Відстріл бродячих собак

Статус
Закрита.

andremon

Мисливець
За отстрел,но рука не поднималась.У меня вот тоже
Ну що ти зробиш, як то кажуть кінь з копитом а жаба з лапою, тож у людини на свого, можливо з цуенятка вирощеного... я би свого собаку вбити теж не зміг, на відміну від бродячих, тут до мене на роботі хлопець нещодавно звернувся, знає що у мене зброя є, на його малу дочку регулярно собаки нападають, вони живуть у нас на віддалі біля вантажної станції ж.д. а там завелась ціла зграя десь штук 10-12 різнокаліберних, і вони ту дитину спеціально сучі діти чіпають, відчувають мабуть що боїться, вже і нападали кілька разів, і джинси рвали, до крові іще правда не кусали, але то справа часу, залякали ту дівчину, що вже і з будинку вийти сама боїться і не одна вона, і головне на хлопців і мужиків майже не нападають... Так той хлопець мені каже відстріляй цю свору, ми тобі могорича гарного поставимо, і я би з радістю допоміг би, але це ж на постріли точно поліція приїде, як не сама то викличуть, так йому і сказав- не ближче 200метрів від населеного пункту, інакше ніяк. Труїти ту зграю він не може, теж людина з принципами, зрештою купив ультразвукові відлякувачі і балончики з газом і дочці і дружині, недавно питав його, каже все нормально наче відчепилися.
 

Сергийко

Слідопит
Знищувати звірів,які паразитують біля людини,такі як криси,таргани,тіж самі собаки,які є носіями хвороб чи небезпеки,теж вважаю за потрібне ліквідувати,як фактор небезпеки.В населених пунктах тим мусить займатись місто,а не сусід-мисливець.В угіддях до них такеж ставлення,але тут би не помилитись.Наскільки я почув,то їх величезна кількість у ваших регіонах,тобто де теплішеі більше степу.Можливо,бо біля Львова я такої кількості не бачив,бо концентрація густіша, оже і повистрілювали,або топлять ще цуценятами.За весь час бачив двічи одну й ту саму собаку,але виявилась що вона живе при спортивному аеродромі,а був би і гепнув її.У місті їх виловлють і стерилізують,нападів на людей немає,цуценят вже теж рідко побачиш,але є.Ну місто за це піклується,бо ж туристів повно,тому і не знищують,обліко морале перед заходом
То може і дійсно у ваших реаліях стояв би горою за відстріл поголовний,а так в полях львівщини навіть і не чув не від кого за таку стрілянину,бо нема в що,а одинокому песику до сусіднього села пів кілометра,думаю,якби шкодив,то вжеб і гепнули його,а сам гепниш,то й вила в бік якийсь вуйко впхає.
 

Сергийко

Слідопит
Цього року сезон на зайця закінчився десь під новий рік,а лисиця малаб бути до лютого.Та де там,звоню в районне УТМР,питаю за колективні облави по лисиці,за свій кошт своїми набоями-а те курво старе мені же ніц з того не буде,То най їх партія рятує з їхнім лисом граним,най йдуть до дупи.
 

череп22

Мисливець
Ответственность за своих детей кто несет.
Читал, читал, устал. Но эта фраза от "сформованного мисливця" меня окончательно добила. Так вот: пару лет назад на данном форуме я поднимал тему как бороться с соседскими собаками если их хозяева долбо#бы. Меня пугали админпротоколом, останешься мол без арсенала, общественное мнение и т.д, но были и толковые советы, кроме насмешек... Картечь 7,2 в своем дворе поставила точку на немце, а вот ротвейлеру повезло больше, хозяин опомнился. И все! Больше чужие псы меня, в и около двора (частный сектор) не напрягают, и плевать я хотел что будет дальше, бо за своих детей готов зубами рвать. Теперь насчет угодий: псы, коты и вороны отстреливаются в обязательном порядке, не можешь отличить бродячку от породистой охотничьей собаки - не стреляй. P.S Прошлой осенью знакомый дядька, скрадывая вдоль посадки голубей вдвоем со своим спаниелем увидел 2х мчащихся по полю в их сторону собак неопределенной породы размером с путевого алабая. Сначала стрелял вверх- реакции ноль, в руках иж 18е и дробь #7... Одного увалил, второй подранком пришел на ферму, что за 3 км и там дошел. Спаниель остался цел, а дядька больше одностволку на индивидуальную охоту не берет, хотя теперь он точно знает зачем в этом ружье эжектор...
 

Сергийко

Слідопит
Я ж тоже писал,что был свидетелем окропления собак бензином,причем через забор кропили,бо вечером пройти не возможно,их выпускали погулять.Красивое видовище было,бо описывать такое зрелище неприемлемо,но и повторять не следует.
Но был описан случай,что и охотничий гончак свору собрал.
Я то их вообще не вижу в полях,но если замечу-пусть егерь разбирается,скажет стрелять-буду стрелять,промолчит-то и флаг им в руки.Я им уже по лисице в компаньоны напрашивался.
 

Сергийко

Слідопит
А истреблять егерские службы обязаны,а не я.Нет в законе ничего,что я обязан отстреливать.Я бы лебедей весной поутюжил,чтоб утвы было больше и фермера химатурщика.
 

MAPODEP

Мисливець
Цього року сезон на зайця закінчився десь під новий рік,а лисиця малаб бути до лютого.Та де там,звоню в районне УТМР,питаю за колективні облави по лисиці,за свій кошт своїми набоями-а те курво старе мені же ніц з того не буде,То най їх партія рятує з їхнім лисом граним,най йдуть до дупи.
ми їздимо за свої гроші і зі своїми набоями, я і не чув щоб голова утмр заправляв машини, патрони може раз в рік комусь і дає
 

Mykola STARyy

Снайпер
Ми теж за свої їздемо.
Куди їздите? Вас же не взяли?
Цього року сезон на зайця закінчився десь під новий рік,а лисиця малаб бути до лютого.Та де там,звоню в районне УТМР,питаю за колективні облави по лисиці,за свій кошт своїми набоями-а те курво старе мені же ніц з того не буде,То най їх партія рятує з їхнім лисом граним,най йдуть до дупи.
:D:D:D Ви самі свої пости читаєте?
Та де там,звоню в районне УТМР,питаю за колективні облави по лисиці,за свій кошт своїми набоями-а те курво старе мені же ніц з того не буде,
Дуже мудрий чоловік. Дай йому Боже здоров'я і довгого віку.
А то ви б ще дитину лисом нагодували.
Если это не съдобно,то я и не стреляю
:p:p
 

Сергийко

Слідопит
Як правело бродячі собаки,які живуть в угіддях, а не в місті, до себе не підпускають,і забрати її до себе до дому дуже складно. У мене був випадок,мені привели руську пегу гончу,яку впіймали в угіддях.ймовірно вона вже певний час бродяжнічала, і в мене була РПГ, я через неділю-дві почав брати на полювання їх обоїх, він ганяв зайця не погано,але коли йому вздумалось,він іде світ за очі,по своїй програмі.Я декілька раз його знаходив і викупляв а потім бросив цю дурну справу. Бродячих собак мисливських порід,не трогаю,повідомляю в секцію мисливського собаківництва, де саме і яку собаку бачив,а вони вже сповіщають власників, хто загубив собаку, а бродячих дворняг відстрелюю.Це моя така думка.
Ви їх хоч відрізняєте по наявності сигнального ошийника і пояідомляєте.Мені це подобається.А що до лиса і зграї собак,то по номанді єгера я готовий їх стріляти,хоч і не їм.Я мишей і щурів теж не їм,алп знищую.Тай собак їсти доводилось в Росії.
 

кей

Мисливець
1986 - Припять. Знайомих егерів відправили відстрілювати тварин - командировка.Забув вже ( давно було) скільки вони там були. Приїхали розказували. Машини настрілювали- грузові. Дуже жалко було - породні, деякі на привізі. Полювання в лісі на кабана. Рядом гарчання, шурхіт. Підійшли - 5 собак тримають лося. Маленьке озерце в болоті. Собаки бігають навкруги лось крутиться. Егерь дав команду окружили Х. Лось ще довно стояв !!! Боки ходором ходили. Так що требу вияснять чиї? В угіддях безпородні - Х. Якщо мисливські - відловити, власника до відповідальності. Навкруги села дачі. Весною дачники цуценят набрали, погралися осінню випустили. Бігають по селу - кусають . Деякі підкормлюють - жалко. Через деякий час кусають їх дитину - КАРАУЛ. А для чого Ви годували? Так жалко.
 

Сергийко

Слідопит
То би всіх власників доіідповідальності.В нас і діорах теж добрі бабульки підгодовують недоїдками.Тільки свійські собаки не їдять,хіба бродяги та коти.Від тих котів смороду,бліх і галасу щоночі,хоча трохи щурів ловлять,але за час зі сміттям,що не вивозили,то щурів побільшало,але коти ситі,нахолєри їм ті щурі.
 

Mykola STARyy

Снайпер
То би всіх власників доіідповідальності.В нас і діорах теж добрі бабульки підгодовують недоїдками.Тільки свійські собаки не їдять,хіба бродяги та коти.Від тих котів смороду,бліх і галасу щоночі,хоча трохи щурів ловлять,але за час зі сміттям,що не вивозили,то щурів побільшало,але коти ситі,нахолєри їм ті щурі.
Роздвоєння особистості?
Коли він зі мною піде на полювання,мені йом за собачку що сказати?
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
.Минулої зими шукв свою собаку 3 дні,і зустрівши мисливців сусідньої області дізнався. що вони її впіймали і забрали до себе додому,а якби вони її не чіпали вона б повернулася до власника.тобто до мене. А так за свою собаку прийшлося ше й могорич ставити, а якби не зустрів цих мисливців. то не відомо знайшов би свого собаку чи ні.
Я також , захоплююсь лайками , нашийник з Вашим номером телефона на собаці , вирішуе багато проблем
 

кей

Мисливець
Я ловив декілька мисливських собак. Давав оголошення ( і тут на форумі ) . Через деякий час знаходився власник. Моя РЄЛ з ошийником, номером мого телефона як пішла в 2015 - до цих пір немає. Шукав, писав .....
 

Genry

Снайпер
Идёте Вы по полю с молодым азартным щенком, который работает и этим доставляет Вам массу удовольствия. Наслаждаетесь процессом и рады тому, что ранние подъёмы и поздние засыпания, ввиду ежедневных тренировок это все было не зря! Ещё немного и у Вашего товарища(пока ещё щенка) будут первые испытания по полевой дичи, а после выставки и он обязательно порадует Вас дипломами и замечательными охотами, ведь у Вас целая его жизнь впереди! И пока Вы так думаете две огромные рыжие псины отрезают Вас от него, а третья вот вот начнёт аттаку на Вашу собаку. Времени думать доли секунд... В моем случае ни одна собака не пострадала(они испугались звука выстрела), а щенок даже не понял почему убежали те кто вот вот разорвал бы его на части, но в мгновение был у ног хозяина.
Кто бы и что бы мне не говорил, но не собаки это уже, а недоволки...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вспоминаю случай из жизни ( когда еще возле сел были скотомогильники и когда из них никто еще не воровал мясо и шкуры КРС - был и такой период в экономике независимой Украины, кто помнит!), в тот зимний день я с напарником и с только что приобретенной ТОЗ БМ по снегу вышли на пушного зверя. Из близлежащего скотомогильника , при нашем приближении, в сторону соседнего села по одной начали убегать...собаки! Одна, вторая, десятая-я не верил своим глазам: семнадцать штук! Выстроившись цепочкой, согласно ранжира,они трусцой направились к зданиям одиноко стоящей, на отшибе, молочной фермы, где тоже был действующий скотомогильник. Не подпустили...А будь мы без оружия, вдали от села, где и деревьев не было поблизости? Или на нашем месте оказалась бы ребятня на лыжах ( в те времена дети еще активно занимались доступным спортом в зимнее время- лыжи, коньки, санки, хоккей)? Хорошо, если бы отделались только испугом.
А с этой стаей мы пересеклись на следующий же день, возле той самой фермы: далеко от скотомогильников она не уходила.
Особой разницы в бое ТОЗ-БМ и ТОЗ-54 мы тогда не заметили, т.к. стая пожирала кости на ферме достаточно кучно...
 

Сергийко

Слідопит
Да вот и у меня нет желания,чтоб на мою напали,так же нет желания,чтоб её,если потеряется,ктото стрельнул.Нет желания и породистую стрельнуть,по каким либо причинам спутав с непородистой.Думаю,что про одиночных не агрессивных лучше сообщить егерю,а про своры бродяг,то это ихняя обязанность,если сами не мооут или нп хотят справиться,то пусть организовывают на них облавы охотников,желающих будет,хотя егерь мне лично говорил,что коллектив собрать тяжко,многие отказываются выходить.
 
Статус
Закрита.
Зверху