Ягдтер'єри

Кайзер

Мисливець
Да мой Жиган с питомника Демьяненка, питомник очень хороший, кличество таких питомников по Украине можно перещетать на пальцах одной руки, также позволю себе дать Вам совет преобретите его книгу, очень поучительная.
Можливо,ви маєте информацію по потомках собак з "пітомніка" Дем"яненко? Що показують на змаганнях?Які титули здобули?
А що в даній книзі повчального?
Прочитавши перші декілька сторінок,в мене склалося враження,що я вже це читав раніше,здається в автора Дмітрієвої.
 

ij27

Мисливець
Данной информацией я невладею, заводчиком становится несобираюсь, для себя брал пользовательскую собаку, чем очень доволен, так как это у меня первый яг,раньше были спаниели, и есть лягавая, легавую ягтерьер незаменит но спаниель на 100% заменяет, по перу поиск и подача прекрастные, я доволен плюс норная охота, ну а книга для меня поучительна так как я нечитал Дмитриеву, поетому немогу сравнивать..
 

Кайзер

Мисливець
Данной информацией я невладею, заводчиком становится несобираюсь, для себя брал пользовательскую собаку, чем очень доволен, так как это у меня первый яг,раньше были спаниели, и есть лягавая, легавую ягтерьер незаменит но спаниель на 100% заменяет, по перу поиск и подача прекрастные, я доволен плюс норная охота, ну а книга для меня поучительна так как я нечитал Дмитриеву, поетому немогу сравнивать..
Дякую за розгорнуту відповідь!
Також не являюсь заводчиком,але утримую декілька порід собак досить непоганих ліній (Дратхаар,естонська гонча,ЖШТ,РЄЛ,ягдтер"єри)
Особисто я,прихильник профільного використання породи,хоча і використовую собак в різнобічному полюванні.
В свій час,шукав потрібного мені ягдтер"єра в родоначальників породи,з запропонованого там,нічого не вразило.Все що привозив,врешті решт в мене не затрималось.Наразі,радує інших господарів.
Головним критерієм в пошуку,було використання в подальшому собаки в норному полюванні.
Коли на моє запрошення,німець приїхав до нас, побачив роботу собак на норі, відомого в нас заводчика,емоціям в нього не було меж.
Німець запевнив мене,що там собак з подібним рівнем злоби до звіра,манерою роботи в норі,уже не залишилось.
 

ij27

Мисливець
Есть ещё в Гадяче питомник ягов,когда я себе искал собаку там просто на тот момент небыло щенков, и совет обратится к Демьяненко мне дали там, может Вас там что-то заинтересует...
 

Кайзер

Мисливець
Есть ещё в Гадяче питомник ягов,когда я себе искал собаку там просто на тот момент небыло щенков, и совет обратится к Демьяненко мне дали там, может Вас там что-то заинтересует...
Дякую за пропозицію! В Україні є багато собак,які варті уваги.Знову ж таки повторюсь,я не є заводчиком.
Я пересічний споживач, маю собак,які влаштовують мене робочими якостями на даному етапі.
Зараз, зацікавився новою для мене породою ЖШТ,завів щеня.Далі час покаже.
 

ij27

Мисливець
У
Дякую за пропозицію! В Україні є багато собак,які варті уваги.Знову ж таки повторюсь,я не є заводчиком.
Я пересічний споживач, маю собак,які влаштовують мене робочими якостями на даному етапі.
Зараз, зацікавився новою для мене породою ЖШТ,завів щеня.Далі час покаже.
Удачи.....
 

Кайзер

Мисливець
Доречі,щойно побачив повідомлення на форумі,про продаж цікавого кобелька.
Досить потужні робочі крові в ньому сидять.Майбутній власник взявши не пошкодує.
На змаганнях бачив роботу батьків даного кобеля,злоба до звіра шалена.
 

Nevskiy

Новачок
Добрый день всем.А про питомник Игоря Зверева забыли? У него достойные собаки и питомцы..
 

Кайзер

Мисливець
Добрый день всем.А про питомник Игоря Зверева забыли? У него достойные собаки и питомцы..
Так,у Звєрева Ігора досить потужні в робочому плані собаки,я б навіть сказав найкращі в Україні.А ще у Башука Олега на Тернопільщині та багато ін......
Особисто я,при виборі щеняти, керуюся роботою батьків в природі. Адже крім генетично закріплених рефлексів(вроджених),батьки передають потомству щей набуті якості.
 

vik/lev

Новачок
Моя Нора! Ягд не перестает радовать! Хотя надо останавливать.... немного "мусорная" собака.... в плане еды, и туалета... Но эмоциональная и активная...
1913374_1006336532744958_3253282612222054235_o.jpg
11222258_1006336639411614_5089570077984284797_o.jpg
 

Balu

Новачок
Вот такой ягд. Уже будет в сентябре 4 года, а энергии как у годовалого.
Очень хорошо работает по норе и по кровяному следу - находит подранков(вяхиря, горлиц, куропатку, фазана, зайца). На нору начал тренировать с 8 месяцев.
На кабана не пускал и не тренировал. Агрессии в собаке очень много.
На сегодняшний день ищем невесту, если есть предложения сообщайте.
 

Вкладення

Зверху