Самозаряд

Вова!!!

Снайпер
В прошлом году добил старые запасы спортивных 2,0/28 , п/к , звезда . Точно не знаю но резкость такая как на тахо классик №7 /24 теже 3,5 диаметра .
Прокладочка 20 к. ставилась на дно п/к.
29019570_2009200299318527_1194937597_n.jpg
Обратите внимание на резкость 3,5 диаметра это в р-не 400 м.
 

huntmaster

Слідопит
В минулому році відстрілював стендові патрони Скит 28 г. Там спорядження на Соколі 2г, 28 г шроту №9 в контейнері.Патрони кінця 80 х - початку 90 х років, точно не памятаю. Швидкість в 1,5 м. від дульного зрізу була 362-365 м/с. Відстрілював також свої набої : папкова гільза Рекорд, Сокол 2.2 г, пижі Діана 32 г дробу №0 - швидкість 375-380 м.с. Такі набої мене повністю влаштовують на полюванні - ніяких зауважень до них не маю.
 

huntmaster

Слідопит
Саме на таких контейнерах, як на фото вище, були споряджені й мої стендові патрони. Тільки в моїх капсуль Жевело -Н.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Саме на таких контейнерах, як на фото вище, були споряджені й мої стендові патрони. Тільки в моїх капсуль Жевело -Н.
Именно такие контейнера отлично зарекомендовали себя на охотах по пушному: в их ячейки на донышке идеально входит дробь № "0". Для дальних, ответственных выстрелов самое оно. Правда, иногда, отдельные дробины намертво впечатывались в пластмассу и не вылетали из контейнера вообще...
 

huntmaster

Слідопит
На пушного я використовую безконтейнерне спорядження: Діана, ДВП, повстяні пижі. А такі як на фото - споряджаю на осінню качку, коли потрібен дальній кучний постріл.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Прокладочка 20 к. ставилась на дно п/к. Переглянути вкладення 360838 Обратите внимание на резкость 3,5 диаметра это в р-не 400 м.
Я называю такие контейнера "хубертусовские". Именно в патронах Хубертус были такие контейнера. А чье это "ноу-хау" - ГДР-овское или СССР-овское, я не знаю.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А такі як на фото - споряджаю на осінню качку, коли потрібен дальній кучний постріл.
Я называю такие контейнера "хубертусовские". Именно в патронах Хубертус были такие контейнера. А чье это "ноу-хау" - ГДР-овское или СССР-овское, я не знаю.
Я уже выкладывал, в другой теме, заводские байкаловские патроны, с такими контейнерами: на вяхиря они показывали выдающийся бой на запредельных дистанциях, при соотношении Сокола к дроби 1,9/32.
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Старые-патроны-Ностальгия.36056/
 

huntmaster

Слідопит
Так, вони дуже схожі на контейнери Хубертус. Тільки в німецьких, в якості амортизатора - використовується коркова вставка.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Так, вони дуже схожі на контейнери Хубертус. Тільки в німецьких, в якості амортизатора - використовується коркова вставка.
Уберите ту вставку или прокладку и засыпьте дробь прямо в ячейки: дальний бой вас удивит!;)
Лепестки контейнера, при этом, можно сверху подрезать по длине, на высоту взвешенного столбика дроби
 

huntmaster

Слідопит
До речі, Хубертус Трап 32г. я теж заміряв - 398-402 м.с. При тому скільки вже років тим патронам. І дробом №7.5 чисто брав крижнів на досить пристойних відстанях зі свого ИЖ-54.
 

huntmaster

Слідопит
Так в Хубертусі ячейок немає. Якщо прибрати коркову вставку - то стаканчик занадто глибокий буде. Та й амортизації не буде
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Так, вони дуже схожі на контейнери Хубертус. Тільки в німецьких, в якості амортизатора - використовується коркова вставка.
Да. И сама гильза была с внутренним "стаканчиком" под порох.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Уберите ту вставку или прокладку и засыпьте дробь прямо в ячейки: дальний бой вас удивит!;)
Лепестки контейнера, при этом, можно сверху подрезать по длине, на высоту взвешенного столбика дроби
Находили после выстрела такие контейнера с впечатанными наглухо дробинками.
 

huntmaster

Слідопит
Зараз пошукаю - колись розбирав Хубертус і робив фото всіх компонентів. Якщо знайду - викладу. Так, порох в Хубертусіне зжатий, стакан в гільзі не дає контейнеру сісти на порох.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
такан в гільзі не дає контейнеру сісти на порох.
Сферическое дно камеры форсирует горение пороха, а стакан не дает прогореть стенкам гильзы. Думали люди, как улучшить качество выстрела.
 

huntmaster

Слідопит
Так, в картечних патронах використовують пластикові гільзи з такою вставкою. Але десь є у мене й папкові Чеські гільзи, тільки донний пиж та вставка в них пластикові.
 

Вкладення

Зверху