На лисицю із засідок ...

Статус
Закрита.

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Не думаю, что открою Вам большой секрет: В Соединенных Североамериканских Штатах преступлений, связанных с использованием огнестрельного оружия, в разы больше из расчета на 1000 граждан...
И это (согласись) что у них культура поведения и пользования оружием во много раз дольше и богаче. А нашим почти 100 лет запрещали владеть оружием (кроме охотничьего). Но и то (как у них): чем больше оружия, тем больше эксцессов
 

KFoR

Зброяр
Володимире Олексійовичу які об'єктивні причини мені як людині яка вже володіє вогнепальною зброєю не дозволяти придбати КНЗ?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Володимире Олексійовичу, скільки сторінок ми списали в особистих з приводу цієї теми, і Ви мене добре знаєте, та те що я мав на увазі, а от написав розмито. офіційне закриття на пушного по Кіровоградській області 22.01 по внутрішньому обласному наказу, а от відстріли хижаків - по цьому http://utmr.org/polyuvannya/normati...olodimiretskoyi-rayonnoyi-organizatsiyi-utmr/, але за присутності єгеря і окремо створеними бригадами, в минулому році наш голова УТМР писав списки та затверджував їх в області.
От тому, що я тебе добре знаю, я й написав: ти, як взірець, повинен вірно висловлювати свою думку та не заплутувати деяких непересвідчених. Так би и написав: оформив та провів список через управління лісового та мислвиського госоподарства.
Тим більше, що у нас у Києві такі дозволи намагаються не надавати, мені навіть пару років тому відмовили, сказаши, що це робота єгерів.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Володимире Олексійовичу які об'єктивні причини мені як людині яка вже володіє вогнепальною зброєю не дозволяти придбати КНЗ?
Лише одна: відсутність такого дозволу у нашому законодавстві. Раніше й ДНЗ в Україні була заборонена, хоча раніше ще дрібнокаліберні рушниці продавалися у спортмазі, нарізні гвинтівки були дозволені у "братній" РРФСР тощо...
Й погодься: короткодульне легче тягати із собою незамітним.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
От тому, що я тебе добре знаю, я й написав: ти, як взірець, повинен вірно висловлювати свою думку та не заплутувати деяких непересвідчених. Так би и написав: оформив та провів список через управління лісового та мислвиського госоподарства.
Тим більше, що у нас у Києві такі дозволи намагаються не надавати, мені навіть пару років тому відмовили, сказаши, що це робота єгерів.
дякую. намагатимусь надалі висловлюватись коректніше.:oops:
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Посмотреть барахолку, так нарезное на продажу через одно с "модератором" или тепловизором или с ночником...
А тут зайцу ухо покрутил... бессовестный.
Докладываю: Админ отреагировал на Вашу критику. Вообще-то работу с нарушениями правил модеры ведут, но их работа - факультативна, могут быть и недочеты. Админ провел работу с модерами на сайте.
Однако же, ошибки других не дают нам право самим нарушать требования закона.
ПыСы. Узрел нарушение - пожалуйся модераторам! А не сиди в засаде! ;)
 
Останнє редагування:

olga 83

Мисливець
не знаю как у вас ,но напрмере своём -нужна тушка на бак анализ(и как всегда по среди недели)сел да поехал,только на опушку идут два -три человека и специально галдят,дабы ничего не вышло,да они охотники(всё и всегда платят)но вот не нравится им что ты (егерь)по среди недели пошол ту тушку добывать,а мне то блин как хочется в праздник не за стол а в поле под ветерок,а насчёт короткоствола(но вроде отдельная же тема была?)пока в стране само государство не прекратит людей розводить то не дай бог тому народу ствол выдать,сейчас вон в привате люди возле кассы такими слезами умываюся,(а ведь кому-то на хлеб,кому-то на медикаменты)а дать стволы смотри хоть один да в кассу и тыкнул бы им,у нас канал трофей привселюдно с модератором охоту проводит и ничего,и товарищ Ныжнык утей на воде(что ниже человеческого роста)стреляет....
 

Майстренко

Новачок
Вон, кричат: дайте всем короткоствольное оружие! Дали пока (да и то не всем) травматическое,
А хіба травматична зброя - це взагалі - зброя? Наскільки мені відомо "ВОНО" навіть офіційно зброєю не називається. Ці "пістолети" чомусь називають - "засобами для відстрілу гумових куль". По суті - це приблизно те саме, що носити з собою замашистий черенок від лопати, загорнутий в газету. Нападуть на тебе хулігани ввечері - можеш дати комусь з них по чолі і , якщо будеш спритний і вправний, може і вирубиш нападника (на короткий період часу) , а якщо ні - то цю "патилягу" в тебе віднімуть і дадуть нею по голові вже тобі. Ось приблизно такі в мене асоціації з травматичною "зброєю". Тому краще носити з собою замашистий лом, для цього не потрібно дозволів, медичних справок, реєстрації - переєрестрації і такого іншого, - а результат - той самий. Чи може я в чомусь не правий?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А хіба травматична зброя - це взагалі - зброя? Наскільки мені відомо "ВОНО" навіть офіційно зброєю не називається. Ці "пістолети" чомусь називають - "засобами для відстрілу гумових куль". По суті - це приблизно те саме, що носити з собою замашистий черенок від лопати, загорнутий в газету. Нападуть на тебе хулігани ввечері - можеш дати комусь з них по чолі і , якщо будеш спритний і вправний, може і вирубиш нападника (на короткий період часу) , а якщо ні - то цю "патилягу" в тебе віднімуть і дадуть нею по голові вже тобі. Ось приблизно такі в мене асоціації з травматичною "зброєю". Тому краще носити з собою замашистий лом, для цього не потрібно дозволів, медичних справок, реєстрації - переєрестрації і такого іншого, - а результат - той самий. Чи може я в чомусь не правий?
Кожний ... як хоче! Хоча вбити людину можна і ломом, і кулаком, і пристроєм вітчизняного виробництва
для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними
снарядами несмертельної дії. Я колись займався конним спортом, так ми нерідко ходили із стеком (хлистом). Таким якщо перетягнеш, мало теж не здасться.
Але, друзі, мова зараз і тут - не про це.
 

Майстренко

Новачок
Кожний ... як хоче! Хоча вбити людину можна і ломом, і кулаком, і пристроєм вітчизняного виробництва
для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними
снарядами несмертельної дії. Я колись займався конним спортом, так ми нерідко ходили із стеком (хлистом). Таким якщо перетягнеш, мало теж не здасться.
Але, друзі, мова зараз і тут - не про це.
В цьому я з Вами повністю згідний. Людину можна вбити будь чим, проте я не це мав на увазі. Для чого нашим громадянам в свій час дозволили (хоча і не всім) володіти "засобами вітчизняного виробництва і т. д.". Для того, що в суспільстві назріла проблема - потреба в володінні короткоствольною нарізною зброєю. Проблема назріла, а зброю вирішили не давати. От і вийшло - як в тій приказці - "чим би дитятко не бавилось, аби не плакало" і дозволили ці самі "пристрої". А чим не "зброя" ? Зовні не відрізниш від справжнього бойового пістолета. І документів - довідок потрібно цілу купу (більше ніж на гладкоствол). А те, що цей "пістолет" при попаданні "кулею" в задницю з 5 -ти метрів залишить всього навсього великий синець - це до уваги не берем (вибачаюся за такий приклад). От ми і клюнули на цю фальшивку і всюди називаємо це - ЗБРОЄЮ. А насправді - потрібно називати речі своїми іменами : рогатка - засіб для стріляння камінцями, гумовий пістолет - НЕ ПІСТОЛЕТ і НЕ ЗБРОЯ, а всього лиш - засіб вітчизняного виробництва ... ну і т. д. Тобто трошки кращий ніж ця сама рогатка. Ось це я і мав на увазі. Проте пан Яковлев правий, - мова в цій темі не про це. Тому прошу вибачення в нього і в шановних форумчан за те що вклинився з своїми коментарями. З повагою.
 

olga 83

Мисливець
вот и порешили,так а кто какие манки пользует,сильно интересно роботает ли у кого раненый заец(нордик)?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
To Майстренко:
Попит народжує пропозицію! Але попит змогли протягнути на цей момент лише ті, кому досить і "засобу", а більшого він би собі не зміг випросити законодавчо. Це, наприклад, державні службовці, колишні міліціянти, журналісти... Хто їм дозволив би бойовий? А такий - можна!
Стосовно палиці, стека, ножа: із тьаким до осбіб, які щільно охороняються, ти підійти навряд чи зможет. Інша річь - вогнепальна зброя. Доречі "Засобом"можна вбити, але на короткій дистанції, стріляючи в голову чи тулоб, що, в принципі заборонено. А синяк на дупі - іноді досить, щоб отямитися....

Щоб повернутися до полювання на лисицю: їх можна ввечері зустріти до темна на виході із місць, де вони вібпочивають, на переході до поля, часто бігають вздовж річок, каналів, де можна знайти якусь рибку-жабку, що винесло вітром чи течеєю.
Можна чекати на відході до звалищ, можна - на місцях мишкування (взимку), але тут треба нарізняк із оптичним прицілом.
Можна возити якійсь мішечок із кельбухами забитих (а не смикати за вуха кролів) тварин, створивши засідку десь на цьому сліді.
Викликав лисиць манком "драного зайця" - був такий старий, радянський ще пластмасовий (а не "лапку повикручувати"), в мене декілька разів виходили. Зазвичай - з далека, частіше - старі лисиці. Молодь не розуміє... Зблизку може почути фальш.
Але у всякому випадку - у мисливський день, час, за наявності усіх необхідних документів, дозволеними засобами та методами.
 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Ну, а если под выстрел дурака попадешь сам или (тьфу-тьфу-тьфу!!!) родственник или близкий?!.
И что, нам 90-е девяносто раз проходить?
А если законодательство наше нормальное, то вообще - о чем базар? :)
1. А если кушать, например, абрикос и удавиться косточкой и умереть - шансов больше, чем попасть под выстрел дурака.
2. Насчет 90-х - Владимир Яковлевич, вы на какой орбите сейчас???!!! То, что делается сейчас в стране - 90-тые нервно курят в сторонке :D
3. Законодательство, даже хорошее, без сильной власти - выеденное яйцо.

По лисам - как минимум разрешить егерям уничтожать круглый год. Проще простого - поставить "заковыку", что лиса - это вредное животное, т.е. "хищный зверь" заменить на "вредный зверь". ИМХО
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
1. А если кушать, например, абрикос и удавиться косточкой и умереть - шансов больше, чем попасть под выстрел дурака.
2. Насчет 90-х - Владимир Яковлевич, вы на какой орбите сейчас???!!! То, что делается сейчас в стране - 90-тые нервно курят в сторонке :D
3. Законодательство, даже хорошее, без сильной власти - выеденное яйцо.

По лисам - как минимум разрешить егерям уничтожать круглый год. Проще простого - поставить "заковыку", что лиса - это вредное животное, т.е. "хищный зверь" заменить на "вредный зверь". ИМХО
Косточка - это несчастный случай, тут чаще сам виноват и упредить сложно. Но у них на такие случаи - врачи и охрана под боком! Ножом, наверное, тоже больше убивают, чем огнестрелом в мирное время.
То, что сейчас... ну, не слабее, чем в 90-е, да еще много людей с напряженной психикой - один из противопоказателей к владению оружием короткоствольным. В первую очередь надо уменьшить количество неконтролируемого оружия на руках, а потом решать, кому его давать.
Наконец, о лисице и егерях: в их обязанности входит ежечасная борьба с животными, признанными вредными для охотхозяйства. Это и тупо записано в БЗ.
ПыСы. Мужики-коллеги, переходим к правильному добыванию лисиц. А то нас Админ забанит...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
заменить на "вредный зверь". ИМХО
Гена не буду глибоко вдаватись у біологію лисиці рудої, але таку кількість лисиць породила саме діяльність людини - низька культура у відношенні з відходами ТПВ, відходами тваринництва, харчової промисловості, великі площі забур"янених полів у 90-х, недостатня боротьба з мишовидними гризунами, дала нам максимум популяційної хвилі лисиці, спад якої ми лише почали спостерігати сьогодні. чому на просторах Сибіру, де людей дуже мало, лисиця дуже сторожка і реагує навіть на запах металевого виробу швидкою втечею? бо до людей не знає. у нас навпаки, старається бути ближче - бо є харчі. лисиця на стільки пластичний вид здатний до ідіоадаптації, що зараз є навіть міська популяція лисиць у Лондоні. ото ж саме ми - люди, зробили лисицю такою, як вона є зараз.
то хто "вредньій зверь"?
 

Hovarf

Слідопит
низька культура у відношенні з відходами ТПВ, відходами тваринництва
З цим не можу погодитись. Хіба в 80 - ті роки ця "культура" була кращою? Відходи тваринного виробництва з забійних цехів та м'ясокомбінатів сотнями тон вивозились на звалища. І зверніть увагу - тоді вивозилось в більшості те - що саме зараз йде "на пиріжки і ліверну ковбасу".
 
Статус
Закрита.
Зверху