Клещ

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Второй раз использую такие капли.
надо будет попробовать
Ось що каже офіційна інструкція
Капли на холку серии Golden Defence являются высокоэффективным профессиональным средством для борьбы с широким спектром паразитов у домашних животных - блохами и их личинками, клещами (кроме иксодового клеща), вшами, власоедами, гельминтами.
Показания-блохи, демодекоз, отодектоз, саркоптоз, дирофиляриоз, ангиостронгилез, кренозомоз, нематодоз, стоматодоз, анкилостомоз, поражение власоглавами, вши, власоеды, аллергический блошиный дерматит
В нашому випадку як раз іксодовий кліщ є найпершою загрозою!!! До речі попитав за "Чистотел", дуже хвалять,тільки не знають де зараз купить,так як виробляється він країною-агрессором.
Якщо ж все таки хочете щось від виробника Palladium то зверніть увагу на серію Ultra Protect або SILVER DEFENCE
Капли на холку для собак серии Ultra Protect - инсектоакарицидное средство, которое уничтожает блох, иксодовых клещей, вшей и власоедов, а также защищает от их нападения.
Але знову ж таки основна діюча речовина фіпроніл)))
 
Останнє редагування:

мр 153 12 76..

Снайпер
Ось що каже офіційна інструкція

В нашому випадку як раз іксодовий кліщ є найпершою загрозою!!! До речі попитав за "Чистотел", дуже хвалять,тільки не знають де зараз купить,так як виробляється він країною-агрессором.
Спасибо за инфу.
Все равно перед приобретением почитал бы инструкцию
Спасибо
 

Vladddd

Мисливець
да. февраль и большую половину марта можем на диване полежать и посмотреть канал "охота и рыбалка" Переглянути вкладення 222480
як кажуть в Україні-не так сталося, як гадалося. змушені були почати обробку з 28 лютого. тепло іде, а з ним і кліщі кляті
 

baz

Мисливець
:confused:блин где Вы их нашли, у нас неделю как снег сошел, еще трава даже не проклюнулась
 

север

ветеран форуму
надійна команда
:confused:блин где Вы их нашли, у нас неделю как снег сошел, еще трава даже не проклюнулась
Я в этом году немного "зевонул" и вовремя не обработал своего пса. Результат - 3 клеща в один день, и два - на следующий. Срочно принял меры. Клещ уже есть и его - предостаточно: берегите своих собак!
 

мр 153 12 76..

Снайпер

Кайзер

Мисливець
:confused:блин где Вы их нашли, у нас неделю как снег сошел, еще трава даже не проклюнулась
Кліщ,зимує та паразитує найбільше на минурорічній сухій траві.
Я,при систематичних профілактичних обробітках собак,не звертаю уваги на кліщів які чіпляються до шерсті собак (собаки живуть у вольєрах).
Якщо препарат якісний,укусу кліщем не відбудеться.
 
Останнє редагування:

ктв

Мисливець
Вернулись с прогулки-тренировки вечером. На пальто соба притащыил 5 штук. Видимо капли заработали, т.к. с шерсти спрыгивали и расползались по по пледу. И дюже активные.Горели с хрустом.
 

shurila

Мисливець
:confused:блин где Вы их нашли, у нас неделю как снег сошел, еще трава даже не проклюнулась
Неделю назад поехал на залив Десны воблеры побросать,залив был ещё во льду,переехал на саму Десну,нашёл промоину хорошую и....рыбу конечно не видел,но на руле в машине сидел КЛЕЩ-скотыняка.Вот так.
 

Agrowest

Мисливець
Підкажіть будь-ласка, до кінця тижня маю забрати щеня (моє перше), чим обробити від кліщів. Живу в селі.
 

Videoprof

ветеран форуму
надійна команда
Вчора ходили з сином та зі спанієлькою до річки.... З синового одягу зняли 6 кліщів, з мого-5, з собаки зняв близько 15-ти. Години дві в два заходи собаку вичісував та вимацував пучками. Бажаня гуляти біля річки з собакою пропало надовго. Собака оброблена кілька днів тому, але однаково страшно...
 

HDC

Мисливець
Вчора ходили з сином та зі спанієлькою до річки.... З синового одягу зняли 6 кліщів, з мого-5, з собаки зняв близько 15-ти. Години дві в два заходи собаку вичісував та вимацував пучками. Бажаня гуляти біля річки з собакою пропало надовго. Собака оброблена кілька днів тому, але однаково страшно...
15 кліщів із собаки це дуже мало, а із синового одягу 6 - це дуууже багато. Я коли з полювання приходжу то мене до дітей жінка навіть не пускає поки не зніму своє лахміття.
Минулого року у вересні собаку взяв не обробивши на качку/голуба, було десь 20-25 градусів, лазили біля річки, кущів і т.д. Після приїзду з полювання я замучився рахувати кліщів. Я близько години визбирував їх із собаки. Нарахував 70 і потім збився з рахунку, та приблизно 90-100 точно зняв.
 

фрокс

Мисливець
сегодня в ветклинеке . капельницей прокапали мою собаку .в 10-часов утра .мы были уже четвертые .за нами очередь собралась огромная.корумпированый лекарь сказал каждый день так.
 
Останнє редагування:

M.zp.ua

Мисливець
Ветеринар посоветовал FIPRex 75 сегодня прокапал. Завтра на природу, о результате обязательно отпишусь.
 
Зверху