Сверловка ствола и бой ружья

Отличается ли бой у ружей за 15 тыс. грн. и за 70 тыс. грн.

  • Да. Отличается. Чем дороже ружьё, тем у него лучше ( кучнее, резче, более дальний и т.д. ) бой.

  • Нет. Цена ружья не оказывает существенного влияния на бой ружья. Он будет примерно одинаков.


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

север

ветеран форуму
надійна команда
Не можна йти вперед,з повернутою головою назад
Ага, какраз представляю Purdey с Голланд-Голландом, на пару, с прямыми ложами и с выступающей из стволов на 5-10 сантиметров вкрученной современной супер-пупер "фурнитурой" для увеличения кучности!:eek::eek::p:p:p:D:D
Вы о чем?!:confused::cool:
 

Panters

Снайпер
В свій патрон я пластилін не покладу, а фабрика... а сенс її відстрілювати по дошці. Купив бі-пі та і полюєш, а якщо тахо то що в нього хотіти?
Патрон патроном, одним і тим самим з різних
рушниць і різкість буде різна, і якщо я стрельну
по дошкам три патрони і різкість буде в рамках
3,5-4 діаметри дробини, то нахіба хронограф,
і так буде видно стабільність.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Патрон патроном, одним і тим самим з різних
рушниць і різкість буде різна, і якщо я стрельну
по дошкам три патрони і різкість буде в рамках
3,5-4 діаметри дробини, то нахіба хронограф,
і так буде видно стабільність.
Воздух!!!:p:D;)
 

Охотник77

Снайпер
В свій патрон я пластилін не покладу
В свій час ви були прихильником набоїв зі швидкістю 400++ Скажіть правду то теж покладалися на свою дріб чи озираючись щоб не хто не бачив ))підкладали дощечку під лист А1
 

huntumy

Зброяр
Ага, какраз представляю Purdey с Голланд-Голландом, на пару, с прямыми ложами и с выступающей из стволов на 5-10 сантиметров вкрученной современной супер-пупер "фурнитурой" для увеличения кучности!:eek::eek::p:p:p:D:D
Вы о чем?!:confused::cool:
Много таких владельцев по нашей стране охотится не пропуская выходы? Лазит с ними куда кривая заведет в любую погоду. А если встретит посторонних охотников, смотри еще чтоб не отжали:D
 

KFoR

Зброяр
Патрон патроном, одним і тим самим з різних
рушниць і різкість буде різна, і якщо я стрельну
по дошкам три патрони і різкість буде в рамках
3,5-4 діаметри дробини, то нахіба хронограф,
і так буде видно стабільність.
Ну я ж і говорю +- 3.5-4 діаметри рахуємо різницю в відсотках +-12% 3.5 4 мм достатня глибина проникнення, а тепер ці ж самі значення переведемо на швидкість 400м/с припустимо=4мм - 12% то буде +-350мс. Вже не дуже, радує правда? А пропорція і точність така ж...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А если встретит посторонних охотников, смотри еще чтоб не отжали
Во-во, Вы абсолютно правы! А ведь еще совсем недавно, лет 30-ть назад, завидя издали такого же фаната охоты, поспешали, друг к другу навстречу, чтобы от души пожать руку коллеге и обменяться теплыми словами приветствия.
П.С. Я счастлив, что застал еще ТЕ времена ТОЙ охоты и тех искренних отношений между охотниками.
 

shpak

Мисливець
Ага, какраз представляю Purdey с Голланд-Голландом, на пару, с прямыми ложами и с выступающей из стволов на 5-10 сантиметров вкрученной современной супер-пупер "фурнитурой" для увеличения кучности!:eek::eek::p:p:p:D:D
Вы о чем?!:confused::cool:
Шо за порівняння? Ми говорим за д.н,а не про шедеври! Ви знову не туда клоните! Всі сучасні виробники зброї дешеві і середні випускають свою зброю з д.н,і всі оцінили їх переваги! В любому магазині,знайти гладкоствол з фіксованими звуженнями-то вже проблема,а через -10 років,думаю,що взагалі не буде! Голанди,Босси,Пердюки-ТО НЕ ДЛЯ ОХОТИ!
 

KFoR

Зброяр
В свій час ви були прихильником набоїв зі швидкістю 400++ Скажіть правду то теж покладалися на свою дріб чи озираючись щоб не хто не бачив ))підкладали дощечку під лист А1
Дощечками користувався в перший сезон як почав споряджати, стабільність +- повторити результат важко. Потім прийшла ідея з офісним папером 80г/м2 але муторний цей процес. Від моменту купівлі хронографа дошками не користуюся. При відстрілі куль користувався каністрами з водою. Дерево використовую тільки в вигляді мішені діаметром 75см
 

huntumy

Зброяр
Во-во, Вы абсолютно правы! А ведь еще совсем недавно, лет 30-ть назад, завидя издали такого же фаната охоты, поспешали, друг к другу навстречу, чтобы от души пожать руку коллеге и обменяться теплыми словами приветствия.
П.С. Я счастлив, что застал еще ТЕ времена ТОЙ охоты.
Да ровно тоже что и сейчас.
Отжимали в 80-х, знаю случай. Номера перебивали и толкали ценителям сейфа и стены.
Зато сейчас нет такого количества кгбешных стукачей.
На охоте руку жмут, а через полгода дело шьют. А потом и ружо по картотеке ушло на переплавку.
 

KFoR

Зброяр
А нагадайте чому на полюванні відмовились від швидкісного набою
А де я відмовився? На с7 395-400 зараз такий патрон бо дельта по швидкостях 5мс. На пух psb+2sp 36 грам і 415мс швидкості.
24-грамовий патрон там 410+м/с
 

василь довжик

Слідопит
Блін мужики я вибачаюсь за свій так би мовити довгий ніс.
Але як на мене то всі ці моменти,бой чи свердлова мені до одного місця.Сорі за мій англіш.
Мав тоз-34,кучність не сподобалась.Це при 1 і 1,3.Ну це для 25-45метрів просто не потрібне.
Зараз нео-12 і то лі почав влучно стріляти толі патрона вмію споряджати,власноруч.І більше не заморочуюсь над тим де,що і як.Драту завжди є робота.
Ну да так по...ть в період і до відкриття тре.
Ще раз сорі за мій анголо,белорус украіне.З.Пв,до форумчан.:D
 

Серг-Кл

Слідопит
Ага, какраз представляю Purdey с Голланд-Голландом, на пару, с прямыми ложами и с выступающей из стволов на 5-10 сантиметров вкрученной современной супер-пупер "фурнитурой" для увеличения кучности!:eek::eek::p:p:p:D:D
Вы о чем?!:confused::cool:
Шаг вперёд два назад... Вам про качку, Вы про скачку...
 
Зверху