Вопросы про членство в УМТР и местных охотколлективах

hanter1982

Слідопит
ИМХО . Зачем нужны первичные коллективы ? 1 Это коллективная и организованная охота .( а не пошел куда глаза глядят ) 2 За коллективом закреплены земли , и коллектив заинтересован в том чтобы там присутствовала дичь , и для этого следят за своими угодьями, и ухаживают за ними ( корма солонцы и так далие ) и тут является ЦАРЕК ..... та у меня отстрелка районная .... да я за нее деньги отдал ...... мы обычно отправляем царя туда , где он покупал отстрелку ... ну там и охоться .... то ли на асфальте то ли в кабинете где ее и приобрели . Копатыч совершенно прав ;);)..... господа , халявы в наше время ну просто не бывает
Ага! То еще уважаемый Север не попадал на обезбашенных председателей ПОК :)! Которые не только в ДУШ могут послать-но и популярно обьяснить где он находится!!! Не в упрек Вам товарищ Север-но в жизни не все так как по Закону(о котором Вы постоянно повторяете)!И поверте нормальный деректор ОХ не пойдет на поводу у какого то ( ГОСТЯ ). Потому что гость приехал и поехал-а ПОК на месте!!! и кроме него некому приглидеть за угодиями!!!Были мы в таких угодиях и с районными карточками( и все такое )-но никто не позволил себе ничего подобного... И поверте люди шли навстречу и охота вышла СКАЗКА. А к ХАМАМ-такое же и обращение. Я щитаю при любых обстоятельствах нужно оставатся ЧЕЛОВЕКОМ!!! С УВ.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ага! То еще уважаемый Север не попадал
Попадал... И под стволами стоял... Не судите о человеке заочно, если не знаете его лично...
но в жизни не все так как по Закону
поэтому так и живем, поэтому и нужно что-то менять в этой стране - чтобы жизнью правил Закон, а не беспредел.
И хрен кто меня в этом переубедит.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
И хрен кто меня в этом переубедит.
и с єтой нотки и начнем ;););) 1 вопрос , чем вас не устраивает коллектив? и почему у вас его нету . или не уживаетесь ??? ( через коллектив прошли я так думаю все мужчины , пример служба в армии ) 2 где то вы писали .... что местные забирают лучшие угодья а вас ( одиночек на целину ) а что вы хотели ,что бы вас с хлебом и соткой водки встречали на ответ что у вас та ка еже ,3 отвечу так .... я живу в городе а охочусь естественно в сельской местности .... из мне из известных на данном егерском участке 4 ПОК все з города а 2 местные . ну никто и не собирается спорится :eek::eek::eek:
как настоящие охотники, а не жлобье)
Я конечно извиняюсь ... но только не понятно , КТО ЖЛОБ, коллектив охотников которые .... пожары тушат , зимой подкармливают дичь и за свои деньги пополняют количество дичи в своих угодьях по вашему это ЖЛОБЫ ???
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
И под стволами стоял...
:p:p:p:p:p ты хоть знаеш или представляеш ???? какое количество мочи выкручивается с трусов , и какое количество фикалий вылетает за минуту , когда у тебя во лбу ствол ????? :p:p:p:p:p:p при этом , :p:p:p:p:p ЛУТШИЙ ПОСТ НА СЕГОДНЯ :p:p:p:p:p
 
Останнє редагування:

Копатыч

Зброяр
Повторюсь еще раз: У егеря УООР, который закреплен за этой территорией ( но ни в коем разе не у председателя ПОК!!!), и у которого ( по Закону) есть удостоверение установленного образца, металлический нагрудный егерский знак ( по-моему даже с номером!) и, самое главное - полномочия!!! ( да, он еще за свою работу зарплату получает. т.к. в штате УООР).
Все - никаких председателей ПОК ( которого я не знаю и знать не хочу!!!) - он мне не указ! Я выполнил все требования. Дальше - работа егеря-утрясать все вопросы.
Я бы, не спешил, с "выводами", а если председатель ПОК, относится к одной из этих категорий "граждан", Вы согласны "съесть свою шляпу":)

Стаття 38. Громадський контроль за полюванням
Громадський контроль за полюванням здійснюється громадськими
інспекторами охорони навколишнього природного середовища та
громадськими мисливськими інспекторами.

Повноваження громадських інспекторів охорони навколишнього
природного середовища визначаються положенням, яке затверджується
спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з
питань охорони навколишнього природного середовища відповідно до
закону.


Повноваження громадських мисливських інспекторів визначаються
положенням, яке затверджується спеціально уповноваженим
центральним органом виконавчої влади з питань лісового і
мисливського господарства та полювання відповідно до закону.
Ніде ,ані в Статуті мисливця,ані в Законі про полювання не написано,що рядовий мисливець має право перевіряти документи на полювання в іншого мисливця (не уповноважена особа)

отримати такі посвідчення - питання 2х карток 3Х4 см та заяви до обласної державної екологічної інспекції. вважаю, що таке посвідчення повинен мати кожен голова ПМК, і при собі 3 бланки протоколів. тоді все стане на місця.і перевірка документів у чужинців і затримання петельщиків чи фарщиків матимуть законну основу.
Пост Артура ( NORD_10 ), с 3-й страницы ......
 

Maks24112012

Мисливець
Какие же они ЖЛОБЫ???? 150грн. трудоучастия платят-это же очень и очень ( гооворил Сверид Петрович Голохвастов ) ;) У нас в коллективе 50/50 городских и сельских охотников. Трудоучастие дружно заплатили-на нужды голодающих и бедных руководителей УООР !-а потом наченается самое интерестное!!! Рукава закатали!-и вперёд сено косить,веники резать,солонцы ставить и т.д. Это Вам не под стволами стоять....;)
 
Я бы, не спешил, с "выводами", а если председатель ПОК, относится к одной из этих категорий "граждан", Вы согласны "съесть свою шляпу":)

Стаття 38. Громадський контроль за полюванням
Громадський контроль за полюванням здійснюється громадськими
інспекторами охорони навколишнього природного середовища та
громадськими мисливськими інспекторами.

Повноваження громадських інспекторів охорони навколишнього
природного середовища визначаються положенням, яке затверджується
спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з
питань охорони навколишнього природного середовища відповідно до
закону.


Повноваження громадських мисливських інспекторів визначаються
положенням, яке затверджується спеціально уповноваженим
центральним органом виконавчої влади з питань лісового і
мисливського господарства та полювання відповідно до закону.
Ніде ,ані в Статуті мисливця,ані в Законі про полювання не написано,що рядовий мисливець має право перевіряти документи на полювання в іншого мисливця (не уповноважена особа)

отримати такі посвідчення - питання 2х карток 3Х4 см та заяви до обласної державної екологічної інспекції. вважаю, що таке посвідчення повинен мати кожен голова ПМК, і при собі 3 бланки протоколів. тоді все стане на місця.і перевірка документів у чужинців і затримання петельщиків чи фарщиків матимуть законну основу.
Пост Артура ( NORD_10 ), с 3-й страницы ......
По-моєму, на сьогодні в Україні немає жодного громадського мисливського інспектора, по причині, що цю категорію позбавили права складати адмінпротоколи на порушників. Відтак стали недійсними посвідчення в яких зберігся пункт про право інспектора складати протоколи.
А нового зразка посвідчення без цього пункту Держлісгосп поки що не затвердив.
 

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
По-моєму, на сьогодні в Україні немає жодного громадського мисливського інспектора, по причині, що цю категорію позбавили права складати адмінпротоколи на порушників. Відтак стали недійсними посвідчення в яких зберігся пункт про право інспектора складати протоколи.
А нового зразка посвідчення без цього пункту Держлісгосп поки що не затвердив.
http://lesovod.blogspot.com/2015/05/blog-post_97.html
 

leo201029

ветеран форуму
надійна команда
Перепрошую.
Я казав про іншого громадського інспектора - мисливського.
мисливським теж вернули з вересня 2015 року,але....тільки за порушення правил полювання !наприклад-меньше 200м до будівлі,5 патронів в магазині.....,а якщо 2 зайця замість одного,незаконно добутий кабан,коза то це екологія,лісгосп.
Р.S.дурня ,але маємо що маємо!
 
мисливським теж вернули з вересня 2015 року,але....тільки за порушення правил полювання !наприклад-меньше 200м до будівлі,5 патронів в магазині.....,а якщо 2 зайця замість одного,незаконно добутий кабан,коза то це екологія,лісгосп.
Р.S.дурня ,але маємо що маємо!
По-моєму, не зовсім так.
Якщо у КУпАП буде написано про громадських мисливських інспекторів те саме, що і для громадського інспектора з охорони довкілля(частинах перша і третя статті 85), то це буде означати, що громадським мисливським інспекторам повернули право складати протоколи.
Стаття 255. Особи, які мають право складати протоколи про
адміністративні правопорушення
У справах про адміністративні правопорушення, що
розглядаються органами, ..., протоколи про правопорушення мають право складати:
...
7) громадський інспектор з охорони довкілля (статті 48, 63 -
70, 73, 76 - 77-1, 78, 82, частини перша і третя статті 85, стаття
89 (щодо диких тварин), статті 91-4, 153);
...
ч1. Порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин, допускання собак у мисливські угіддя без нагляду, полювання з порушенням установленого для певної території (регіону, мисливського господарства, обходу тощо) порядку здійснення полювання), яке не мало наслідком добування, знищення або поранення тварин, а також транспортування або перенесення добутих тварин чи їх частин без відмітки цього факту в контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання та в дозволі на їх добування -
...
ч3. Повторне порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин) чи таке, яке мало наслідком добування, знищення або поранення тварин, -
 

kulida-78

Мисливець
Да просто здесь некоторые пытаются доказать противоположное...
я Вам еще раз повторяю-ПРИЕДЬТЕ,И ПООХОТЬТЕСЬ У НАС БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ В ПРЕДСЕДАТЕЛЯ ОХОТКОЛЛЕКТИВА,ЗА КОТОРЫМ ЗАКРЕПЛЕНЫ УГОДИЯ
 

anenerbe

Мисливець
я Вам еще раз повторяю-ПРИЕДЬТЕ,И ПООХОТЬТЕСЬ У НАС БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ В ПРЕДСЕДАТЕЛЯ ОХОТКОЛЛЕКТИВА,ЗА КОТОРЫМ ЗАКРЕПЛЕНЫ УГОДИЯ
Председатель районного УООР или старший охотник коллектива ? Что то не совсем понятно с терминологией ? С ув.
 
я Вам еще раз повторяю-ПРИЕДЬТЕ,И ПООХОТЬТЕСЬ У НАС БЕЗ РЕГИСТРАЦИИ В ПРЕДСЕДАТЕЛЯ ОХОТКОЛЛЕКТИВА,ЗА КОТОРЫМ ЗАКРЕПЛЕНЫ УГОДИЯ
Перепрошую.
Чи існує правовий документ яким регламентується обов"язок голови ПМО реєструвати мисливців перед полюванням в угіддях які закріплені за ПМО?
Дякую.
 
Зверху