Franchi Affinity

Тема у розділі 'Обговорення зброї', створена користувачем Lanser30, 31 жов 2019.

 1. Lanser30

  Lanser30 Новачок

  Доброго вечора) Друзі, колеги, підкажіть, будь ласка, хто має таку рушницю або хто володіє інформацією про неї) Хочу собі придбати)
  Чи правда, що ствол даної рушниці боїться ржавчини, що там погане вороніння??
  Дякую за будь-яку інформацію))
   
 2. Safari
 3. Stanislav Fursa

  Stanislav Fursa Слідопит

 4. Lanser30

  Lanser30 Новачок

  Дякую я вже прочитав та думав може щось є свіжіше.Закінчується сезон (перо).
   
  Stanislav Fursa подобається це.
 5. ATIS

  ATIS Снайпер

  Маю таку, ствол дійсно має погане покриття, від вологи вилазить іржа. Після полювання,завжди протираю брунексом, займає пів хвилини, все більше косяків немає. Після сезону перевороную ствол, ця проблема теж зникне.
   
  Олександр 1983, Leodr, Жека иж12 та 2 іншим подобається це.
 6. barabaka

  barabaka Мисливець

  Я володію. Там не вороніння, а якесь покриття. Зовсім не стійке до механічного впливу. На минулих вихідних була мряка. Після полювання поставив в хаті, а на наступний день засунув в футляр і поїхав додому. Дістав з футляра почистити через два дні. Візуально ржавчини видно не було, але коли протирав промасляною ганчіркою - вона стала коричнева.
  А тепер про головне. Це найкраща рушниця в цьому ціновому сегменті (як на мою думку). Автоматика працює бездоганно. Ергономіка теж на висоті. Буде діставати ржавчина - перевороню, або зроблю аквапринт. Але ні за що не продам.
   
  Leodr, Dimastiy, Корнилов та ще 1-му подобається це.
 7. Lanser30

  Lanser30 Новачок

  Тільки ствол ржавіе чи коробка також?
   
 8. barabaka

  barabaka Мисливець

  Ні, коробка не ржавіє. Підозрюю, що вона зі сплаву. І коробка не дряпається.
   
 9. ATIS

  ATIS Снайпер

  Коробка з люмінію, плюс вона пофарбована. Ствол оксидировка....
   
  Жека иж12 подобається це.
 10. китай

  китай Слідопит

  Так коробка в франчі не стальна .
   
 11. Stanislav Fursa

  Stanislav Fursa Слідопит

  Про покриття..
   
 12. китай

  китай Слідопит

  І що Ви хочете тим відео показати ? а хіба одне , що хазяїн зброї засранець і руки ростуть із жопи , то ж треба довести зброю до такого стану , та тут і самий стійкіший метал до корозії покриється ржавчиною .
   
  Dimastiy, Корнилов та ATIS подобається це.
 13. Lanser30

  Lanser30 Новачок

  Франкі лягла в руки як рідня ,бентежить ствол щ,ржавіє що робити? В камо дороговато.
   
 14. XXL

  XXL Снайпер

  Аква в помощь,или просто следить
   
 15. ATIS

  ATIS Снайпер

  Да не партесь ви, не ржавіє він так, прям вийшли на двір а ствол вже червоний. Якщо засунути мокрим в чохол, то звичайно що з'явиться ржа, я ж думаю ви протрете рушницю після полювання. Моїй аффініті три роки, полюю інтенсивно і в різну погоду. Після полювання протер ганчіркою промасленою, і все.
   
  Leodr, Жека иж12, Корнилов та ще 1-му подобається це.
 16. китай

  китай Слідопит

  Візьміть ганчірку , пропитайте її балістолом , перед полюванням протріть ствол , після полювання ще раз , два простих рухи рукою і все буде в порядку .
   
  12х76 подобається це.
 17. Stanislav Fursa

  Stanislav Fursa Слідопит

  Це відео, я вставив, як 5 коп. Так, для загального бачення. Я ні в якому разі не "гажу" на Франкі і нічого поганого не кажу.
  Якщо, я образив власників Франкі, то я, перед УСІМА прошу вибачення!
  А стосовно власника (хазяїна Франкі, що на відео) згоден, що в нього руки з "того" місця, аби він вчасно доглядав, чистив і змащував, все було б добре.
  Но повторюсь, відео виклав чисто для загального розвитку і бачення, на Франкі нічого, я не "гну".
   
  Корнилов та ATIS подобається це.
 18. fox88

  fox88 Мисливець

  Недавно купил на здесь на форуме в состоянии абсолютно нового ружья (в упаковке). Искал именно в 20 калибре с длиной ствола 66 см. Но предлагалась с 71 см. Подумал, что лишние 5 см не критичны, в общем, купил. Первые впечатления спорные. От хорошего турка отличается в лучшую сторону не очень многим. Поэтому охарактеризовал бы , как очень хорошего турка. Качественно сделанное ружьё среднего ценового диапазона среди полуавтоматов. Сухой вес 2700 гр. Неплохой баланс и развесовка. При ношении не напрягает. Никакой стружки, облоя, следов обрабатывающего инструмента на поверхностях я не увидел. Конечно, в местах, где можно было чуть лучше отполировать, чуть закруглить поверхность или окультурить фаски этого не сделано. Покрытие ствола матовое , после обработки пескоструем. Хром в стволе на уровне турецких ружей. В этом моменте , конечно, сэкономили. Чоки соосные. По культуре изготовления ,я бы сказал, слегка "перетурок", но " недобенелли" . Отсюда и цена. Выше от АТА АРМС НЕО 20 , которую я рассматривал к покупке, но ощутимо ниже от Бенелли М2 . Бой , в плане равномерности осыпи, резкости , кучности напрямую зависит от применяемого боеприпаса. Как накрутите, так и полетит. Первые стрельбы пошли несколько нештатно. Случились неперезаряды и невыброс гильзы на малых навесках. Внимательно вычитал инструкцию. Написано прямо - перед применением патронов с малыми навесками необходимо отстрелять 3-4 коробки патронов со стандартной навеской. В инструкции именно это слово "Стандартная". Поскольку патронник 76, то предполагаем, что магнум. Но я магнум применять не стал, а накрутил с несколько большей навеской пороха и дроби. Отстрелял 35 выстрелов . Потом полностью разобрал и смазал все подвижные части жидким веретённым маслом. Вопрос неперезарядов снялся. Работает, как машинка "Зингер". Влагу покрытие ствола переносит спокойно. Охотился под моросящим дождиком и в тумане. Дома протер промасленной ветошью, пятен не заметил. Но покупал именно Аффинити в пластике , чтобы не обращать внимание на это обстоятельство. Это ружьё - предельно практичая, утилитарная и бездушная палка-убивалка. Предметом фетиша, лично для меня, не является. Для того ее и купил, чтобы пользовать в таких условиях. По сравнению с газоотводом могу сказать следующее. Имел опыт общения с Алтаем и Браунингом Голд Фьюжн. Они не требуют обкатки, как Аффинити. Браунинг выше по культуре воплощения в металле, хром намного лучше положен, как в стволе , так и по затвору . Имеет отсечку патрона . Алтай попроще в плане качества пластика. У Аффинити ниже профиль по сравнению с ними. По бою все одинаковы.
  2019-10-23_20-31-18_468.jpg 2019-10-28_11-11-24_485.jpg
   
  Останнє редагування: 1 лис 2019
  12х76, БЮВ, Дмитро Пархоменко та 2 іншим подобається це.
 19. китай

  китай Слідопит

  Вибачатись не потрібно , все рівно , я це відео раніше також переглядав , вмене склалось таке враження , що ця зброя цілу ніч лежала мокрою не в чихлі, а мабуть десь в росі а то і в калюжі , Ви гляньте як розкис і розбуг шкіряний ремінь від води і потім знімає відео і гадить яка погана зброя , впевнений що сама брендова зброя не витримає такого неподобства.
   
  Корнилов та ATIS подобається це.
 20. ATIS

  ATIS Снайпер

  Це може просто бути антиреклама......
   
 21. китай

  китай Слідопит

  Звичайно , що може бути і так .
   

Поділитися цією сторінкою