Продаж рушниць валового виробництва за "нєвмєняємиє" суми (або рушниці для д....ів)

kef

Зброяр
А какой смысл этой темы,кроме того что просто поговорить.Или Вы думаете что теперь те кто завышал цены постыдятся и перестанут этот делать...
Напевно,що ні.,бо кожен має власну "муху" в носі і свого "дятла" в голові.Ця суперечка вічна .Поки будуть існувати гроші та товар ,або попит на нього.....
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Напевно,що ні.,бо кожен має власну "муху" в носі і свого "дятла" в голові.Ця суперечка вічна .Поки будуть існувати гроші та товар ,або попит на нього.....
Вот я и говорю,что просто поговорить.
 

kef

Зброяр
Не думаю,що так.Якщо рушниця б/у ІЖ 27 -або 12 коштує 400-500 дол.,то вона так і буде коштувати,як би Ви не хотіли її продати дорожче......Дешевше,так,дорожче -ні!Хіба якщо когось із новачків обманути та переконати,що кращої він знайде.Але це все залежить від власної совісті .І кола осіб з якими спілкуєтесь........
 

andremon

Мисливець
:) Тема на самом деле интересна и наверное рассматривать её надо шире, ибо касается она не только и не столько ружей... для примера: у нас в Николаеве есть вещевой рынок "Колос", на самом деле у нас, в смысле в целом по Украине таких рынков довольно много, просто другие рынки, во всяком случае в моем городе выглядят более презентабельно и в качестве примера подходят меньше, хотя аналогичные процессы в той или иной степени наблюдаются и на них. Так вот, в конце 90х начале 2000х иметь точку на этом рынке было весьма выгодно... товар как правило закупался в Одессе на 7м км. и перепродавался минимум х2 ато и х3... назвать этот процесс цивилизованной торговлей язык не поворачивается, но пипл хавал. С приходом кризиса, большая часть этого "поля чудес" постепенно опустела, ракушки вывезли и на сегодня изрядные куски этого рынка являют пост апокалиптические пейзажи с такими прелестями как: разбитый асфальт, мусор, бродячие собаки и прочие прелести подобного характера. Лично для меня очень интересно докопаться до истоков, даже и не знаю то ли в силу моей любви к поиску истины, к сожалению далеко не всегда результативному, ;) а возможно потому что этот несчастный рынок - вне всякого сомнения, являет собой четкий срез реального положения дел в нашей стране, и черт побери просто интересно почему наша старая торговля, переходу к цивилизации предпочитает смерть?! :oops:
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Шановне товариство ви ведете безглузду розмову, бо за всіх правителів і в усі часи лбдині хочеться купити дешевше, а продати дорожче! І коли щось купуєш то за дорого, а коли продаєш то наче за дешево! Так влаштований світ!
 

Rainbow

Мисливець
Есть такая поговорка: на базаре два дурака - один продает, другой покупает
Ну не согласен почему дураки?
Згоден з паном Optimum на всі 100%. Спробуйте для початку купити в азіатів або кавказців (тільки автентичних) щось, не поторгувавшись хоча б для пристойності. Товар у таких по 100 грн/кг не купиш і за 150. А бідовій жіночці, яка лиш прицінювалась,- вкинув до сумки три плоди граната і віддав безкоштовно усі картонні коробки з-під товарів.
А тема створювалась для того щоб:
- по-перше не потрапляти "в блудняк" закинувши репліку про ціну в пості про продаж рушниці (всі ж бо без винятку законослухняні громадяни);
- по-друге взнати, чим керуються продавці, виставляючи на продаж рядову рушницю радянського виробництва, причому інколи вони наявність сипу (або навіть раковинок) в стволах, прогарів колодки навколо бойків, шату або сколів та тріщин деревини видають за переваги, чи що. Або за ознаки справдишності???
- по-третє- як сказав пан veriovo4ka89@ "Так влаштований світ". Тільки мабуть він начисто забув про поняття "купівельної спроможності пересічних громадян". Тобто, якщо продається рядова рушниця б/у (навіть маловживана) вона по ціні повинна дорівнювати Н-ій кількості мінімальних зарплат. Якщо новий рядовий ИЖ-54 з буковою ложею коштував 120-150 ре. (при зарплатні 60 ре. коефіцієнт складає 2,0-2,5), то нині цей самий ИЖ (але уже б/у, тобто -30%) має коштувати 2,500*2,0(2,5)=??? максимум. Так, чи ні? Ми ж уже ніби визначилися, що валові ИЖі/ТОЗи це є дійсно валові. Чи Форумі народжуються нові економічні закони? Чи може будь-яку "мазанину" можна прирівняти до "Чорного/Червоного квадрату" Казиміра Малевича. Ні. Бо тих квадратів, "оріджінал", лиш два-один чорний та один червоний.
- по-четверте, можна згадати слова відомого українського класика:" і знову шкуру дерете, з братів незрящих гречкосіїв". Тому що рушниця (як витвір майстра, нехай навіть рядовий), не може коштувати 3 банки тушонки, і так само, коли батько не може купити для свого сина ИЖ за 1000 долярів- це безглуздя.
І ще є багато чого. Але завдання теми не принизити когось, чи змусити виправдовуватись. А можливо знайти причину такого стану речей, і що ще краще-вихід із ситуації, яка склалася.
 

Серг-Кл

Слідопит
:)Что ж творится сегодня, вроде как магнитных бурь не передавали... Это пословица, вислів! Означающий что каждая из сторон ищет другую сторону в выгодном экономическом пространстве!! Это не говорит о том, что меня самого не мало удивляет, что любое ружье может или должно быть продано за Нную сумму не отличающуюся никакими историческими и прочими ценностями. Вам никто не навязывает покупку именно этого ружья. Очень часто мелькают обьявления: куплю в идеальном состоянии дорого! Для каждого состояние сугубо индивидуальное. Кум Микола продав, а я що гірший?! Вина не отца в отсутствии возможности и не продавца в желании разжиться... Истина немного выше... 2 копейки какого там года могут стоить 3000 грн??? Смысл обсуждать цену если не мы ее устанавливаем? Есть хорошая альтернатива - турки, но нет подавай СССРвское))) не означает ли это, что эти ружья чем то да манят. Куча торговых площадок с вменяемыми ценами. Те кто хочет пусть торгуют до синевы, больше чем оно стоит, за него не дадут. Из правил форума следует, что неинформативными сообщениями запрещено поднимать тему, а накинув пару зеленых можно смело скидывать поднимая в топ, а там гляди и прострелит. Всем бобра))
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Всі чудово знають,хто тут і по яких цінах лушпарять б/у, рядові рушниці по ціні нових штучних.....
 

ТАР

Снайпер
Недавно тримав в руках тоз 34 80-х років штучного виконання стан-нова була куплена за 500$, тоз 25 двоє моїх друзів купили за 300 другий 500грн. :), иж 27 16к. стан новий 5+ був куплений моїм другом за 500$ , иж 12 людина хотіла 500$ зустрілися в мисливському магазині для оглядин ,що продавці ,що клієнти роти повідкривали рушниці років,а її ніби з прилавка зняли. Це я вважаю більш менш адекватні ціни.
 
Останнє редагування:

Влад

Слідопит
Якщо новий рядовий ИЖ-54 з буковою ложею коштував 120-150 ре. (при зарплатні 60 ре. коефіцієнт складає 2,0-2,5), то нині цей самий ИЖ (але уже б/у, тобто -30%) має коштувати 2,500*2,0(2,5)=??? максимум. Так, чи ні? Ми ж уже ніби визначилися, що валові ИЖі/ТОЗи це є дійсно валові
Я здесь не соглашусь,ИЖ -54 рядового исполнения можна прировнять по качеству изготовления к штучним тозам или ижам,т.к. подгонка деталей виполнялась в ручную.Лично для меня, ИЖ-54 єто единственное "валовое" ружье,от которого захвативает дух,взявши его в руки.Лично я готов би заплатить за штучное в отличном состоянии до 1000 у.е., за рядовое дешевле.
 

ТАР

Снайпер
54 это вообще отдельная тема хорошее ружье дух захватывает, но за те же деньги можно рассматривать немца в идентичном состоянии. Сугубо личное мнение отталкиваясь с чем легче тропить зайку:).
 
Останнє редагування:

Влад

Слідопит
Согласен,
54 это вообще отдельная тема хорошее ружье дух захватывает, но за те же деньги можно рассматривать немца в идентичной состоянии. Сугубо личное мнение отталкиваясь с чем легче тропить зайку:).
Согласен,но хорошего немца или бельгийку нужно смотреть от 1000 у.е.,почему и написал про штучного ижа до 1000 у.е.
 

kef

Зброяр
А справа в тому .що вибір маленький .
Тому і таку ціну дують.
Це не про нові іжи та този та турецькі рушниці.сучасного виробництва.
Цього добра вистачає..
А от що вибрати між іж 54 та німецькою рушницею.я б ще подумав би.
 

Викинг-1

Мисливець
А давайте попробуем соорудить внутренний (для форума) каталог ружей с адекватными ценами в зависимости от состояния. Естественно с обсуждением и возможными корректировками.
 
Зверху