Прошу оценить Иж-26е

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
К сожалению-не известно. Сбросил, когда-то в папку, там и лежит до сих пор.
От детей подальше!:)
Можно сделать допущение, что вещь тяжелых военных (довоенных) годов, сделанная каким-то недовыловленным самоучкой задубевшими руками где-то в подвале (хлеба ради), вздрагивающем от каждого стука кованных сапог на улице. Тогда ничего удивительного в виде этих зверьев нет.
 

kef

Зброяр
Особисто я друже Сєвєр .дану рушницю не купував би...Бо користувався ІЖ 26 е...майже в новому стані.. ..Нормальна робоча рушниця але більше як 400 дол....вона не коштує....рядова. ...
Штучна можливо 500.нова...
Ну і плюс вартість роботи за різьбу та закатування срібної нитки..
Решту написав...в попередньому повідомленні....
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я лично не пользовался ИЖ-26, да и не хочу, т.к. по ряду параметров она меня не устраивает.
Посмотрим, за сколько она уйдет.
П.С.В 1974 "голый" штучник ИЖ-26 стоял 195 рублей+всякие/разные прибамбасы к цене, как-то: эжектор+25 рублей, затыльник, орех, резьба, всечка, заказ и т.д., и т.п....
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Думаю рівно за стільки -скільки буде запропоновано в ОП....За згодою власника....Різні люди і різні можливості...Я своє бачення ціни назвав.....
А що і як час покаже...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ТС цю пушку вже давно продає і ціну придумав, чого ви тут товчетесь? в чергу пишіться на оглядини та на придбання!!!

мати ружоз чужими ініціалами, те саме шо лежати під чужою могильною плитою. рушниця іменна, і тут варіанти 2 - або робили уже після придбання (на скобі ініціали під загальний фасон), або ще на заводі. але паспорта нема, тому це знати зась. найцікавіше, що ця рушниця ніби спливала на нашому форумі (можу помилятись), я ще тоді писав, що аналогічну роботу робить Гравер (Олександр). про модельку помовчу - хто рівняє її з ІЖ-54, далеко помиляється, хоча б через канал ствола 18,2 мм. цікаво, що робота по дереву та по металу більше нагадує тульську школу і більше не штучне а подарункове виконання. деякі ІЖ-54 у білому варіанті потрапляли у Тулу і доводились тульськими зброярами у якості "дипломної роботи" чи "Атестату зрілості", звідси і припущення чого ствольна коробка чорна... але нема пачпорта - того...
ось фото роботи Гравера як підтвердження.
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
Продавец принял правильное решение и начал с 1500, ружье продается в теме коллекционное оружие. Предлагаю перенести торги ближе к теме. Как то так.
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
маркетінговий підхід збить ціну до мінімума і купить ! Но є така давня приказка не плюй в колодязь бо з нього пить прийдеться !
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
Я завтра буду в Днепре. Интересно посмотреть иж26 за 1500у.е.
ТС я вам звонил....

yplakalotsmehaНовачок
Исходя из вышеизложенного, лично я оцениваю в 500у.е.
Кто из оппонентов купит Иж26, за 30000 гривен? В чем его превосходство над другими ружьями того же производителя? Чем это ружье лучше Тоз 63? Или ИЖ 27? Какая модель более "живучая"? и т.д. и т.п.
Я не вижу это ружье в своем сейфе. Человек попросил оценить, я оценил со своего опыта и видения.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

yplakalotsmehaНовачок
Исходя из вышеизложенного, лично я оцениваю в 500у.е.
Кто из оппонентов купит Иж26, за 30000 гривен? В чем его превосходство над другими ружьями того же производителя? Чем это ружье лучше Тоз 63? Или ИЖ 27? Какая модель более "живучая"? и т.д. и т.п.
Я не вижу это ружье в своем сейфе. Человек попросил оценить, я оценил со своего опыта и видения.
В продаже цену не обсуждают - бан за это.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Зверху