Фермер - браконьєр чи ні !?

Тема у розділі 'Різне по полюванню', створена користувачем senya 2011, 6 січ 2020.

 1. senya 2011

  senya 2011 Мисливець

  Аграріїв звинувачувати безглуздо, але вони вносять свої корективи іноді надто відчутні для угідь. Дикий кабан не вершина, вершина це улюблене хобі до якого звик і з яким відпочиваєш, на рахунок кабана - полювання досить цікаве так як трофей досить цікавий та хитрий. Щодо єгерів, то н.... вони не знають, ні розділ угідь , ні масштабів, ні меж. На рахунок організацій полювання, то це навіть ганебно, що неможуть виставити ні загоничів ні номерів, цим займаються мисливці а єгеря для контролю. Ну от якось так, але як є :)
   
 2. Safari
 3. Коваленко А

  Коваленко А ветеран форуму надійна команда

  Тут ви не праві! По радянській науці, ой, а яка вона була відстала, правда есть, а по сучасним, трохи по іншому. По соняшнику, буряку і ріпаку, тут понятно, а от кукурудза найбільше споживає тільки азату, а соя навпаки, поповнює землю азотом, і на третій рік дає найбільший урожай. На виставці АГРОЕКСПО, ми зустрічалися з французами, вони кукурудзу сіють 20 років на одному місті. Після кожного збору врожаю, приїздить лабороторія, бере проби грунту і на основі аналізів, рекомендує норму внесення добрив, в основному азотних. Норма внесення гербіцидів стала мінімальна, так як насіння бур'яну на цій ділянці майже не залишилось.
  По поводу продажу землі і як це вплине на мисливський фонд, можна довго дискутувати, а можна подивитись на сусідню Польшу. Ми маємо в районі 30 тисячі фермерських і одноосібних господарств, а поляки близько одного мільйона таких господарств при значно меншій території. В них на кожному полі можна побачити зайця, а в нас і декількох можна навіть не знайти. Від якого агрегату лекше втекти мисливському звіру? Від невеликого фермера, захват якого 3 -5 метрів, чи агрохолдінгового, захват якого 9-12 метрів і швидкість більша в два-три рази? Відповідь очевидна, а ви фермерів, від холдінгів не відрізняєте:D
   
  Василийохотец подобається це.
 4. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  Їдемо у рейді. Рано в ранці. уперед дорогою йдуть сліди двох вовків. Раптом бачимо - поскакали сліди ліворуч!. Зупинилися, пішли слідом - знаходимо через кроків 10 лише "мокре місце" та дві ратиці від козулі! Так що все - справа випадків!..
  Окрім того, якщо із вовками не боротися, шанси збільшуються у вовків. ІЄ до речі, у кукурудзі збільшуються шанси й у браконьєрів, якщо із ними не боротися!
  Питання?..
  Лише додам, що поле кукурудзи бачать всі, а якусь "ничку" браконьєра - лише він! Знайди її, хіба що випадково...
  До речі, я за своє якесь життя бачив вовків наживо разів чотири-п'ять, голів - на дві більше. А ви, хлопці, скільки їх бачили?
   
 5. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  По-перше, в мене теща була головним агрономом у колгоспі.
  По-друге, я навчався у Укрсільгоспакадемії. По-третє, працював старшим державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища України, і багато поїздив державою...
  Але. безумовно, Вам більше відомо! ;)
   
  senya 2011 подобається це.
 6. Здравствуйте!!! Я, так скажу, что в деревне, кукурузу может и оставляют, и очень часто, но её нужно сторожить... А фермеры сейчас используют очень много химикатов и очень дешовых. Сажают много рапса, который нужно опрыскивать, много всяких гербицидов( прибыль превыше всего). И никто не о чем не думает( не питайте иллюзий). У нас например фермеры уже вспахали всё, даже то что не-когда, небыло использовано, луга балки, под самую речку в 1 метр.
   
  Охотник77 подобається це.
 7. ТАР

  ТАР Снайпер

  Интересно, а в Европе используют такие же химикаты как и наши фермеры?
   
 8. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

  Ну, те, что работают на НАШИХ землях - точно используют! Ведь они соблюдают законы и правила там, где за несоблюдение наказывают...
   
  ТАР подобається це.
 9. ТАР

  ТАР Снайпер

  Вообщем слышал такую байку. В Китае настроили заводов по производству удобрений , значит Европа когда попробовала эти удобрения сразу же от них отказалась и запретила их использовать якобы наносят большой вред. Но заводы работают дальше и Украина покупает эти химикаты. Правда это или нет, не знаю.
   
  Останнє редагування: 22 тра 2020
  Василийохотец подобається це.
 10. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. S-Moderator Команда форуму

Поділитися цією сторінкою