Фермер - браконьєр чи ні !?

Тема у розділі 'Різне по полюванню', створена користувачем senya 2011, 6 січ 2020.

 1. senya 2011

  senya 2011 Мисливець

  Часто на форумі звинувачують фермерів та їх господарства у винищенні молодняка та зменшенні поголів'я мисливських тварин. На скільки це так!? Звичайно що при механічній обробці землі можливі моменти травмування та гибелі тварин. На рахунок хімікатів питання спірне, чи гине тварина від них чи ні це може визначити тільки лабораторія шляхом досліду, а те що торочити що хімія - тварини гинуть, то хімія зараз скрізь і з'явилась вона не вчора! Інша шкода яку роблять фермера, більш дієва на тварин це виселення їх зі звичних місць житла методом розробки боліт та угідь які раніше не розроблялися. Але і це не основна проблема. Сама жалюча для нас мисливців є посів кукурудзи який лишається на зиму по причині низької ціни зараз і підвищення її на весні! От тут фермер - король, на полі збираються на підгодівлю , кабан , коза , заєць, лисиця а якщо у фермера є тепловізор (а він є, бо фермер також мисливець) та нарізна зброя , то шансів вижити мало. Таких полів може бути декілька і зазвичай там де треба, біля лісу чи болота і " шаткувати" можна цілу зиму і по праву , "він же на своїй землі". Таке винищення популяції саме небезпечне зі сторони фермерів та господарств.
   
  Махал Махалыч подобається це.
 2. Safari
 3. Просто охотник

  Просто охотник Мисливець

  У нас кукурузы нет. Зато последнее время чтобы фаршики не катались начали некоторые фермеры озимки обпахивать крупной бороздой.
   
 4. senya 2011

  senya 2011 Мисливець

  Фарщики виходять з "моди" їх заміняють хлопці з "тепляками"
   
  ATIS та Василийохотец подобається це.
 5. кей

  кей Мисливець

  Читаю і дивуюсь. Або Ви в селі ніколи не жили або .... Даже не знаю.Посів кукурудзи, а потім збирання весною. " Перли". Незбирають , якщо невспіли ( сніг,комбайнів немає і т.д.). В фермера є тепловізор бо він мисливець. А у Вас є тепловізор? В мене немає. Та і не потрібен він мені. Стріляють " горожани" - в них і тепловізори і джипи і звязки. А село потихому ( якщо получиться, а ні то на них всіх собак спустять).
   
  Василийохотец, SEM 77, Croc та 2 іншим подобається це.
 6. senya 2011

  senya 2011 Мисливець

  Можливо Ви кепсько володієте інформацією! Але скосити кукурудзу при сухій осені це миттю при цій техніці, її багато хто лишає спеціально до весни!
   
 7. Просто охотник

  Просто охотник Мисливець

  Тоесть доход от добытой свинины превышает затраты на вспашку посев семена и тд, расчет с пайщиками?
   
  Frost подобається це.
 8. senya 2011

  senya 2011 Мисливець

  Ні. Прочитайте тему, там причина вказана!
   
 9. Просто охотник

  Просто охотник Мисливець

  Прочитал.
  Уточняю. По вашему мнению кукурузу можно убирать и реализовывать весной?
   
 10. senya 2011

  senya 2011 Мисливець

  В господарстві немає єлеватора, тобто зібрану хоч зараз хоч весною потрібно везти на єлеватор на сушку, але коли наприклад вона зараз коштує 3500грн за тону то весною 5500грн. Так ситуація трішки проясняєтся!?
   
  Кузнец144 подобається це.
 11. senya 2011

  senya 2011 Мисливець

  Звичайно, ціна підніметься. Восени її валом , збут за малі гроші нікого не влаштовує, на "коні" той в кого є де її зберігати , а так хай стоїть.
   
 12. Просто охотник

  Просто охотник Мисливець

  Не агроном, но думаю ( исходя из того что многие друзья фермеры и занимаются семечкой) что логично убрать осенью пока сухо и завезти на склад, чем ждать пока она попреет в поле до весны. Хотя согласен что семечка от кукурузы немного отличается но принцип одинаков.
   
  Croc подобається це.
 13. кей

  кей Мисливець

  Мабуть Ви кепсько володіете інформацією. Працюю в с/г. В позапрошлому році один комбайн поломався, потім дощі,сніг. Кукурудза стояла до весни. До речі - під лісом. Збирать фактично не було чого. Охорона в нас хороша- угідь. А залишити до весни спеціально - ну може ....
   
 14. senya 2011

  senya 2011 Мисливець

  Спеціально для вас телефонував фермеру в Решетилівський р-н Полтавська область. Ціна тони кукурудзи по осені після збору урожаю від 2500 до 2700грн за тону, ціна сушки на єлеватор за 1тону 300грн. Він майже всю лишив в полі, розраховує на 3300грн за тону. Соняшник ніхто назиму не лишає :)
   
 15. senya 2011

  senya 2011 Мисливець

  Хай так і що ????
   
 16. кей

  кей Мисливець

  З осені кукурудзу можна продати сирою - по влажності на момент збирання. А весною + грибки, великі " потері", кукурудза за зиму поляже і т.д. Фермер на це ні коли не піде. І ще в кого не має єлеваторів та сушок, то ті возять до тих в кого є. І тоді зберігають СУХУ, а не чекають допоки в полі пропаде. І ще. Кожен хлібороб хоче з осені поле зорать, внести добрива, а не чекати на весну, коли почнуться весняні роботи і не буде часу. Бо краще погана зяблева оранка, чим " хороша" весняна.
   
  Гобой подобається це.
 17. senya 2011

  senya 2011 Мисливець

  Фермера почекають коли вона вимерзне та скосят, все буде ОК все прораховані. А за безцінь плюс ціна на елеватор плюс черги, ну це неактуальною!
   
 18. кей

  кей Мисливець

  Ви мабуть займаєтесь сільським господарством ?
   
 19. senya 2011

  senya 2011 Мисливець

  Багато знайомих займаються, трішки "в темі" !
   
 20. кей

  кей Мисливець

  Ну і .... знайомі. А не простіше фермеру дать мисливському господарству енну кількість корму чи зорать та посіять поле в лісі ( в нас так роблять). І полюй законно. А за ту кукурудзу, що на полі залишилась можливо багато мяса купить. А хіба завжди мясо потрібно, якщо справді мисливець ?
   
  Кузнец144 подобається це.
 21. senya 2011

  senya 2011 Мисливець

  Та суть не в м'ясі, він виграє коли продасть дорожче, 3-4 поля лишив і досить . А в лісі чи болоті це не кукурудза а пародія, вона заввишки в коліно і майже без качанів. А на підкормку він в сам відвезе.
   

Поділитися цією сторінкою