Чистка та догляд за зброєю 12 кал

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Zabar Andrij

Мисливець
міцність тримання пластику залежить від того, скільки і з якою інтенсивністю зробив пострілів після початку налипання.
в мене бувало, що йоршиками, головами, ватою, так натреш цей пластик, що висить вже як бахрома, а від металу не здирається, приходиться зрізати, но це теж займає певний час.
якщо не сильно, то краще рішення забити
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
то краще рішення забити
правильно! він тоді відпаде з хромом. під плівкою в мікротріщинах хрому залишаються продукти горіння пороху та капсульної суміші, які мають кисле середовище. і під тою плівкою вони почнуть руйнувати хромове покриття. буває знімаєш таку плівку, а там сип така як хто тоненькім шилом дірочок натикав.
 

Zabar Andrij

Мисливець
я не бачив хромованих стволів із сипом, при тому, що рушниці бачив не чищені 20 к. пострілів.
і капсюлі вже трохи не ті, як центробій або кацапські кв 22
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
ми говоримо про одну й ту саму зброю, чи ви маєте на увазі "совєтський ширпотрєб".?
Яку імпортну зброю Ви бачили з хромованими стволами? Доречі бачив сип і у Максуса і у Фалконету зі стволами майже Бенелли
 

Zabar Andrij

Мисливець
Яку імпортну зброю Ви бачили з хромованими стволами? Доречі бачив сип і у Максуса і у Фалконету зі стволами майже Бенелли
ото ж що майже,
насправді, вибір не такий вже і великий.
н/а інерційний- то бенеллі, г/в чи двостволка-беретта, ще багато в знайомих фабарм, теж хвалять, хоча сам не мав.
сам маю бенеллі(принципово), турка - н/а і двостволку, ні в кого проблем із сипом не маю, рушниці іноді чищу.
у нас в клубі для оренди були ата сп спортер, з середнім настрілом 1000 в неділю, ніхто їх не чистив після кожної стрільби, і стволи в них були дзеркало
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
ото ж що майже,
насправді, вибір не такий вже і великий.
н/а інерційний- то бенеллі, г/в чи двостволка-беретта, ще багато в знайомих фабарм, теж хвалять, хоча сам не мав.
сам маю бенеллі(принципово), турка - н/а і двостволку, ні в кого проблем із сипом не маю, рушниці іноді чищу.
у нас в клубі для оренди були ата сп спортер, з середнім настрілом 1000 в неділю, ніхто їх не чистив після кожної стрільби, і стволи в них були дзеркало
Так а хромовані стволи де бачили?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ніхто їх не чистив після кожної стрільби
стволи в них були дзеркало
суперечливі твердження. тим більше рушниця постійно стріляла. більшість мисливців полюють півроку, а півроку рушниця стоїть в сейфі. от після таких зберігань часто сипок і з'являється при неповній чистці та неправильному зберігання
 

Zabar Andrij

Мисливець
Так а хромовані стволи де бачили?
1.ата сп, до 2018 р. хромовані стволи, патронник ні, з 2018 хромується вся труба.
є тема на форумі, в оф. ділера є оф. відповідь виробника по гарантійному випадку.
2. бенеллі, берета - кількість хрому в легірованій сталі 14-18%, точніше не знаю, але впевнений, що головні інженери збройних заводів в цій темі знають точніше. хромовані це стволи?
 
Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
1.ата сп, до 2018 р. хромовані стволи, патронник ні, з 2018 хромується вся труба.
є тема на форумі, в оф. ділера є оф. відповідь виробника по гарантійному випадку.
2. бенеллі, берета - кількість хрому в легірованій сталі 14-18%, точніше не знаю, але впевнений, що головні інженери збройних заводів в цій темі знають точніше. хромовані це стволи?
Хромовані стволи, це ті котрі покриваються хромом з середини, а не ті що виготовлені зі сталі яка має в своєму складі хром. Тому вищеперелічені стволи не можно назвати хромованими, у АТААРМС муфти з патронніками виготовлені дещо з іншої сталі я маю великий сумнів, що виробник покриває хромом стволи з середини.
 

Zabar Andrij

Мисливець
Хромовані стволи, це ті котрі покриваються хромом з середини, а не ті що виготовлені зі сталі яка має в своєму складі хром. Тому вищеперелічені стволи не можно назвати хромованими, у АТААРМС муфти з патронніками виготовлені дещо з іншої сталі я маю великий сумнів, що виробник покриває хромом стволи з середини.
дещо з іншої якої? "ібіс" оф. запитання робив, і получив офф. відповідь від виробника.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
суперечливі твердження. тим більше рушниця постійно стріляла.
Та ні! Сам використовував на стенді орендовану СП, стан якої був на тверду четвірку, то хромовані стволи були чисті, хоч і чистять її дуже рідко)
 
Зверху