затримка з відкриттям плювання на пернатих у 2013 році

dikajapulja100

Новачок
шановні колеги,на вашу думку як у поточнму році буде відбуватись відкриття полювання на пернатих ( день відкриття),чи буде воно переноситись ?
Вже в травні спека ,пожежонебезпечна ситуація,але рибаків від водойм ніхто не гонить ( крім періоду нересту). То на Вашу думку чи будуть знущатись з нас мисливців і в цьому році,чи всеж таки здоровимй глузд керманичів переможе. Я не зустрічав за останні два роки ніякого провідомлення у засобах масової інформації про те,що мисливці під час полювання спричинили пожежу яка спричинила шкоду.
Який буде Ваш прогноз з приводу перенесення дня відкриття полювання.
 

nikolay56

Новачок
dikajapulja100;126805 сказав(ла):
шановні колеги,на вашу думку як у поточнму році буде відбуватись відкриття полювання на пернатих ( день відкриття),чи буде воно переноситись ?
Вже в травні спека ,пожежонебезпечна ситуація,але рибаків від водойм ніхто не гонить ( крім періоду нересту). То на Вашу думку чи будуть знущатись з нас мисливців і в цьому році,чи всеж таки здоровимй глузд керманичів переможе. Я не зустрічав за останні два роки ніякого провідомлення у засобах масової інформації про те,що мисливці під час полювання спричинили пожежу яка спричинила шкоду.
Який буде Ваш прогноз з приводу перенесення дня відкриття полювання.
думаю .что если будет жара и не будет дождей то опять будут чудить. хотя без охоты весной выпаливали сухостой травы и камыши по балкам.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Так якщо законопроект Кіссе А.І. (посв.№365) про мораторій на полювання приймуть то взагалі на 3 роки полювання закриють так що непереживайте! =)
 

Гусар

Слідопит
Ребята! Охочусь только официально более 30 лет, но непомню ниодного случая чтобы охотники подожгли траву. Жгут арендаторы, а на охотников сваливают.
 

трудяга

Мисливець
AndriyJaremko;126869 сказав(ла):
Так якщо законопроект Кіссе А.І. (посв.№365) про мораторій на полювання приймуть то взагалі на 3 роки полювання закриють так що непереживайте! =)
Цікаво-для кого закриють-для простого дядька а вони як полювали так і будуть полювати.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
dikajapulja100;126805 сказав(ла):
Який буде Ваш прогноз з приводу перенесення дня відкриття полювання.
Це у нас вже традиція чи то спека чи підтоплює без різниці.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Тут потрібно змінити владу і все буде добре. Які придумують різні мараторії, перенесення, пожежонебезпечні ситуації (з вини мисливців мабудь)і.т.д.
 

SERYY

Новачок
перенесуть без питань, але на скільки? наша влада взагалі приймає не зрозумілі рішення, а ще говорять "там" на верху розумні люди.....бовдури одні зібрались
 

Traktorist

Мисливець
А я в цьому році внески заплачу за день до відкриття.Хай сидять без зарплати. А ви ?
 

oxotnic

Новачок
Перенесут и в этомгоду 100%. И будут переносить пока все угодья не станут часными.Взносы платить будем тоже перед откритием охоты.
 

Smeagol

Мисливець
dikajapulja100 писал:
До "законного" відкриття полювання залишилось 70 днів.

Не збейся со счета!
 

dikajapulja100

Новачок
Дякую Smeagol,я думаю якщо зіб"юсь то ти поправиш!
До "законного" відкриття полювання залишилось 68 днів!
 
Зверху