Продам или обмен ИЖ-27,12/70 1989

Статус
Закрита.
Еще хотел добавить,что шоу и цирка я не устраивал,их устроили некоторые форумчане.И еще,коллекционер за рваную марку или ржавый значок готов заплатить баснословные деньги,если этого экземпляра не хватает в коллекции для ее комплектности.Кто имел дело с коллекционерами,тот знает.
 
Еще хотел добавить,что шоу и цирка я не устраивал,их устроили некоторые форумчане.И еще,коллекционер за рваную марку или ржавый значок готов заплатить баснословные деньги,если этого экземпляра не хватает в коллекции для ее комплектности.Кто имел дело с коллекционерами,тот знает.
И так напомню,что продается ИЖ-27, в штучном исполнении НОВАЯ цена 13.800 гр..
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Дякую що мені першому покажете фото ! Бач як правда чіпляє аж за живе ! Перш ніж городить всяку нісенітницю треба думати головой ! І небудуть з вас сміятись учасникі форуму !
Якщо це так я особисто вибачусь перед людиной ! І буду дуже вдячний за предоставленні фото !!!
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда

tyrist 1945

Тигр
Скажу так.. Ціна цього тоза ну ніяк не 5500, ніяк! Просто по собі знаю що треба думати перед тим що писати. І моя порада закрити інциндент і розійтись краями. До речі це стосується обох. Прошу вибачення за свій допис.
 

Westvin

Мисливець
В 1989 или 90 году в "Зброе" на Кирова,купили товарищу на юбилей подарочный ТОЗ 34 в гораздо лучшем исполнении за 1100 $.
А здесь??? Разве что не только крючки золотые))))))))))))
 
В 1989 или 90 году в "Зброе" на Кирова,купили товарищу на юбилей подарочный ТОЗ 34 в гораздо лучшем исполнении за 1100 $.
А здесь??? Разве что не только крючки золотые))))))))))))
Не отрицаю,все может быть.Ружье на представленных фото было приобретено в 2010 году.
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
Шановний пан Стальной глаз ! Я Вам вдячний за предоставлене фото ТОЗа ! Той це тоз чи ні чи може просто з інтернету ми незнаєм , но я впевнений на 100% , що цей тоз нетягне навіть на третину заявленної ціни ! Але я вам дуже вдячний , що ви потрудились і прислали хоть якесь фото ! ТОЗік дуже гарний ! Я зрозумів одне , що скількі б той ТОЗ не стоїв він точно невартий того , щоб ми з Вами гризлись за нього ! Якщо ваш товариш і купив його за заявленну сумму то він переплатив в десятеро ! Скажу так ТОЗа за 5500 Американськіх ми не побачіли і непобачім бо такіх неіснує !!! Вибачте за грубість і за незручне становище в яке я Вас навмисно ставив ! Ми мисливці і рибакі і прекрасно вмієм трошкі преукрасить , добавить в вазі і в кількості , ось таким чином народжуються мисливські і рибацькі байкі !!! Всого вам доброго і вдалого Вам продажу вашого ІЖа тимбільше уже є реальний покупець за 10000 вітчизняних героєв ! А уступите чи ні , це все питання часу ! Пробачте за флуд у вашій темі ! Ні пуху , ні пера !!!!
 
Шановний пан Стальной глаз ! Я Вам вдячний за предоставлене фото ТОЗа ! Той це тоз чи ні чи може просто з інтернету ми незнаєм , но я впевнений на 100% , що цей тоз нетягне навіть на третину заявленної ціни ! Але я вам дуже вдячний , що ви потрудились і прислали хоть якесь фото ! ТОЗік дуже гарний ! Я зрозумів одне , що скількі б той ТОЗ не стоїв він точно невартий того , щоб ми з Вами гризлись за нього ! Якщо ваш товариш і купив його за заявленну сумму то він переплатив в десятеро ! Скажу так ТОЗа за 5500 Американськіх ми не побачіли і непобачім бо такіх неіснує !!! Вибачте за грубість і за незручне становище в яке я Вас навмисно ставив ! Ми мисливці і рибакі і прекрасно вмієм трошкі преукрасить , добавить в вазі і в кількості , ось таким чином народжуються мисливські і рибацькі байкі !!! Всого вам доброго і вдалого Вам продажу вашого ІЖа тимбільше уже є реальний покупець за 10000 вітчизняних героєв ! А уступите чи ні , це все питання часу ! Пробачте за флуд у вашій темі ! Ні пуху , ні пера !!!!
Я тоже хочу извинится за сказанные грубости в Ваш адрес! И извиняюсь перед всей АУДИТОРИЕЙ УЧАСТНИКОВ этой темы! Думаю это послужит примером -как не нужно общаться между собой ,мы все таки ХАНТЕРЫ. И нужно иметь все таки выдержку и дистанцию,для нас это важная черта.Всем ни пуха,ни пера!!!
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Шановний пан Стальной глаз ! Я Вам вдячний за предоставлене фото ТОЗа ! Той це тоз чи ні чи може просто з інтернету ми незнаєм , но я впевнений на 100% , що цей тоз нетягне навіть на третину заявленної ціни ! Але я вам дуже вдячний , що ви потрудились і прислали хоть якесь фото ! ТОЗік дуже гарний ! Я зрозумів одне , що скількі б той ТОЗ не стоїв він точно невартий того , щоб ми з Вами гризлись за нього ! Якщо ваш товариш і купив його за заявленну сумму то він переплатив в десятеро ! Скажу так ТОЗа за 5500 Американськіх ми не побачіли і непобачім бо такіх неіснує !!! Вибачте за грубість і за незручне становище в яке я Вас навмисно ставив ! Ми мисливці і рибакі і прекрасно вмієм трошкі преукрасить , добавить в вазі і в кількості , ось таким чином народжуються мисливські і рибацькі байкі !!! Всого вам доброго і вдалого Вам продажу вашого ІЖа тимбільше уже є реальний покупець за 10000 вітчизняних героєв ! А уступите чи ні , це все питання часу ! Пробачте за флуд у вашій темі ! Ні пуху , ні пера !!!!
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Шановний пан Стальной глаз ! Я Вам вдячний за предоставлене фото ТОЗа ! Той це тоз чи ні чи може просто з інтернету ми незнаєм , но я впевнений на 100% , що цей тоз нетягне навіть на третину заявленної ціни ! Але я вам дуже вдячний , що ви потрудились і прислали хоть якесь фото ! ТОЗік дуже гарний ! Я зрозумів одне , що скількі б той ТОЗ не стоїв він точно невартий того , щоб ми з Вами гризлись за нього ! Якщо ваш товариш і купив його за заявленну сумму то він переплатив в десятеро ! Скажу так ТОЗа за 5500 Американськіх ми не побачіли і непобачім бо такіх неіснує !!! Вибачте за грубість і за незручне становище в яке я Вас навмисно ставив ! Ми мисливці і рибакі і прекрасно вмієм трошкі преукрасить , добавить в вазі і в кількості , ось таким чином народжуються мисливські і рибацькі байкі !!! Всого вам доброго і вдалого Вам продажу вашого ІЖа тимбільше уже є реальний покупець за 10000 вітчизняних героєв ! А уступите чи ні , це все питання часу ! Пробачте за флуд у вашій темі ! Ні пуху , ні пера !!!!
Богдан ти чоловік в штанцях чи ....
ЧОЛОВІК СКАЗАВ І ЗРОБИВ
 
Статус
Закрита.
Зверху