Чи потрібно мати при собі квиток УТМР на полюванні

Виталя

Снайпер
Читайте уважно. Відсутність членського квитка УТМР (громадської організації) та посвідчення мисливця (видається держорганом) - це зовсім різні речі.
Я Вас услышал, но все равно нечего не могу понять. Чтобы не начинать срач, с Вашего позволения разрешите откланяться.
 

Тарас80

Мисливець
Я Вас услышал, но все равно нечего не могу понять. Чтобы не начинать срач, с Вашего позволения разрешите откланяться.
Нічого страшного тут немає. Ми тут знаходимось, щоб підтримувати та допомагати одне одному.

Просто прочитайте ст. 14 ЗУ "Про мисливське господарство та полювання" щодо обов'язкових документів при перебуванні на полюванні, дотримуйтесь цього, і все завжди буде гаразд. Даний Закон також можна підчитати і цілком, для саморозвитку буде корисно. Всіх благ! З повагою.
 

Hovarf

Слідопит
Постановка питання не зрозуміла, що тяжко носити квиток члена УТМР, якщо ти ним являєшся.
Постановка питання дуже правильна і чітко зрозуміла. Носити квиток зовсім не тяжко. Але для чого ? Всьому має бути якесь логічне пояснення. В даному випадку я цього пояснення не бачу. Я можу носити свій квиток всюди , куди захочу, в тому числі і на полюванні. Але добровільно. Для чого мене до цього зобов'язувати якимось внутрішнім наказом. Тим більше що цього не вимагає ЗУ. В своїх внутрішніх наказах користувавчі можуть зобов'язати мисливця , крім визначених законом документів , носити ще й паспорт громадянина України, свідоцтво про народження і довідку з психдиспансеру. І що , будете це носити? Ну це ж зовсім не важко.
 

Виталя

Снайпер
Нічого страшного тут немає. Ми тут знаходимось, щоб підтримувати та допомагати одне одному.

Просто прочитайте ст. 14 ЗУ "Про мисливське господарство та полювання" щодо обов'язкових документів при перебуванні на полюванні, дотримуйтесь цього, і все завжди буде гаразд. Даний Закон також можна підчитати і цілком, для саморозвитку буде корисно. Всіх благ! З повагою.
Я скажу Вам честно, у меня все документы лежат в портмоне. Я по этому поводу вообще не переживаю. И может быть за двенадцать лет моей охотничьей карьеры,у меня ни разу не было недоразумений.
 

Тарас80

Мисливець
Постановка питання дуже правильна і чітко зрозуміла. Носити квиток зовсім не тяжко. Але для чого ? Всьому має бути якесь логічне пояснення. В даному випадку я цього пояснення не бачу. Я можу носити свій квиток всюди , куди захочу, в тому числі і на полюванні. Але добровільно. Для чого мене до цього зобов'язувати якимось внутрішнім наказом. Тим більше що цього не вимагає ЗУ. В своїх внутрішніх наказах користувавчі можуть зобов'язати мисливця , крім визначених законом документів , носити ще й паспорт громадянина України, свідоцтво про народження і довідку з психдиспансеру. І що , будете це носити? Ну це ж зовсім не важко.
+100500 Вам у карму) З язика зняли. Ви все правильно пояснили.
 

Виталя

Снайпер
Уважно читайте моє запитання. Я мав на увазі членський квиток УТМР, а не державне посвідчення мисливця. Це зовсім інші речі.
Ну вот Вы конечно молодец. Но за державное удостоверение я писал вообще то и не Вам. А совсем другому форумчанину.
Так что за внимательность,я с Вами согласен.
 

Тарас80

Мисливець
Ну, кожен "в позу" стає по своєму. Питання не стоїть виїденого яйця.
В позу ніхто не стає і конфліктувати не збирається. Просто декому дуже хочеться перебрати на себе не властиві повноваження. Якщо ходити вівцею та мовчати в тряпочку то так і до довідки з психдиспансеру дійде. Таке й буде відношення. Це стосується не тільки полювання. ІМХО.
 

Тарас80

Мисливець
Як влаштована законодавча система України? Спочатку йде Конституція. Їй мають відповідати закони. На підставі законів та у відповідності до них видаються всі інші підзаконні нормативно-правові акти: постанови, накази, розпорядження,інструкції та ін. Всі інші приписки, дописки, в нпа, які виходять за межі закону є самодіяльністю. Нерідко установи та організації таким грішать. Що з цим робити, кожен вирішує по-своєму. Хтось судиться, хтось крутить пальцем біля скроні, хтось виконує дурню. Комусь на все наплювати. Таке життя, в таких умовах ми існуємо.
 

kef

Зброяр
У "відстрілку" вписується : номер квитка УТМР (якщо являєшся таким),номер посвідчення мисливця,номер картки обліку-контролю. В картки сплати внесків вписується номер квитка УТМР. Таким чином для тих хто перебуває в організації УТМР здійснюється перевірка сплати внесків. ,"відстрілок".щоб не було передачі іншій особі.,та контроль .Тому то і ціна менша для товариства а ніж тим мисливцям які не є в організації УТМР.
Так .що полюйте хлопці поки ноги носять, і менше переймайтеся "пізньо-осінніми клопотами".;)
 

Dedushka

Снайпер
У "відстрілку" вписується : номер квитка УТМР (якщо являєшся таким),номер посвідчення мисливця,номер картки обліку-контролю. В картки сплати внесків вписується номер квитка УТМР. Таким чином для тих хто перебуває в організації УТМР здійснюється перевірка сплати внесків. ,"відстрілок".щоб не було передачі іншій особі.,та контроль .Тому то і ціна менша для товариства а ніж тим мисливцям які не є в організації УТМР.
Так .що полюйте хлопці поки ноги носять, і менше переймайтеся "пізньо-осінніми клопотами".;)
Немножко не так написали. В отстрелке вписывается не № удостоверение УТМР а номер державного посвідчення мисливця и контрольной карточки. А № УТМР билета записывают в карточку об оплате взносов.
 

old hunter

Снайпер
В приказе чёрным по белому:
"..Полювання в угіддях, наданих у користування Харківській обласній організації УТМР проводити при наявності мисливсько-рибальського квитка члена УТМР і щорічної картки до нього з відміткою про сплату членських внесків, посвідчення мисливця, «Контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання» з відміткою про сплату державного мита, дозволу на добування мисливських тварин (відстрільна картка), відповідного дозволу на право користування мисливською зброєю, паспорту на собак мисливських порід, тощо."////
Так они его с 42-го года переписывают каждый год тот приказ. :p
Кстати у Вас коллега отстрелочная карточка на каком языке?
 

kef

Зброяр
QUOTE="Dedushka, post: 1074242, member: 26789"]
Немножко не так написали. В отстрелке вписывается не № удостоверение УТМР а номер державного посвідчення мисливця и контрольной карточки. А № УТМР билета записывают в карточку об оплате взносов.
[/QUOTE]
І у відстрілку...бо там три позиції . При наймні так у нас. Рівненська. Маєте бажання то зроблю світлину тих паперів.
 

Dedushka

Снайпер
QUOTE="Dedushka, post: 1074242, member: 26789"]
Немножко не так написали. В отстрелке вписывается не № удостоверение УТМР а номер державного посвідчення мисливця и контрольной карточки. А № УТМР билета записывают в карточку об оплате взносов.
І у відстрілку...бо там три позиції . При наймні так у нас. Рівненська. Маєте бажання то зроблю світлину тих паперів.
[/QUOTE]
У нас так как я написал. Верю на слово. В другой обл. может так как и Вы написали.
 

Тарас80

Мисливець
В приказе чёрным по белому:
"..Полювання в угіддях, наданих у користування Харківській обласній організації УТМР проводити при наявності мисливсько-рибальського квитка члена УТМР і щорічної картки до нього з відміткою про сплату членських внесків, посвідчення мисливця, «Контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання» з відміткою про сплату державного мита, дозволу на добування мисливських тварин (відстрільна картка), відповідного дозволу на право користування мисливською зброєю, паспорту на собак мисливських порід, тощо."////
Припустимо ситуацію. На запрошення місцевих мисливців, для участі в облавному полюванні на Харківщину прибули мисливці із Сумщини та Полтавщини. Полювання має відбутись в угіддях Харківської ОО УТМР за участі представника користувача угідь. Звісно, дядьки членства Харківської ОО УТМР не мають.

Запитання: цих сивочолих дядьків приймають до членства перед початком інструктажу? Чи одразу відправляють на камбуз нарізати картоплю?

Дуже цікаво, як дана норма наказу застосовується на практиці, тому-що наказ в даній частині нам нічого не пояснює, а каже: "без членського квитка зі сплатою внесків у наші угіддя ніззя".
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Я б не путав облавні на хижака
також на копито - там полювання здійснюється за ліцензією, а не відстрілкою. і в журнал записується номер посвідчення мисливця та номер ліцензії заноситься в картку обліку.
на кожному засіданні президії перед відкриттям обл а потім і рай УТМР приймається рішення про надання доступу в угіддя мисливців зі інших районів та членів/нечленів - ціна як правило в питанні ціни для "своїх" та "гостей". тут квиток УТМР "рішає", бо для гостей з квитками - ціна в 1,5 рази, ціна для нечленів - в 2 рази вища, якщо пропускна спроможність угідь дозволяє.
як наявність/відсутність квитка на полювання при перевірці - не ясно, не мав досвіду. тут скоріш все залежить "товстолобиком" якого виду буде перевіряючий ;) :D
 

Тарас80

Мисливець
Я б не путав облавні на хижака і полювання на місцеву дичину, трохи не вдалий приклад.
В тому то-й справа. Основоположний документ нам нічого не конкретизує, чи це ліцензія, хижак, інший пух, перо. Ми не маємо домислювати його чи трактувати його на свій розсуд. Ще раз уважно читаємо)
 
Зверху