Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

Виталя

Снайпер
. А ми не продаємо
А
От,от. А ми не продаємо. І стараємося збільшити кількість дичини в угіддях.
А Вы думаете что мы их продаем.... У нас десять охот,я в том сезоне ездил три раза,мне хватит.
Я туда езжу только чтобы провести время с коллегами неболее.....Но и ещё ноги размять, после пивного лета....:D
 

Dedushka

Снайпер
Я так понимаю этот камень в огород...... Давайте так,я с Вами ругаться и спорить не хочу и не буду. Лично Вас как охотника уважаю,и именно за Вас ничего не говорил,а так вообщем.
Ответьте пожалуйста на такой вопрос, десять лет назад заец был? И что случилось сейчас?
Заяц был. На удивление и фарщиков было на много больше. Поля по сравнению как сейчас были исколесены. Как уже не раз обговаривался этот вопрос , виной всему аграрии. Другой причины не нахожу. Начиная от посевов подсолнуха и кукурузы с соей ничего больше не выращивают. И обработка химией непонятно какой. Взять даже Сумской р-н. Выращивали на полях огурцы, помидоры, капусту, морковь. Много было пшеницы. Кормовая база была для зайчиков очень хорошей. Сейчас все не рентабельно. Развалили все и везде. А сколько было буряков на полях. Работали сахарные заводы. Ничего теперь нет. Вот и мизерное количество зайчиков в нашей местности. Не говоря уже об поджогах травы и т.д.
 

tyrist 1945

Тигр
Заяц был. На удивление и фарщиков было на много больше. Поля по сравнению как сейчас были исколесены. Как уже не раз обговаривался этот вопрос , виной всему аграрии. Другой причины не нахожу. Начиная от посевов подсолнуха и кукурузы с соей ничего больше не выращивают. И обработка химией непонятно какой. Взять даже Сумской р-н. Выращивали на полях огурцы, помидоры, капусту, морковь. Много было пшеницы. Кормовая база была для зайчиков очень хорошей. Сейчас все не рентабельно. Развалили все и везде. А сколько было буряков на полях. Работали сахарные заводы. Ничего теперь нет. Вот и мизерное количество зайчиков в нашей местности. Не говоря уже об поджогах травы и т.д.
Якось так..
 

kef

Зброяр
Не так. Їжи море. В полях та городах. Картопля.буряки.капуста та різна городина. І тони кукурудзи. Старі сади яблуневі та море самосіву яблунь яких ніхто не збирає.
Толку було з тої озимини чи рештки буряків. Якщо їх засипало снігом в зимку від 0.5 метра і вище.
 

tyrist 1945

Тигр
Не так. Їжи море. В полях та городах. Картопля.буряки.капуста та різна городина. І тони кукурудзи. Старі сади яблуневі та море самосіву яблунь яких ніхто не збирає.
Толку було з тої озимини чи рештки буряків. Якщо їх засипало снігом в зимку від 0.5 метра і вище.
Не знаю.. не буду Бога гнівити, зайця цього року було досить. Я добув трьох. Більше не хотів і ходив по куріпці. Бачив багато зайця. А з снігом цього року біда. Майже не було в нас, хіба в горах.
 

Dedushka

Снайпер
Когда ге
Не так. Їжи море. В полях та городах. Картопля.буряки.капуста та різна городина. І тони кукурудзи. Старі сади яблуневі та море самосіву яблунь яких ніхто не збирає.
Толку було з тої озимини чи рештки буряків. Якщо їх засипало снігом в зимку від 0.5 метра і вище.
Когда гектарами на полях было посажено морковки, капусты и той-же свеклы то не сравнить теперешние поля засажены соей , подсолнухом с кукурузой. На полях паров даже нет. Дискуют землю, заливая химией . О какой хорошей кормовой базе можно говорить. На одних веточках от яблонь заяц не прокормиться. Озимой должно быть еще много по мимо всего что я написал. ;)
 

Виталя

Снайпер
А якщо серйозно, то колись працював утмр, була підтримка держави.. мішали кров. Не розорювали останні рови і балки. Заєць мав де жити і плодитись.
Тут с Вами согласен...У нас тоже сейчас пришли хозяйва,и всё перепохали где было много дичи. Теперь приходится менять дислокацию.
 

kef

Зброяр
Когда ге

Когда гектарами на полях было посажено морковки, капусты и той-же свеклы то не сравнить теперешние поля засажены соей , подсолнухом с кукурузой. На полях паров даже нет. Дискуют землю, заливая химией . О какой хорошей кормовой базе можно говорить. На одних веточках от яблонь заяц не прокормиться. Озимой должно быть еще много по мимо всего что я написал. ;)
Це ваше бачення. Під кожною яблунею лежать десятки кг.яблук. Вони нікому не потрібні. Хіба що птахам та мишам. Інколи зайці гризуть. Мені ще жодного разу не траплявся заєць /худий/. І немає різниці чи самка чи самець. Усі мали гарний вигляд та і жиру внутрішнього багато було. Ще і досі є бочки із заячим смальцем.
Я живу в селі і маю власне господарство. І ще є деякі нюанси які мені дозволяють стверджувати.що їжі для зайців море ...океан. Це теж саме як і солонці . Одні 'робочі' а інші так би мовити гарно зроблені і розміщені у перспективних місцях для дичини знаходяться майже у першопочатковому стані.
 

VS1975

Снайпер
А

А Вы думаете что мы их продаем.... У нас десять охот,я в том сезоне ездил три раза,мне хватит.
Я туда езжу только чтобы провести время с коллегами неболее.....Но и ещё ноги размять, после пивного лета....:D
А чого ще вам продавать свої рушниці ? Зайців вдосталь. А хто скільки разів був на полюванні - це справа особисто кожного.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Шановні мисливці, пости там про нетрадиційні ориєнтації, де дівся/взявся заїць, і яке колись було гарне ла..но(вибачте), почистив.
Будьте будь-ласка коректними.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
До наступного сезону пропозиція тему звітів зробити суворо звіти, де заходиш і читаєш/дивишся тільки звіти.
А для обговорення та коментарів створити окрему тему, хоча їх і так хватає.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Та досить вже тему за....ти.
Вже зрозуміло і видно, що тут деякі пишуть але не читаюсь.
 

Dedushka

Снайпер
Сезон
Та досить вже тему за....ти.
Вже зрозуміло і видно, що тут деякі пишуть але не читаюсь.
Сезон на зайчика закрыли, вот и дискуссии пошли. Действительно, пишем лишнее. Нужно прекращать. Есть другие темы для болтовни))).
 

ATIS

Снайпер
Я другого мнения об этом. У кого бабла не меряно , им все мало и мало. И с тепловизором охотятся на копыто, сдавая мясо за деньги в рестораны. По мимо того что окупиться прицел еще и навар имеют. Мясниками их называют. Нажива при выше всего.
Час від часу приймаю участь в патрулюванні мисливських угідь, трохи маю інфи по цьому питанню.....
Є " мажорчики" які на спір вибивають зайця, хто більше..... Були випадок, як одні "бідові" на квадриках ганяли по полях і старалися заганяти зайця, або зачавити, також задля розваги..... Ці доїздилися.....Дехто їздить просто ради спортивного інтересу.... Вживають звичайно м'ясо, але не заради наживи.....
Спіймати дуже важко, доказати тим більше....
Догнали якось джипчика, один вийшов, інші сидять за темними вікнами, і погрожує....
Нічого не покаже, і взагалі він тут виїхав дівчину прокатати.... Стали давити на обшук, пішли серьозні погрози.... А ми без зброї.....
Документи навідріз відмовився показувати.... Поліція їхала дві години, і так не добралась в поля..... Сказали записати номери.... Номера виявилися липові..... На амбразуру не полізеш, вдома малі діти.....
Колись беркут залучався до рейдів.... А зараз.....
 

huntumy

Зброяр
Как уже не раз обговаривался этот вопрос , виной всему аграрии. Другой причины не нахожу.
Обьясните один момент. У кума своя земля. Обрабатывает самыми дешёвыми китайскими всевозможными средствами и зайца полно!
Переловили всех фарщиков, лис вытравили вот и поднялся заяц.
У Цукера угодья ещё больше. Те же фермеры, зайца просто море из за отсутствия браконьерства в угодьях. Лишних тоже не пускают. Вот это и есть прямой пример причин влияющих на популяцию косых.
 
Зверху