Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

kef

Зброяр
Ну, если на календаре 01.12.2021г., а на дворе снег и это не зима, тогда звиняйте.
Ні ! Не пробачу ! :D Це наче як початок листопада... Зима є зима.!
Тільки зараз вона календарна а не погодня. І на завтра плюс 7.
IMG_20211201_152754~2.jpg
 

Dedushka

Снайпер
Ні ! Не пробачу ! :D Це наче як початок листопада... Зима є зима.!
Тільки зараз вона календарна а не погодня. І на завтра плюс 7. Переглянути вкладення 728305
Для города Мариуполь в первых числах декабря увидеть снег это редкость. Поэтому нужно поздравить с первым снегом и началом зимы. У нас сейчас хороший снежок пошел. Метет понемногу. Сумской р-н.
 

kef

Зброяр
Для города Мариуполь в первых числах декабря увидеть снег это редкость. Поэтому нужно поздравить с первым снегом и началом зимы. У нас сейчас хороший снежок пошел. Метет понемногу. Сумской р-н.
Я знаю звідки мисливець ,. ;) . А от щи буде той сніг на вихідні... питання відкрите...
 

Виталий 2.

Слідопит
Я знаю звідки мисливець ,. ;) . А от щи буде той сніг на вихідні... питання відкрите...
Настоящей, снежной зимы, у нас в ближайший месяц не предвидится. На субботу, на весь день дождь, аж до утра воскресенья. Будет очень, очень, очень много грязи (я люблю грязь колесами помесить;)). Нива готова, охотники тоже. Косой уже заждался. Так что , матч состоится в любую погоду ;) :)!!!
 
Главное результат охоты ! А порох " КРУК" я вижу рулит. ;) Да и стреляет метко ваш отец. Видео что первое что второе с удовольствием посмотрел. :)
Может дело действительно в "Круке":). Да, действительно отец стреляет неплохо, хотя со всеми всякое бывает, в том числе и с ним))
Спасибо, приятно слышать, что Вам нравится смотреть)
 

kef

Зброяр
Сьогодні після обіду пройшов по городах за селом. Нічний сніг зберіг сліди ( є трошки зайця ), а вже зараз усе розтає :(.
Переглянути вкладення 728645 Переглянути вкладення 728646 Переглянути вкладення 728647 Переглянути вкладення 728648
Тільки за ніч декілька штук так сніг вгарцюють .що складається враження.що їх там дійсно багато є.
Колись у сніжні зими я любив свіжу "понову" . Коли сніг присипав старі сліди а свіжі усі приводили до заячого "лігва".
Вчора обійшов частину місцини де полюю. Ситуація не з кращих.
 

VS1975

Снайпер
Тільки за ніч декілька штук так сніг вгарцюють .що складається враження.що їх там дійсно багато є.
Колись у сніжні зими я любив свіжу "понову" . Коли сніг присипав старі сліди а свіжі усі приводили до заячого "лігва".
Вчора обійшов частину місцини де полюю. Ситуація не з кращих.
Та один заєць на годівлі таке за ніч натопче, що наче цілий табун їх там був.
 

huntumy

Зброяр
Сьогодні після обіду пройшов по городах за селом. Нічний сніг зберіг сліди ( є трошки зайця ), а вже зараз усе розтає :(.
Переглянути вкладення 728645 Переглянути вкладення 728646 Переглянути вкладення 728647 Переглянути вкладення 728648
Треба було знайти місце його дислокації для майбутніх полювань
 

Gayman

Мисливець
Треба було знайти місце його дислокації для майбутніх полювань
Я когда узнаю где он лежит ( в процессе охоты на перепела и куропатку), когда его вижу много раз, всячески пытаюсь увести охотников в другую сторону. Он мне как друг)))
 

Dedushka

Снайпер
Як сказав відомий автор, сатирик та художник Лесь Подеревянський :"Астанавісь мгновеніє ти прекрасне"))) Гарна погода, гарний постріл, гарний трофей і... і все гарне навкруги))
Переглянути вкладення 729240 Переглянути вкладення 729241
С полем! Какой дробью был добыт?
 
Зверху