ДРОБОЛЕЙКА

baa

Мисливець
а есть ли какая то закономерность, точнее какой диаметр жиклера какому номеру дроби соответствует? , если лить такие ходовые номера 9, 5, 1, какой диаметр будет для этих номеров?
Здесь нет жиклеров, это не капельный метод, на 1 странице есть видео. 9 , 5 лучше капать ( быстрее) и замучитесь сверлить матрицу. Для 1 надо сверло 3.8-3.9.
 

valeriy220

Новачок
нет я не про матрицу, понятно что матрицу для мелкой дроби хлопотно делать, я как раз спрашивал про литье, получается что если отверстие больше то свинец капает быстрее и меньше диаметр?
 

Sheff

Мисливець
Зробив плашку з чавуна, невипадають дробинки... Підкажіть що зробити щоб випадали????
 

Kapitan

Снайпер
Зробив плашку з чавуна, невипадають дробинки... Підкажіть що зробити щоб випадали????
По перше 100% вилітати не будуть. По друге Ви так обємно пояснили, що у вас не вилітає, що навіть ті хто цим займався з трудом зрозумів ваш пост. Розкажіть хоть в чому остужували, як вибивали, як робилась плашка, фаска знімалась?
В свій час я не зміг добитись щоб вилітало більше 50%, хоча це була не основна причина чому я відказався від лиття цим методом. Більше всього мене кумарив сморід та дим при охолодженні в соляру. Чув що одні навіть отруїлися надихавшись цього чаду. Охолодження в воді менш ефективне, зате екологічніше.
Одне я Вам скажу точно, з першого разу ні у одного дроболія не пішло все як говориться на ура. Пока не обпечете сто разів руки, самі докумекаєте що до чого, дріб у вас не получиться.
 

Sheff

Мисливець
Проварив декілька разів у маслі і процес пішов краще. Вибиваєця набагато легче але треба багато стукати. Фаску знімав, остужую в солярці.
 

Sheff

Мисливець
Як думаєте обкатувати після солярки?
За 3 години налив 5 кг дробу (проблема з випаданням дробі з плашки-треба хвилини 3 стукати плашкою об кусок рейси щоб випало 60-70%).Потім дріб засипав в каструлю з стіральним порошком і проварив 30 хв.,потім прополоскав в воді.Дріб висипав на раднину щоб стикла вода і через 20 хв.почав обкатувати.7-10хв і дріб хороший(300-400гр).
 

krushinski00

Снайпер
Підскажіть по дробокаталці.який балон краще взяти.і скільки оставляти тіла після конуса
 

Вкладення

север

ветеран форуму
надійна команда
Підскажіть по дробокаталці.який балон краще взяти.і скільки оставляти тіла після конуса
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Дробокатка.45456/
Бытует мнение, что чем круглее на выходе форма для обкатки дроби (картечи)-тем она качественнее обкатывает заготовки. В "теле" заготовка как бы несколько подвисает, тормозится и т.д.( типа мертвая зона).
 
Останнє редагування:

krushinski00

Снайпер
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Дробокатка.45456/
Бытует мнение, что чем круглее на выходе форма для обкатки дроби (картечи)-тем она качественнее обкатывает заготовки. В "теле" заготовка как бы несколько подвисает, тормозится и т.д.( типа мертвая зона).
Дякую.буду пробувати з самого верхнього
 

Dan 007

Новачок
Шановні колеги скажіть як правильно лити дріб.Виходить приплющена і овальна,як її лити і в яку охолоджувальну рідину,використовую воду.висота ємкості з водою 4 см,що треба зробити щоб дріб виходила рівна?!
 

huntmaster

Слідопит
В мене найкраще виходить лити в маляс. Якщо лити у воду, то нормальний результат у мене вийшов при литті тільки в гарячу воду. Температура свинцю 360 градусів. Результат на відео http://radikal.ru/video/UD22bIu3O5
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Зверху