Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

Степанович 2

Снайпер
До речі, я теж з міста, але все життя приписаний до місцевого сільського колективу де і полюю, і працюю, і підгодовую.
А на полювання інколи теж їздимо в гості, але все за погодженням з місцевим колективом і разом з ними полюємо. Коли хтось з запрошених є у нас він теж полює разом з нами. На практиці це виглядає так:
-завчасно домовлямось, що хочуть полювати на таке то число
-скидають, наприклад, мені на електронку копії свої документів (членські квитки, картку обліку). Тут треба пояснити, що квитки скидають обидва (державний і УТРМа), хто член УТМРа, то ціна на фазана така, як і у нас, хто ні, то дорожче і сутєво. На копито там інакше.
-Я подаю їхні документи в УТРМ і по них виписую документ на полювання, проплачую.
-приїзжають гості вручаю, до прикладу, відстрілки (саме часто фазан у нас), вони повертають гроші
-полюємо, спілкуємось, плануємо, гостимось і розходимось
 

Roman1310

Мисливець
Чекав таке запитання...
Юридично нічим. Фізично і фактично кожен у себе господар.
Багато мисливців полюють осідло десятиліттями в своїх "рідних" угіддях. Мисливці з міста не мають таких місць, тому збираються в купи і полюють загонами на все живе. В пріориті коза. От знаходять егеря шкуру і питання до місцевих! А місцевим воно потрібно?
Мы знаємо що в острові є 5 зайців. Відстріляли 3 а два залишили. Більше туди ніхто не лізе. Кожну пятницю домовляємся хто куди іде, щоб не заважати один одному. А тут монголо-татарське іго їдаків. 5 і з 5. А нам що робити на наступний рік? А кормушки, солонці, запускні зайці це для кого?
Крім юридикції є не писані закони мисливців котрі треба поважати і виконувати.
Місцевих теж було не мало торбохватів. Зараз набагато менше.
Перепрошую ,але не потрібно всіх мисливців з міста ставити під одну гребінку.Є серед них і правильні мисливці,і нормальні колективи, які не будуть як ви кажете бити все підряд. Місцеві бувають такими браками, які вибивають все підряд і полюють по-тихому в будь який день тижня.Сам не раз таке спостерігав. І їм не цікаві зайці
 

huntumy

Зброяр
Перепрошую ,але не потрібно всіх мисливців з міста ставити під одну гребінку.Є серед них і правильні мисливці,і нормальні колективи, які не будуть як ви кажете бити все підряд. Місцеві бувають такими браками, які вибивають все підряд і полюють по-тихому в будь який день тижня.Сам не раз таке спостерігав. І їм не цікаві зайці
Не всіх звісно. 5% нормальных наберётся. Це я про місцевих.
їм не цікаві зайці
У кожного своя історія. Там де полюю, це полювання на зайця. Були і кози. Більшість виженуть грибники. Остачу товчуть "гості".
Питання не тільки в цьому. Місцевим мало місця, а тут ще іго. Вони сьогодні тут прогнали насрали, выбили. Завтра в другому місці. А що місцевим робити далі? На кого полювати? Залишається тільки шини "гостей"
 

Roman1310

Мисливець
Не всіх звісно. 5% нормальных наберётся. Це я про місцевих.

У кожного своя історія. Там де полюю, це полювання на зайця. Були і кози. Більшість виженуть грибники. Остачу товчуть "гості".
Питання не тільки в цьому. Місцевим мало місця, а тут ще іго. Вони сьогодні тут прогнали насрали, выбили. Завтра в другому місці. А що місцевим робити далі? На кого полювати? Залишається тільки шини "гостей"
Ну ок. Якщо так мислити, то потрібно всім мисливцям з міста заборонити полювання, а залишити місця тільки місцевим. А сільским жителям заборогити їздити в місто по своїм справам. Вам не здається, що проблема зовсім в іншому????
 

gordijchuk@

Новачок
Тут це де?

З ким і про що?
судячи з запитань,я поцілив в точку,то я про Ваше Его стосовно полювати тут маЯмо тільки МИ
про тут - це угіддя УТМР
про "з ким і про що" - це з "міськими" на рівні обласного УТМР.Тум поле для фантазії велике.
 

kef

Зброяр
Ну ок. Якщо так мислити, то потрібно всім мисливцям з міста заборонити полювання, а залишити місця тільки місцевим. А сільским жителям заборогити їздити в місто по своїм справам. Вам не здається, що проблема зовсім в іншому????
Міські мисливці колись були так би мовити закріплені за сільськими ПМК. Я це ще застав. Усі всіх знали. І суперечок не було. Так як одним до вподоби полювати зайця.іншим качку та копитних. Саме зайчатники до нас і приїзджали. Але ніхто з них не літав на авто по угіддях один за одним. Навіть в зимку снопи сіні в полях ставили.годівниці в лісі з лісником ...
 

Roman1310

Мисливець
Доречі, сам являюсь так званим "місцевим" ,бо народився і виріс в селі і там живуть мої батьки.Хоча і живу багато років в місті. Але законним нормальним мисливцям -гостям в морду бити не буду, рахую то не зовсім правильно. І не важливо звідки вони, а важливо хто вони.
 

Рпг22

Мисливець
Вы это осознанно написали или от собственной неосознаности?
Скажу чесно очікував Вашої репліки.Тепер що стосується мною сказаного,думав так тому що полював і зараз полюю в угіддях УТМР близько 20 ти років(враховуючі полювання "загонщіком") і за ці роки жодного разу не чув про таку спроможність.У нашій місцевості така проблема не актуальна,і ніколи не була,тому і ніколи про неї не чув.В сезон на полюванні зустрічаю такіх же як і сам один два рази,хоча полюю по всій території угідь.Що стосується "осознаности" дивно що Ви не допустили думку що так може бути.Якщо у Вас така велика кількість мисливців,що не вистачає місця всім,тоді ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ до нас,завжди раді гостям.
 

Roman1310

Мисливець
Якщо вони роблять все по закону та допомагають в відтворенні і підгодівлі тварин ,то вони можуть також автоматично прейти в категорію "місцевих";)
 

Степанович 2

Снайпер
Ну ок. Якщо так мислити, то потрібно всім мисливцям з міста заборонити полювання, а залишити місця тільки місцевим. А сільским жителям заборогити їздити в місто по своїм справам. Вам не здається, що проблема зовсім в іншому????
Приходьте в колектив і працюйте на покращення стану угідь і полюйте на здоров’я. А то виходить часто, що йдуть там де щось є, а потім до других. На місці працювати після такого "прогону угідь" дальше теж ніхто не хоче, бо його працю знищили другі, тому і маємо часто пустку.
Село, коли приїзжає в місто, то теж йде працювати чи продати щось для горожана.
Питання в тому, що ніхто не хоче знайти ту розумну середину, а кожен хоче вихитрити для себе. Ну, в принципі, дивуватись не приходиться, ми так давно живемо і в усьому.
 

huntumy

Зброяр
Якщо так мислити, то потрібно всім мисливцям з міста заборонити полювання, а залишити місця тільки місцевим.
Читайте не з кінця а з початку, тоді не буде таких необміркованих цитат.
Не заборонити а направляти туди де менше концентрація мисливців.
Доречі, я в народився в м. Суми і в ньому живу вже 38 років. Багато хто хотів вже давно вступили в колективи, допомагають чим можуть, полюють з місцевими і горя не знають поки іго не приїде.
 

huntumy

Зброяр
судячи з запитань,я поцілив в точку,то я про Ваше Его стосовно полювати тут маЯмо тільки МИ
Нікуди не поцілили ;)
Відповім ще один раз. Якщо в авто є вільні місця, Ви сідаєте товаришу на коліна?
 

huntumy

Зброяр
за ці роки жодного разу не чув про таку спроможність
Знание это оружие.
В сезон на полюванні зустрічаю такіх же як і сам один два рази,хоча полюю по всій території угідь.
А у нас уже нет такого. Реально каждую охоту как на рынке. Только собака погнала и уже стреляют. Бьют собаку. Приезжаешь а там уже пусто.
Якщо у Вас така велика кількість мисливців,що не вистачає місця всім,тоді ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ до нас,завжди раді гостям.
Пусть едут те кто сегодня тут а завтра там.
Поверьте, охота сейчас это сплошные нервотрепки.
 

huntumy

Зброяр
Але законним нормальним мисливцям -гостям в морду бити не буду, рахую то не зовсім правильно
Звичайно що не правельно.
Підходе в минулому році батько з собакою то таких. Привітався, запитав де пройшли. Відповідь "йди куди шйов". Не буду описувати чим закінчилось для них, але більше їх там ніколи не буде.
І це пенсіонеру який прополював там більше 40 років. Від того все й почалося.
Є такі що розуміють, але дуже мало.
 

Roman1310

Мисливець
Звичайно що не правельно.
Підходе в минулому році батько з собакою то таких. Привітався, запитав де пройшли. Відповідь "йди куди шйов". Не буду описувати чим закінчилось для них, але більше їх там ніколи не буде.
І це пенсіонеру який прополював там більше 40 років. Від того все й почалося.
Є такі що розуміють, але дуже мало.
Різні люди бувають ,випадки теж. Від такого ніхто не застрахований
 
Зверху