Чи потрібно мати при собі квиток УТМР на полюванні

Тарас80

Мисливець
Питання не стосується не членів УТМР, або мисливців взагалі без членства в будь якому товаристві. Я маю на увазі мисливців, які є дійсними членами УТМР, які законно придбали відстрілочну картку в цьому ж таки УТМР і в цих же угіддях по цій же відстрілочній карточці і полюють. Отже , чи потрібно мати при цьому ще й членський квиток УТМР.
Якщо до Вас виникли запитання з даного приводу при перевірці, це називається "дроч звичайна". Це не входить до переліку обов'язкових документів згідно Закону. Перевіряти Ваше членство, то є бажання і проблема перевіряючого, якщо на це є така велика потреба. І крапка.
 

Hovarf

Слідопит
В приказе чёрным по белому:
"..Полювання в угіддях, наданих у користування Харківській обласній організації УТМР проводити при наявності мисливсько-рибальського квитка члена УТМР і щорічної картки до нього з відміткою про сплату членських внесків, посвідчення мисливця, «Контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання» з відміткою про сплату державного мита, дозволу на добування мисливських тварин (відстрільна картка), відповідного дозволу на право користування мисливською зброєю, паспорту на собак мисливських порід, тощо."////
Дякую. Тепер зрозумів. Допустимо ситуація така - я, член Харківського УТМР, придбав в цьому ж таки УТМР відстрільну картку, під час отримання якої я пред'явив голові товариства (чи єгеру) членський квиток УТМР з відміткою про сплату членських внесків, тому відстрілочну картку мені видали по пільговій ціні як для члена свого товариства. У відстрілочній карточці вказано моє прізвище ім'я по батькові , дата та місце полювання (може вказуватись і номер членського квитка). Отже передати свою відстрілочну карточку іншому мисливцю я не можу. Я йду на полювання, беру всі необхідні документи - державне посвідчення мисливця, контрольну картку відстрілочну карточку і дозвіл на зброю. Членський квиток УТМР залишаю вдома. Полюю у вказаних у відстрілочній карточці угіддях. На полюванні мене перевіряє рейдова група єгерської служби УТМР, або будь яка інша державна контролююча служба. В мене є всі документи , окрім членського квитка УТМР, чим я порушив пункт № такий то внутрішнього наказу по Харківській обласній організації УТМР (для прикладу). Хоча я не порушив Закону України, бо там в переліку необхідних документів членський квиток і не згадується. Які будуть дії перевіряючих до мене і чи може бути в такому випадку складений протокол про порушення мною правил полювання.
 

Тарас80

Мисливець
Я йду на полювання, беру всі необхідні документи - державне посвідчення мисливця, контрольну картку відстрілочну карточку і дозвіл на зброю. Членський квиток УТМР залишаю вдома. На полюванні мене перевіряє рейдова група єгерської служби УТМР, або будь яка інша державна контролююча служба.
Які будуть дії перевіряючих до мене і чи може бути в такому випадку складений протокол про порушення мною правил полювання.
Все. Ви правильний мисливець. Пани подивилися, попитали що до чого, як погода, розвернулися та поїхали далі в справах. Якщо не дай Боже, все проходить дещо інакше, тоді потрібно шукати під дану гайку свого болта. Кожна ситуація є індивідуальною.
 
Останнє редагування:

Hovarf

Слідопит
Все. Ви правильний мисливець. Пани подивилися, попитали що до чого, як погода, розвернулися та поїхали далі в справах.
Але тоді навіщо писати в своїх внутрішніх наказах всяку х....ю , вибачайте за слово, якщо воно ні на що не впливає?
 

Тарас80

Мисливець
От не знаю, чи проходять реєстрацію накази даного рівня реєстрацію в МінЮсті. Скорше, що ні. А то-б зарубали його на другому реченні, як такий, що не відповідає Закону.
 
Дякую. Тепер зрозумів. Допустимо ситуація така - я, член Харківського УТМР, придбав в цьому ж таки УТМР відстрільну картку, під час отримання якої я пред'явив голові товариства (чи єгеру) членський квиток УТМР з відміткою про сплату членських внесків, тому відстрілочну картку мені видали по пільговій ціні як для члена свого товариства. У відстрілочній карточці вказано моє прізвище ім'я по батькові , дата та місце полювання (може вказуватись і номер членського квитка). Отже передати свою відстрілочну карточку іншому мисливцю я не можу. Я йду на полювання, беру всі необхідні документи - державне посвідчення мисливця, контрольну картку відстрілочну карточку і дозвіл на зброю. Членський квиток УТМР залишаю вдома. Полюю у вказаних у відстрілочній карточці угіддях. На полюванні мене перевіряє рейдова група єгерської служби УТМР, або будь яка інша державна контролююча служба. В мене є всі документи , окрім членського квитка УТМР, чим я порушив пункт № такий то внутрішнього наказу по Харківській обласній організації УТМР (для прикладу). Хоча я не порушив Закону України, бо там в переліку необхідних документів членський квиток і не згадується. Які будуть дії перевіряючих до мене і чи може бути в такому випадку складений протокол про порушення мною правил полювання.
Дело в том , что отстрелка выписывается(Фамилия и номер билета или удостоверения) на основании документа это либо членский билет или удостоветение охотника и тот докумен на который выписана отстрелка является подтверждающим действительность отстрелки , если этого документа на охоте с Вами нет это нарушение .
 

Виталя

Снайпер
А почему так? Если говорят это не является проблемой, только нужно заплатить в три раза дороже.... И продадут отстрелочную карточку.
 

Тарас80

Мисливець
Дело в том , что отстрелка выписывается(Фамилия и номер билета или удостоверения) на основании документа это либо членский билет или удостоветение охотника и тот докумен на который выписана отстрелка является подтверждающим действительность отстрелки , если этого документа на охоте с Вами нет это нарушение .
Адміністративні правопорушення за порушення правил полювання викладені в КУпАП. Перелік документів та самі правила полювання викладені в Законі та Положенні про полювання. Ну не може єгер, громадянин України, притягти мисливця до адмінвідповідальності за те, чого не передбачено в Законі.
 
Останнє редагування:

Dedushka

Снайпер
Дело в том , что отстрелка выписывается(Фамилия и номер билета или удостоверения) на основании документа это либо членский билет или удостоветение охотника и тот докумен на который выписана отстрелка является подтверждающим действительность отстрелки , если этого документа на охоте с Вами нет это нарушение .
Отстрелочная карточка выписывается и указывается № удостоверения охотничьего билета а не № билета УТМР. По крайней мере у нас так по Сумской обл.
 

VS1975

Снайпер
Отстрелочная карточка выписывается и указывается № удостоверения охотничьего билета а не № билета УТМР. По крайней мере у нас так по Сумской обл.
Номер державного посвідчення мисливця ;) :).
 

Тарас80

Мисливець
А Вы его забыли дома,а отстрелочная карточка выписана на нём. Как быть в этой ситуации?
Це вже інша справа. Відсутність посвідчення мисливця є предметом правопорушення. Не забувайте його вдома)
 

Тарас80

Мисливець
Почему же другие дела. Тс именно это озвучил
Читайте уважно. Відсутність членського квитка УТМР (громадської організації) та посвідчення мисливця (видається держорганом) - це зовсім різні речі.
 
Зверху