Як боротись із єгерями-браконьєрами?

Тема у розділі 'Вінницька область', створена користувачем Tauj.Viktor, 21 лют 2013.

Rouges
Статус теми:
Закрита.
 1. Tauj.Viktor

  Tauj.Viktor Новачок

  Мене звуть Віктор. Родом я з Барського р-ну Вінницької обл. Сам я не мисливець, але мій брат (вибачте, ім’я не називаю аби до нього не було претензій, бо ж ще не раз на полювання ходитиме, а ця стаття - це моя ініціатива) вже більше 10 років є мисливцем. Щороку на пернатих-хутряних - як штик: то сам, то з компанією. Проте, дуже часто чую від нього, від інших охотніків, від сусідів, про безпрєдєл, який роблять ті, хто має займатись захистом та відтворенням природних ресурсів, а конкретно: лісники (тільки не рядові, а ті хто ними керує) та єгеря УТМР. Самі вони шмон наводять добрий - і документи перемацають, і дріб з патронів повисипають, і кармани провірять - це вже хай - така іх робота. Але хто їх самих буде перевіряти, як вони у минулу неділю компанією (брат казав, що вже в неділю тільки лиса можна бити) диких кіз стріляють в колишньому колгоспному саду (чи в саду можна, а в лісі неможна?). Або, хто б провірив, як може одна забита коза (це так єгер сказав іншим охотнікам, які його раптово застали в лісі...) посадити ресори ВАЗ 21099 так, щоб машинка ледь вилізла із лісу та терла бризговиками по дорозі. Або така ситуація: Єгері з друзями на полюванні, у друзів джипи які заляпати кров’ю тварини неохота, єгеря на ВАЗ 2121 (службовий!). Суть питання: скільки треба зайців вгрузити в Ниву, щоб вона так повзла по дорозі, ніби мішками цементу загружена? Да, ліцензія на кабана була, але на одного і не на цей край району...
  Ясне діло, це все ніхто не фільмує, не знімає на камери, та постійно ці браконьєри-єгері розділують добуту дичину у друзів (щоб сусіди не бачили), на місці в лісі (часто знаходимо цілі залишені туші кабана, з вирізаними лише класними шматками) - одним словом - не дорубаєшся, но ж люди все бачать, багато знають. За негласною статистикою, яку мисливці підбили після закінчення цього сезону, шо єгері+лісники + їхні друзяки ЗНИЩИЛИ в 2012р. 26 ДВАДЦЯТЬ ШІСТЬ!) кабанів («ліцензійні» кабани сюди не входять!, то ж навіть порахуйте, скільки на ліцензіях можна було б заробити УТМР?). І це тільки ті, про які люди знають в моєму оточенні. А скільки цих кабанів всього по району?! Часто вони навіть нічого не скривають і гордо вихваляються. Так один стверджує, що цього сезону сам-особисто завалив 5 свиней. А шо йому буде, він - ВЛАСТЬ, ми йому пофігу. А слова до справи, як кажуть, не підшиєш.
  А шо вже казати про хазяйства? Маю на увазі ті, якими самі ці браконьєри считають загальні ліси. В нашій Підлісноялтушківській окрузі є два негласних хазяїна: ніхто сам тут охотитися не буде, а як побачать тебе - прикладом в груди товчуть, зуби вибивають, бо ж ти шкодник, "ЦАРЯМ" дичину переведеш...
  А ще такий факт: один єгер має вдома цілу колекцію зафільмованих "навчальних посібників" власного виготовлення, де показує як треба полювати на борсука вночі біля нори, на зайця з-під фар, на кабана із засідки і без, петлі ставити, капкани, і ін. Це все він ретельно фільмує і хвалиться - всі про це знають, але ж хто йому що скаже?
  Тож, постає логічне питання: скільки такий БЕЗПРЕДЄЛ буде і далі творитись, хто буде ставити на місце тих, хто сам повинен за порядком слідкувати? Людей обурює це свавілля: мисливці плотят членські, відстрільні...(і не малі суми: 250 грн. членських, +25грн. за кожен вихід на зайця, +10 грн. на лиса..), а по-суті охотяться тільки самі "царі і іже с німі..." і без всяких-там ліцензій, дозволів…. Таким чином або скоро всі з цього охотсоюзу повиходять, або почнуть потрохи цих браконьєрів відстрілювати. Або третій варіант: хай вище керівництво візьметься за цю справу і наведе порядок. Але ж як докричатися до них? Сподіваюсь, що дана друківка попадеться на очі або дійде до вух того, хто може навести лад в цьому питанні, або ж ситуація дійсно може вийти із під контролю і буде біда...
  P.S.: Вже були збори мисливців в Барському районі, обурених даною ситуацією і будуть невдовзі нові. Я не називав жодного імені на увесь форум (щоб Україна поки не знала своїх «героїв»), але дуже би хотілось цього. Тому, керівники УТМР, зверніть увагу на дану інформацію, відвідайте збори, заслухайте людей, оцініть інформацію, якою вони володіють щодо браконьєрів у Ваших лавах! В разі відсутності будь-якої реакції з Вашої сторони, після других зборів буде надіслано розширену версію цієї статті (з іменами-прізвищами) для публікації у обласні газети та Інтернет видання. Бо терпець у людей уже на межі.
   
 2. Safari
 3. Одинокий Вовк

  Одинокий Вовк ветеран форуму надійна команда

  Tauj.Viktor писав: Тому, керівники УТМР, зверніть увагу на дану інформацію...
  А Ви впевнені, що ці керівники не покривають місцевих "в законі"?
  В мене така думка, що Ви, як оракул, прочитали мої думки. Наш райУТМР так саме прогнив.
  З пов.
   
 4. Роман Мельниченко

  Роман Мельниченко ветеран форуму надійна команда

  Не тільки ваш УТМР прогнив, весь УТМР прогнив, тобто вся його керуюча ланка.
  А що до посту Віктора, то зараз Яковлев видасть свою коронну фразу "Маєте те що обрали" "Пишіть заяву в прокуратуру".
  Саме ж керівництво не спішить наводити порядок в своїх лавах, структура УТМР так само погрузла в корупції і хабарництві як міліція, суди, заклади медицини і освіти .
   
 5. Yarik87

  Yarik87 Мисливець

  Вы не одни такие!!!! Та же история в Черкасской области, Чигиринский район! Думаю по всей Украине такое творится, потому что не один Закон нормально не работает, а большая часть этих "Законов" написана не для простых смертных, а специально для расширения полномочий и влияния властей! У нас такое творят начиная от простого лесника и аж до начальника райотдела и представителей экологии обласного значения ну и плюс залетные "мажоры" с толстыми карманами!
  С уважением!
   
 6. Yarik87

  Yarik87 Мисливець

  Думаете прокуратура поможет? И там что звяток не берут? Не смешите, это круговая порука, искоренить такое можно только вкорне поменяв штат и верхушку властей+нормальные законы и должный контроль над их исполнением!
   
 7. Роман Мельниченко

  Роман Мельниченко ветеран форуму надійна команда

  Ярік, я з вами згідний, ви просто не зрозуміли моєї думки, я маю на увазі що Яковлев як СПЕЦІАЛІСТ УТМРу прочитавши дану тему напевно якось на неї відреагує, і відреагує напевно такими словами - "Маєте те що обрали" "Пишіть заяву в прокуратуру".
   
 8. Одинокий Вовк

  Одинокий Вовк ветеран форуму надійна команда

  For Tauj.Viktor - Ви не надійтеся, що хтось відреагує на Ваш крик душі(крім нас форумчан). Таких схожих статтей тут (на форумі) можна знайти кілька і керівництво УТМР на них ніколи не реагувало, є речі важливіші за наші статті.
  З пов.
   
 9. Yarik87

  Yarik87 Мисливець

  Может быть!
   
 10. Tauj.Viktor

  Tauj.Viktor Новачок

  Так що ж, самосуд - єдиний вихід? Покарай одного-двох, то інші (можливо!) зачухаються... Чи підключати журналістів, бодай хоч посоромлять царьків на всю Україну? Які хто підкаже варіанти? Спасибі
   
 11. Yarik87

  Yarik87 Мисливець

  Самосуд не выход! Пробовали - не помогает, только проблем себе заработали! А вот журналистов подключить можно + жалобы в экологию (как минимум в областную) и тоже в присудствии тех же журналистов (чтоб жалобу нормально приняли). Можно, например, вот этим http://groshi.1plus1.ua/ материал подбросить, они частенько с темными делами работают!
  С уважением!
   
 12. Yarik87

  Yarik87 Мисливець

  Возможно Вы и правы? Но необходимо организовать людей, которые в большинстве случаев только жалуются: "Что вот корупция, покрывательство, связи у них, а кто мы такие - простые смертные!", но если огранизоваться и пойти "штурмом" на ту ж администрацию, с требованием наказать виновных, привлечь не одного или двух охотников, а целый колектив, а возможно и не один, вооружившись доказательствами, то думаю можно эту проблему решить!

  С уважением!
   
 13. Kapitan

  Kapitan Снайпер

  Скоро в Вашей Подлесно Ялтушковской округе будет три хозяина, в егеря УООРа собираеться бывший эколог Захарчук.
   
 14. ABBAT

  ABBAT Мисливець

  ШАНОВНІ МИСЛИВЦІ . В ШПОЛЯНСЬКОМУ РАЙОНІ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛ ЕГЕР НАЧОС СЕРГІЙ І МИСЛИВЦІ- БРАКОНЬЄРИ ШПОЛИ (ДАПИ,ВЕТУШКИ, це такі імена героів,які бьють свиней та кіз і здають м'ясо на ковбасу і одержують за це гроші.Це не секрет, знає про це кожен мисливець району) ПІД ПРИКРИТТЯМ ГОЛОВИ УТМР ЛЕПЕТУХИ Л.М. ВИБИВАЮТЬ ОСТАННІХ КІЗ І СВИНЕЙ У РАЙОНІ. ВСИМ ЦИМ КЕРУЄ ЄГЕР НАЧОС СЕРГІЙ. ТЕПЕР ВОНИ ЩЕ ПО ТИХОМУ ПРОВЕЛИ ЗІБРАННЯ,ЩОБ МЕНШЕ ПРИЙШЛО НЕВДОВОЛЕНИХ І ПОСТАНОВИЛИ І ХВАЛИЛИ ДУЖЕ СЕБЕ ГАРНО, ЩОБ ЗАКРИТИ ПОЛЮВАННЯ НА ДВА РОКИ І ЗАКРИЛИ, ЩОБИ ТЕПЕР НІХТО НЕ МІШАВ ІМ БРАКОНЬЄРНІЧАТИ. ОЦЕ ВАМ ХЛОПЦІ І КІНО. ДО ШУЛЯРА ДОБИТИСЯ НЕ МОЖУТЬ ЧЛЕНИ ШПОЛЯНСЬКОГО УТМР, НІХТО СЛУХАТИ НЕ ХОЧЕ. АДМІН МОЦО ПИСАНИНУ В ДРУГІЙ ТЕМІ ВИДАЛИВ. НЕ ЗРОЗУМІЛО. ЩО РОБИТИ ХЛОПЦІ , КОМУ МИ ПОТРІБНІ????
  ШАНОВНИЙ АДМІН ПИШУ ЦЕ ПО ПРОХАННЮ БАГАТЬОХ ЧЛЕНІВ ШПОЛЯНСЬКОГО УТМР, В НИХ ПО СЕЛАХ НЕМА ІНТЕРНЕТУ І СЛУХАТИ НІХТО ІХ НЕ МОЖЕ , В УТМРІ ІХ НЕИХОТЯТЬ НАВІДЬ БАЧИТИ , ЄГЕРЯ і ГОЛОВА УТМР ПРОСТО НАГЛО БРЕШУТЬ І НАСМІХАЮТЬСЯ. ОСЬ ТАКІ СПРАВИ НА ШПОЛЯНЩИНІ. СКОРО І ВНАС ТАКЕ ПОЧНЕТЬСЯ МАБУДЬ.
  З ПОВАГОЮ ДО ВСИХ НОРМАЛЬНИХ МИСЛИВЦІВ ПЕРЕДАЮ КРИК ДУШІ МИСЛИВЦІВ ШПОЛЯНЩИНИ, В БІЛЬШОСТІ СІЛЬСКИХ МЕШКАНЦІВ.
   
 15. Admin

  Admin Administrator Команда форуму

  ABBAT писал:
  ШАНОВНІ МИСЛИВЦІ . В ШПОЛЯНСЬКОМУ РАЙОНІ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛ ЕГЕР НАЧОС СЕРГІЙ І МИСЛИВЦІ- БРАКОНЬЄРИ ШПОЛИ (ДАПИ,ВЕТУШКИ, це такі імена героів,які бьють свиней та кіз і здають м'ясо на ковбасу і одержують за це гроші.Це не секрет, знає про це кожен мисливець району) ПІД ПРИКРИТТЯМ ГОЛОВИ УТМР ЛЕПЕТУХИ Л.М. ВИБИВАЮТЬ ОСТАННІХ КІЗ І СВИНЕЙ У РАЙОНІ. ВСИМ ЦИМ КЕРУЄ ЄГЕР НАЧОС СЕРГІЙ. ТЕПЕР ВОНИ ЩЕ ПО ТИХОМУ ПРОВЕЛИ ЗІБРАННЯ,ЩОБ МЕНШЕ ПРИЙШЛО НЕВДОВОЛЕНИХ І ПОСТАНОВИЛИ І ХВАЛИЛИ ДУЖЕ СЕБЕ ГАРНО, ЩОБ ЗАКРИТИ ПОЛЮВАННЯ НА ДВА РОКИ І ЗАКРИЛИ, ЩОБИ ТЕПЕР НІХТО НЕ МІШАВ ІМ БРАКОНЬЄРНІЧАТИ. ОЦЕ ВАМ ХЛОПЦІ І КІНО. ДО ШУЛЯРА ДОБИТИСЯ НЕ МОЖУТЬ ЧЛЕНИ ШПОЛЯНСЬКОГО УТМР, НІХТО СЛУХАТИ НЕ ХОЧЕ. АДМІН МОЦО ПИСАНИНУ В ДРУГІЙ ТЕМІ ВИДАЛИВ. НЕ ЗРОЗУМІЛО. ЩО РОБИТИ ХЛОПЦІ , КОМУ МИ ПОТРІБНІ????
  ШАНОВНИЙ АДМІН ПИШУ ЦЕ ПО ПРОХАННЮ БАГАТЬОХ ЧЛЕНІВ ШПОЛЯНСЬКОГО УТМР, В НИХ ПО СЕЛАХ НЕМА ІНТЕРНЕТУ І СЛУХАТИ НІХТО ІХ НЕ МОЖЕ , В УТМРІ ІХ НЕИХОТЯТЬ НАВІДЬ БАЧИТИ , ЄГЕРЯ і ГОЛОВА УТМР ПРОСТО НАГЛО БРЕШУТЬ І НАСМІХАЮТЬСЯ. ОСЬ ТАКІ СПРАВИ НА ШПОЛЯНЩИНІ. СКОРО І ВНАС ТАКЕ ПОЧНЕТЬСЯ МАБУДЬ.
  З ПОВАГОЮ ДО ВСИХ НОРМАЛЬНИХ МИСЛИВЦІВ ПЕРЕДАЮ КРИК ДУШІ МИСЛИВЦІВ ШПОЛЯНЩИНИ, В БІЛЬШОСТІ СІЛЬСКИХ МЕШКАНЦІВ.


  Даже и не собирался удалять. В той теме удалил, т.к. тема была про проведения собраний первичных, районных организаций. Учитесь отписываться в профильных темах.
  Коллективное обращение к Шуляру Н.С. с 20-30 подписавшимися сможете организовать?
   
 16. Admin

  Admin Administrator Команда форуму

  Ещё раз напоминаю: кто хочет менять в УООРе к лучшему - оставайтесь на форуме, кто агитирует за дерибан угодий УООР - идите на другие форумы.
   
 17. Barsky

  Barsky Новачок

  Шановний Admin,якщо з Барського району буде колективне звернення до пана Шуляра Н.С,як його подати,офіційним листом поштою,чи публікацією на сайті?
   
 18. Admin

  Admin Administrator Команда форуму

  Рекомендованым письмом с уведомлением о вручении.
  Если не трудно будет - скиньте мне потом скан письма.
   
 19. Baron

  Baron Новачок

  Бачу топік-стартера забанено. Бо все, що написано в першому повідомленні - то простий пасквіль, гідний до публікації в журналі "Мурзілка". Та з його слів - він не мисливець, то й жалю не викликає.

  Але в цю гілку форуму заглядають на вогник інші так звані "революціонери", (в яких чи якісь особисті образи, чи не реалізовані амбіції, чи просто зі своєї недолугості приєднались до цієї підривної діяльності), тож бо давайте аргументуйте, тут на офіційному форумі організації. Адміна попрошу окремо нічого не видаляти і нікого не банити, за умови відкриття особистості, що захована під ніком. Сховатись за монітор та бризгати слюнями - для нього великого розуму непотрібно.

  Як що потрібно, можу створити окрему тему по Барській РО УТМР.

  Але впевнений на 100%, що все це залишиться на рівні базарних теревеньок з вашого боку.

  На ті всі соплі, які розповсюджуються на інших форумах навіть відповідати не хочеться, тому маю бажання перевести дискуссію (саме дискусію, а не поливання брудом, як ви цим займаєтесь на ринковій площі та поза очі) на офіційний форум УТМР. Свої слова готовий підтверджувати сканами документів.

  Буді звертатись на ви, але не з поваги, а тільки з урахування "множини". Те що пишете про якусь ефімерну 95-відсоткову підтримку, це просто ваші вигадки. Ми вже бачили, яким чином збирали так звані загальні збори. Все робилось порушуючи норми Статуту та інших актів, використовуючи авторитет діючого голови Косого О.С., вводячи в оману мисливців, більшість з яких виразило жаль з приводу участі в тому заході. Та навіть цю свою діяльність розпочали з грубого фальшування та відвертих наклепів (про це буде інша розмова).

  Єдина користь, яку я побачив, це те що ви хочаб почали читати нормативні документи, та цікавитись діяльністю організації. А то в райорганізацію до цього заходили тільки за відстрільними картками двічі на рік.

  Розказувати, що голова не буває в угіддях, та навіть не знає де вони знаходяться - то можеш викликати його на змагання відносно знанання території району на предмет населенних пунктів, меж сільських рад, інших меж, та навіть стежок та доріг, та всієї мисливсько-рибальської діяльності товариства.

  Але це все ліріка. Рахуйте, що це виклик. Не буде доказів всього вашого бруду - залишаю за собою право (маючи такі повноваження) в односторонньому порядку робити викладку документів на загальний огляд.

  О. Обертинський.
   
 20. BOGDAN BAR

  BOGDAN BAR Мисливець

  Все те що написав Tauj.Viktor- це чиста правда,а вам "шановний" О. Обертинський. вона ,напевно, колить в очі. Я також брав участь у зборах УТМР і чомусь на зборах ви такі активні не були,мало того вас там навіть було не помітно...Мені цікаво лише одне чому єгері Барської РО УТМР так рідко бувають в угіддях.? Де боротьба з бракон'єрством, охорона угідь ,підгодівля диких тварин та інші біотехнічні заходи..Чи ви це робите Онлайн..?? Також майже всім мисливцям Барського району відомо про те що вашого "колегу" Матвієнка О. спіймали на бракон'єрстві представники обласного УТМР...чи ви цей факт будете замовчувати надалі...а про базарну площу ви даремно так зневажливо говорите,і вже не вперше із зневагою відноситесь до членів УТМР...А загальні збори , збирались за статутом,була достатня кількість членів колективу для того,щоб збори вважалися дійсними і законними...всі питання які відносились на голосування були прийняті одноголосно.!! Службовий транспорт використовується у власних потребах,його можна побачити де небуть, тільки не в угіддях.! Мало того,кожну весну горять очерети і поля,спускаються водойми,вашої реакції на це НЕМАЄ...питання чому ..??? За що ви отримуєте заробітню плату..?? За пусті угіддя,за відтворюючі зони в яких полююєте або ви,або ваші друзі..?! Незабаром будуть ще одні збори,на них будуть підніматися питання про зміну керівного складу організації...Надіюсь вони пройдуть успішно,і до влади прийдуть ті хто справді буде щось робити для мисливської галузі,а не набивати свої кармани за рахунок членських внесків..!!! Досить займатися бракон'єрством про те скільки ви б'єте кабанів і борсуків знає кожен другий..!!! Займіться нарешті тим чим повинні ,а не відсварюйтесь на форумах..!!!
   
 21. Barsky

  Barsky Новачок

  Шановний пан Обертинський!
  Звертаюсь так до Вас звичайно не з поваги,а по тій причині,що в Вас за спиною Адмін, від якого можна отримати бан за некоректні вислови,а я хочу мати можливість бути на корисному сайті.Тепер мені зрозуміло,чому ВИ написали цю нісенітницю на цьому форумі.
  З Вашого посту вже стає зрозумілим,що всі події,які відбуваються в нашому,вибачте в вашому товаристві(в нас,в м.Бар не громадська організація,а організація-"я начальник,ти дурак")невлаштовують керівну ланку.Видно,що правда колить очі.До цього часу ми вважали себе рівноправними членами товариства,які згідно Статуту УТМР пункт3,5,мають права.Ви називаєте нас революціонерами,які займаються підривною роботою? Виникає питання-чому? Відповідь проста:Вам вказали на ваші порушення Статуту УТМР,а це - ой як вам несподобалось.
  Так ми збирали Загальні збори,якщо були присутні порушення,то вони були незначні,їх зібрали просто небайдужі члени товариства.А ви визнаєте їх недійсними тільки по тій причині,що на зборах всі відчули настрій людей,їхнє ставлення до президії,та до ситуації,що склалась.На зборах люди голосували ОДНОГОЛОСНО за відміну ваших рішень.А вам особисто,звичайно непідходять збори,на яких люди обговорювали вашу негативну роботу єгеря,про те,як службова машина використовується в особистих цілях,про ваше хамство до простих мисливців,про те,скільки ви знищили хижаків в угіддях і т.д
  Проведіть Ви загальні збори!!!!Чому президія Барського УТМР ніколи не проводила Загальних зборів,конференцій (збори на папері не враховуються)?Чому Ви боїтеся людей???? Зберіть збори-ЗАГАЛЬНІ,розберіться з революціонерами-підривниками на людях.Ось тоді і поговоримо про ефімерну 95% підтримку.Але цього не буде-100%.Навпаки,зараз голова Косий О.С. буде обробляти сільських голів первинних,щоб зарізати збори по ПМО.
  Згодний з вами про користь всієї цієї історії,в УТМР накінець навели порядок в списках по ПМО (більша половина мисливців не знали в яких вони ПМО),готується засідання Ради,ну хоч щось Ви почали робити в товаристві,а не просиджувати штани за наші гроші.Але й тут необійшлось без, скажу вашими словами-"грубого фальшування". Нащо було обрізати людей по другим ПМО,та переводити їх голові ПМО№20 Шаповалову? Зрозуміло,що велику кількість людей важко зібрати на збори ПМО,тим паче, що Шаповалов танцює під вашу дудку.Але його танець буде не довгим,на перших же зборах ПМО його знімуть самі люди.
  А зняття найкращого єгеря Вінничини Матвієнко?! Поясніть причину??? І за які заслуги на його місце беруть людину з сумнівною репутацією??Поясніть!!!
  Вести дискусії особисто з Вами ніхто не буде,після нашого обговорення,ми рахуємо,це нижче нашої гідності.Просто будемо в інтернеті інформувати людей про все,що відбувається.
  Виклик приймається не на сторінках форуму (можна писати 100сторінок і без толку),а в відкриту на ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ мисливського колективу Барського району з представниками області.Зберіть збори,хай люди проголосують,і все стане на свої місця,та на цьому все закінчиться.
  Ви розпочали з лірики,а я нею закінчу.А тепер про лірику,Олег,друже,дай відповідь на питання: чому ти промовчав,і не сказав ні слова,коли виганяли твого кума єгеря Матвієнко,який привів тебе в це товариство і ділив з тобою півставки?Чому ти пішов за грошима проти свого товариша? Це твоє лице шановний,прикро.....


  P.S Якщо мене забанять,я викладу пост на хантері.
   
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою