Чистка та догляд за зброєю 12 кал

IRBIS_PL

Новачок
я мав на увазі після чистки зразу після стрільби, чисто було?
Так, звичайно чистий як зеркало, тому й був шокований в результаті іржою та сипью, перша зброя якою постійно тренуюсь за рік ще не встигла набриднути.
 

Zabar Andrij

Мисливець
неприємно, але не смертельно
є чистяща та поліровочні пасти Iosso, або як писав камрад вище JB.
але Iosso робить пасту для JB і коштує більш як в 2 рази меньше
 

IRBIS_PL

Новачок
неприємно, але не смертельно
є чистяща та поліровочні пасти Iosso, або як писав камрад вище JB.
але Iosso робить пасту для JB і коштує більш як в 2 рази меньше
Звичайно що не смертельно, на влучність поки що це не вплине. Буду тепер спати зі зброєю в теплі під одіялом щоб комори не з'явилися)
Що очікувати від цієї пасти, невже вона зможе зашліфувати так метал?
 

shpak

Мисливець
Та що я рекомендував,вона знімає навіть слой металу,тому нею не треба зловживати,вона одна з найбільш абразивна на ринку. Нею я полірую нову зброю,щоб прибрати заводські загусениці в нарізній зброї. Синя J-B i Iosso-вони чистячі,не поліруючи,не такі агресивні,можна використовувати кожен день.
 

IRBIS_PL

Новачок
не забагато мороки як для 250доларового хатсана? :)
ніби було би простіше достріляти поки затвор не розсиплеться та купити іншого. імхо.
Я написав скоріш щоб поділитися інформацією та почути думки більш досвідчених, вже перечитав багато тем та ніде не знайшов схожих проблем за такий короткий час.
Звичайно що питання менш ніж 200$ , та ще й ця помпа пропрацює не одну тисячу вистрілів.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Звичайно що питання менш ніж 200$ , та ще й ця помпа пропрацює не одну тисячу вистрілів
так ото ж. маю звичайного Аймгарда. а так, якщо заморочитесь з тими пастами - ну матимете 2 пасти і Хатсана з сипком. до нього дешевше інший короткий ствол купити і жити спокійно.
" Тому шо треба не всякой хйуней заніматься, а жити інтєрєсно: читати книжки, бути шпіоном, дресірувать любіму обізяну, і ходить в оперу з красивими тьолками, получать удовольствіє " (с) Лесь Подерев'янський
 

IRBIS_PL

Новачок
Якщо звичайно знайдеться та людина яка вирішила це питання за копійки та поділиться зі мною досвідом я буду вдячний.
 

Степанович 2

Снайпер
Сип можна забрати тільки механічним способом, тобто хонінгуванням каналу ствола. Ніяка паста там вже не допоможе. Ціна питання буде недешева. Чи є сенс?
Такої ж думки, тому вище писав, що цікаво буде почути результат.
 

shpak

Мисливець
Сип можна забрати тільки механічним способом, тобто хонінгуванням каналу ствола. Ніяка паста там вже не допоможе. Ціна питання буде недешева. Чи є сенс?
Гадаю,що там сип,не та,яка всім знайома. 2 тижні- дуже мало часу,щоб бути глубокою.
 

IRBIS_PL

Новачок
Гадаю,що там сип,не та,яка всім знайома. 2 тижні- дуже мало часу,щоб бути глубокою.
Ви дійсно праві, якщо ствол змащений маслом то ці цяточки практично не видно, їх чудово видно коли відпаліровати на суху до стану зеркало, а на зеркалі звичайно що видно.
Чи Ви маєте на увазі що я зарано звернув на це увагу?
 

shpak

Мисливець
Ви дійсно праві, якщо ствол змащений маслом то ці цяточки практично не видно, їх чудово видно коли відпаліровати на суху до стану зеркало, а на зеркалі звичайно що видно.
Чи Ви маєте на увазі що я зарано звернув на це увагу?
:). Не зарано. Почистіть правильно,нормально! Якщо не допоможе,то зробіть маніпуляцію яка була описана вище.
 
Зверху