Чисельність диких тварин в Чернігівській області

VS1975

Снайпер

Altay1972

Снайпер
На ніч хтось з сусідів відв'язує свою лайку (або метиса з лайкою) та випускає на прогулянку, рано вранці прив'язує...
Слід собачий, не дуже чіткий тому що у лайки на подушках та проміж пальцями "щітка"... це її така манера, усих передушити,
але одного повинна б нести додому :)...
Тому якщо сусід їсть супа з кролятиною, та ще за сараєм у нього хтось гавкає ;), ото й буде той чупакабра-бешкетник :D
 

Охотник77

Снайпер
Я наводжу офіційні статистичні дані
Я про те що це просто набір цифр які з натяжкою навіть мабуть не може відповідати дійсності) особливо повеселила кількість білок бо їхня офіційна кількість ну зовсім не от міра цього))
 
Останнє редагування:

Охотник77

Снайпер
А вірити їм чи ні, то вже справа кожного.
От я вас і спитав чи вірите ви в ці цифри а ви замість відповіді полеміку розводите))
І що з цього зміниться коли одні абстрактні цифри замінити другіми такіми ж )
 

север

ветеран форуму
надійна команда
От я вас і спитав чи вірите ви в ці цифри а ви замість відповіді полеміку розводите))
І що з цього зміниться коли одні абстрактні цифри замінити другіми такіми ж )
Ви пропонуєте взагалі відмовитись від статистики у всіх сферах життя? Тоді можна не слухати новин про врожаї, здобутки і втрати, кількість населення і т.д. і т.п. Бо вірити цим цифрам, теоретично, теж не можна. Бо хто ж їх перевіряв?! І чи можливо, апріорі, їх перевірити? Ми всі живемо в світі ілюзій і стереотипів, який самі ж і створили. Так що бережіть нерви.
 
Останнє редагування:

Охотник77

Снайпер
Ви пропонуєте взагалі відмовитись від статистики у всіх сферах життя? Тоді можна не слухати новин про врожаї, здобутки і втрати, кількість населення і т.д. і т.п. Бо вірити цим цифрам, теоретично, теж не можна. Бо хто ж їх перевіряв?! І чи можливо, апріорі, їх перевірити? Ми всі живемо в світі ілюзій і стереотипів, який самі ж і створили. Так що бережіть нерви
Ви мабуть полюбляєте порівнювати крукле з квадратним як в совкові часи і розводити демагогію))) бо порівнюєте не сумісні взагалі речі)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ви мабуть полюбляєте порівнювати крукле з квадратним як в совкові часи і розводити демагогію))) бо порівнюєте не сумісні взагалі речі)
Вам дати інші, щоденні данні, підтверджені, на найвищому рівні? В Ви з ними погодитесь? Тільки не виляйте хвостом! І це - сучасність, навіть не не сьогодні, а на вчора а ле теж - статистика.
 

Охотник77

Снайпер
Вам дати інші, щоденні данні, підтверджені, на найвищому рівні? В Ви з ними погодитесь? Тільки не виляйте хвостом
По мисливському обліку? Якщо так то не тре бо невірю в них теж бо проводили їх всерівно звичайні геть не зацікавлені в тому люди а не оті з вищого общества та й не реално дикого звіра точно порахувати в отлічії от людей) а оті ваші на найвищому рівні напишуть шо треба,бумага стерпить) якщо якісь інші то реально не виляйте хвостом бо інше мене в цій темі не цікавить)
 
Останнє редагування:
Зверху