Любимые блюда которые готовим сами!!!

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Ванюха опиши сам процесс....
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Мясо говядины ,( лутше вирезка) без жил и жира , засыпаем обильно солью на три дня , потом вымачиваем часа 3 и ставим под гнет , я держу под гнетом дня 2 .3 , дали поведшую на сушку ( кухня обычной квартиры ) потом обмазываю специями , и до готовности 2 недели
 

немец1970

Слідопит
Соль+сахар+ мяско без жил, я с косули делаю, дней до 10 в холодильник, соль вытягивает воду с мяса, сливаешь постоянно. Потом перец красный, Зира, чаман, натер и сушишь.....
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Мясо говядины ,( лутше вирезка) без жил и жира , засыпаем обильно солью на три дня , потом вымачиваем часа 3 и ставим под гнет , я держу под гнетом дня 2 .3 , дали поведшую на сушку ( кухня обычной квартиры ) потом обмазываю специями , и до готовности 2 недели
Бомба!!!
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Да , еще есть хашлома ..... это просто ...... ну ....... готовится з баранины , можно и говядину на кости , берем мясо , улаживаем в казан , затем слой лука , перца , помидор и зелени и так слоями до полного казанка , на медлелый огонь часа на 3 ........ на брата меньше литра не брать ;) всем ни пуха ни пера
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Да , еще есть хашлома
Ну для себя любимого , повешу медаль ..... это блюдо ели ... Андрей , Юра , Виталий , Николаевич (отец Андрея ) и дядь Валера ( Витали отец ) все были в ........... восторге , мля еще и кацапчик был .... ну совсем за кента забыл
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Красота и смакота!!!До завтра и спокойной ночи.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Завтра будем делиться рецептами шашлыка
ну щоб довго на дуркувати. рецептів шашлика перепробував купу - а саме маринадів - на оцті, на мінералці, в майонезі, в томаті, в вині, в пиві, в кефірі. нічого не зачіпило взагалі. а от по своєму - сам їм і других запрошую, ще ніхто не казав, шо не пішло.
Свиняче м"ясо (клубова частина - кострець, яблучко), ріжемо крупними шматками (я шкварки не їм), де лишня плівка - зрізаємо. далі багато цибулі кільцями, розминаю руками для соку, приправа "До шашлику" ТМ "Приправка" (червона пачка), оливкова олія екстравьорджин (у мене з Італії), сіль, і пара столових ложок оцту 9%. і все вимішую руками, пробую, якшо треба досолюю та додаю приправи та знову вимішую, поки кожен шматочок не стане вкритий олією. оцет додаємо перед олією, бо олія не дасть промаринуватись. притрамбував, та на кілька годин в холодильник, краще на добу, то ще кілька разів вимішую. далі по класиці, смажиться не довше 25-30 хв. фото просто де є шашлики за вказаною рецептурою.

Фото0955.jpg
Фото0958.jpg
Фото0960.jpg
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
ну щоб довго на дуркувати. рецептів шашлика перепробував купу - а саме маринадів - на оцті, на мінералці, в майонезі, в томаті, в вині, в пиві, в кефірі. нічого не зачіпило взагалі. а от по своєму - сам їм і других запрошую, ще ніхто не казав, шо не пішло.
Свиняче м"ясо (клубова частина - кострець, яблучко), ріжемо крупними шматками (я шкварки не їм), де лишня плівка - зрізаємо. далі багато цибулі кільцями, розминаю руками для соку, приправа "До шашлику" ТМ "Приправка" (червона пачка), оливкова олія екстравьорджин (у мене з Італії), сіль, і пара столових ложок оцту 9%. і все вимішую руками, пробую, якшо треба досолюю та додаю приправи та знову вимішую, поки кожен шматочок не стане вкритий олією. оцет додаємо перед олією, бо олія не дасть промаринуватись. притрамбував, та на кілька годин в холодильник, краще на добу, то ще кілька разів вимішую. далі по класиці, смажиться не довше 25-30 хв. фото просто де є шашлики за вказаною рецептурою.

Переглянути вкладення 237200 Переглянути вкладення 237201 Переглянути вкладення 237202
Так в тім то і справа що не всі взмозі роздобути отої заморської олії від якої дух перехоплює от і маринують майонезами і мінералкою))
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Так в тім то і справа що не всі взмозі роздобути отої заморської олії від якої дух перехоплює
та то взагалі не питання - заведіть тещу в Італії, і тої олії буде, шо можна свиням вуха мастити, щоб мушка не гризла!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
 
Зверху