Продаж рушниць валового виробництва за "нєвмєняємиє" суми (або рушниці для д....ів)

Влад

Слідопит
Да и как Вы по фото собираетесь (например) оценить состояние МЦ 21-12, или другого п/а, если его состояние и вживую может оценить только либо опытный владелец, либо специалист?
Как бивший владелец двух МЦ-2112,скажу так,что єти ружья нужно тщательно вибирать,я вибирал себе и товарищам из многих єкземпляров(шт.20),без сипи оказалось только 2 ружья,хоть многие продавци и заявляют о зеркальних стволах.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Форумчанин, Украинец человек имеющий свое имхо.
Продавал неоднократно свои автомобили ни один не продал дорожеже, чем купил. Чаще сдавал перекупам. Т.к. Срочно нужны были деньги иногда и по цене в 2 раза ниже рынка, но сегодня.

Поэтому и пишу, что я считаю, что рядовое ружье должно стоить столько то, потому то потому. Мое имхо, если пощволите.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Как бивший владелец двух МЦ-2112,скажу так,что єти ружья нужно тщательно вибирать,я вибирал себе и товарищам из многих єкземпляров(шт.20),без сипи оказалось только 2 ружья,хоть многие продавци и заявляют о зеркальних стволах.
У мц репутация, что там не может быть раковин, кстати не видел еще раковин в 21, многие в стволы даже не смотрят.

Купили другу, как то 43, за 80 долларов эжекторный, так один спец даже раковин не увидел, сказал класс:D
 

Влад

Слідопит
Поэтому и пишу, что я считаю, что рядовое ружье должно стоить столько то, потому то потому. Мое имхо, если пощволите
В нинешнее время тяжело сложить цену ружья,зарплати очень отличаются,у кого 3000грн.,а у кого 10000 и 20000грн..Допустим если у меня нет 40000$ на Гелентваген,то єто не означает,что он должен стоить 3000$,так же и с оружием.Конечно не пример которий я привел више,за колодку без цветной калки и с белими стволами 32000,єто реальний перебор.
 

tyrist 1945

Тигр
Я трошки не розумію суть цієї теми... Давайте я почну з того що маю німця в 16 кал. Нот Нагель з чистими стволами і рідним прикладом (реставрованим). Ціна яку я б хотів - 600 дол. Це дорого чи ні?
 
  • Like
Reactions: kef

kef

Зброяр
Раз така пішла справа,то ще необхідно зрозуміти,що таке валові рушниці і їх марки.та ціна.....Для одних це ТОЗ б-бм,однодулки однозарядні,іншим ТОЗ 34,Іжи різних марок,старі європейські марки рушниць .....і.т.д......І в кожного буде інша думка та ціна.
-А старих добротних рушниць стає все менше і менше........:oops::eek::D
 

Серг-Кл

Слідопит
Да все наши ружья валовые. Есть живучие, безпроблемные, удачные модели если хотите. ИЖ 54 популярен потому что отпрыск немца и далее все дети этой серии все меньше и меньше ценятся. ИЖ 12 без проблемное ружье. Тоз 34, Б, 66й. ИЖ 26 И 58/20. Именно эти ружья, по моему мнению представляют интерес в первую очередь в первозданном виде и цена которую мне нежалко было бы отдать в зависимости от обстоятельств 10-14 т. грн. Не беру во внимание МЦ и ЦИКБ там своя политика;):(
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Згоден з паном Optimum на всі 100%. Спробуйте для початку купити в азіатів або кавказців (тільки автентичних) щось, не поторгувавшись хоча б для пристойності. Товар у таких по 100 грн/кг не купиш і за 150. А бідовій жіночці, яка лиш прицінювалась,- вкинув до сумки три плоди граната і віддав безкоштовно усі картонні коробки з-під товарів.
А тема створювалась для того щоб:
- по-перше не потрапляти "в блудняк" закинувши репліку про ціну в пості про продаж рушниці (всі ж бо без винятку законослухняні громадяни);
- по-друге взнати, чим керуються продавці, виставляючи на продаж рядову рушницю радянського виробництва, причому інколи вони наявність сипу (або навіть раковинок) в стволах, прогарів колодки навколо бойків, шату або сколів та тріщин деревини видають за переваги, чи що. Або за ознаки справдишності???
- по-третє- як сказав пан veriovo4ka89@ "Так влаштований світ". Тільки мабуть він начисто забув про поняття "купівельної спроможності пересічних громадян". Тобто, якщо продається рядова рушниця б/у (навіть маловживана) вона по ціні повинна дорівнювати Н-ій кількості мінімальних зарплат. Якщо новий рядовий ИЖ-54 з буковою ложею коштував 120-150 ре. (при зарплатні 60 ре. коефіцієнт складає 2,0-2,5), то нині цей самий ИЖ (але уже б/у, тобто -30%) має коштувати 2,500*2,0(2,5)=??? максимум. Так, чи ні? Ми ж уже ніби визначилися, що валові ИЖі/ТОЗи це є дійсно валові. Чи Форумі народжуються нові економічні закони? Чи може будь-яку "мазанину" можна прирівняти до "Чорного/Червоного квадрату" Казиміра Малевича. Ні. Бо тих квадратів, "оріджінал", лиш два-один чорний та один червоний.
- по-четверте, можна згадати слова відомого українського класика:" і знову шкуру дерете, з братів незрящих гречкосіїв". Тому що рушниця (як витвір майстра, нехай навіть рядовий), не може коштувати 3 банки тушонки, і так само, коли батько не може купити для свого сина ИЖ за 1000 долярів- це безглуздя.
І ще є багато чого. Але завдання теми не принизити когось, чи змусити виправдовуватись. А можливо знайти причину такого стану речей, і що ще краще-вихід із ситуації, яка склалася.
Я не розумію на що ви натякаєте, на те що я виставив велику ціну на свойі рушниці так ні бо ціни виставлені менші або рівні тим що є на форумі. Та француженка в продажі за 5 тис. ТОЗ- 34 ЗА 9500 з торгом, иж к за 3тис з торгом. Всі ціни гуманні в порівнянні з іншими бо я не женуся за тим щоб продати і купити іншу рушницю для подальшого продажу, а для того щоб розвинути своє діло, яке я люблю! Якщо Вас заділо те що хочеться купити а грошей не вистачає тоді або збирайте або купіть те на що вистачає! Чи може це новий спосіб збити зіну?
Якщо ви такий обізнаний то чому ж ви не згадуєте про тих хто мц продає як верни карон и тд.
І непотрібно робити з мене баригу який хоче розжитися на бідних і нещасних колегах по пристрасті, я офіційно мисливець з 2012 року і з тогож часу допомагаю всім навіть мало знайомим мисливцям всім чим можу. А Ви мене записали в бариги.
 

TRUST ME

Мисливець
Есть рыночная стоимость.
Приведу лише приклад ринкових цін БУ на гладкоствол в ідеальному стані (1) в Німеччині:
ІЖ, ТОЗ, МЦ21-12 (виробництво СРСР): 50-100 Євро
Browning Auto 5 (кінець 60-х, 70-ті роки): 300-600 Євро
Merkel 200 (ГДР): 400-900 Євро
Beretta серія 6хх: 300-500 Євро
Тепер порахуйте співвідношення ціни на рушницю до зарплати в Німеччині.
Про який ринок пишете? Ринок хаосу і кидал???
 

Буга

Снайпер
Приведу лише приклад ринкових цін БУ на гладкоствол в ідеальному стані (1) в Німеччині:
ІЖ, ТОЗ, МЦ21-12 (виробництво СРСР): 50-100 Євро
Browning Auto 5 (кінець 60-х, 70-ті роки): 300-600 Євро
Merkel 200 (ГДР): 400-900 Євро
Beretta серія 6хх: 300-500 Євро
Тепер порахуйте співвідношення ціни на рушницю до зарплати в Німеччині.
Про який ринок пишете? Ринок хаосу і кидал???
Вас киданули при купівлі зброі ?
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Де ви ці слова берете? Зона чи що? При чому тут перекуп до вас? Ви вправі ставити ціну яку хочете...
А як це по іншому можна назвати. Я намагаюся завжди вести себе сримано але коли з мене роблять непонятно кого тоді вибачте.
 

Серг-Кл

Слідопит
Да ну какое кидалово? Есть люди разного достатка. На рыбалке ждете большого карася, а в садок попадает мелкая таранка))
 

veriovo4ka89@

Мисливець
Особисто мене ні. Коли людина виставляє початковцу ціну, наприклад 30000 грн., а потім понижує ціну до 15000 грн.
Хіба це ринок?
Це і є намагання кинути Покупця, а не продати?
Бувають різні обставини і різні люди!
 

Trigal

Снайпер
Особисто мене ні. Коли людина виставляє початковцу ціну, наприклад 30000 грн., а потім понижує ціну до 15000 грн.
Хіба це ринок?
Це і є намагання кинути Покупця, а не продати?
Вы не поверите, но есть люди, которые принципиально не покупают дешевые вещи, считая это просто ниже собственного достоинства. Такой покупатель легко купит ружьё в магазине за цену в 3 раза большую, чем мог бы заплатить за него, купив такое же ружьё (или даже лучше) с рук :)
Есть люди, которые никогда не покупают секонд-хенд, не только одежду, а и машины, ружья, квартиры... Такой покупатель лучше купит новый ИЖ или турка, чем б/у-шного немца.
Люди вообще загадочные существа))
 

Trigal

Снайпер
Кстати иж 43 товарищ этой зимой купил 90-годов без сыпи,раковин,шата, прогаров, каких-либо трещин сколов на дереве, воронение местами потертое так сказать твердая 4-ка 3000грн. с чехлом и ремнем.
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Продам-ИЖ-43-1993г-в-Одесса.58719/
 
Зверху