Открытие на пушного зверя2018/19

север

ветеран форуму
надійна команда

стрелок60

Слідопит
Уважаемый!!! Вы не знаете правил охот?Я выносил с поля и по 4 штуки.И что Вы хотите мне сказать?/
По всем канонам я оставляю себе одного остальных вправе раздать тем у кого зайца нет.
Хотя есть у нас угодья где на одну отстрелку разрешено бить 3 фазана+3 куропатки.
Есть угодья где заяц суббота и воскресенье.
Надеюсь убедительно?
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
"Энто как же, Вашу мать,
извиняюсь понимать?
Мы ж не Хранция какая,
чтобы смуту поднимать!
....
Чтоб худого про царя
не болтал народ зазря,
Действуй строго по закону,
То бишь - действуй втихаря..." (с)
 

Trigal

Снайпер
На мою думку полювання на зайця у другій половині січня не потрібне.І воно лише чисельно зменьшить "маточне поголів'я " зайців.
Каждый охотничий день "чисельно зменшує маточне поголов'я зайців". Какая разница, когда был убит заяц: в ноябре или в январе? Имеет значение только то, сколько зайцев осталось вживых после закрытия. В наших краях только сейчас зима началась, снег выпал, а всю осень грязь месили. Да и охота открылась на зайца только 25 ноября, когда в большинстве областей уже 3 недели охотились...
 

kef

Зброяр
Ви мене не зрозуміли...Зайці починають свої "весілля".І вже в лютому декілька раз я бачив малих зайченят.І це не кінець місяця. Якщо Ви замітили то різниці немає хто першим з льожки піднімається -заєць чи зайчиха. Або лежать до останнього або піднімаються з далеку. і біжать наче при самій землі.І на полях їх майже немає.Всі біля села або в селі.
В цю неділю під час полювання зайшов провідати на цвинтарі своїх рідніх.Так можу сказати,що як мінімум два зайці там заховались.Хоть мисливці і обійшли навколо тих могил але не наважились там зайців ганяти.
Так саме і в селі.Лягають у таких місцях,що і гадки немає, що там він може льожку зробити.О так і виживають від того пресингу надмірного.
Що року коли кошу траву в саду біля хати є хоть один виводок .І це вже на протязі десятка років. Або на городах або в сінокосі.Десь там є в темі мої фото того роду заячого і їхні льожки. :D;)
 

стрелок60

Слідопит
Неубедительно.Почитайте внимательно правила,и что написано в острелочной карточке на зайца,черным по белому.А написано что охотник имеет право добыть только одного зайца.Все остальное,все раздачи от лукавого.Так что ваши каноны,не имеют не какого отношения к охоте на зайца,простая отсебятина,не более.Дичи тоже нужно оставлять шанс на выживание.А не отстреливать для кума,свата,брата,или знакомого.Которому не повезло в тот или иной охотничий день.
Охочусь с 12-ти лет.Ск.мне сейчас видно по нику.И не знал что я оказывается браконьер первой гильдии.Мне просто хочется плакать от Вашей позиции и знаний законов.
 

Dedushka

Снайпер
Уже эту тему обсуждали на этой страничке сайта. Был спор и о норме добывания зайца, как стрелять его при коллективной охоте если уже ты добыл одного. Был спор о возрасте охотника. В итоге чуть не рассорились друг с другом. Каждый оставался при своем мнении и интересах. Зачем опять возвращаться к тому что уже обсуждали. Если интересует , вернитесь несколькими страничкам назад и прочтите мнения охотников по этих вопросах. С ув.
 

стрелок60

Слідопит
В 12 еще браконьер.
или только загонщик?
Когда мне было 12-разрешительной системы не было.Ружье мне подарил участковый.Охотбилет был.
Как и не было дней выхода на охоту.Охотились круглую неделю.Но каждый охотник-рыболов соблюдал как святыню время нереста и размножения.Это сейчас грустные времена-даже для выпросить у супруги необходимо письменное согласие.Не завидую молодежи.
 
Останнє редагування:

ТАР

Снайпер
Я за весь сезон добув двух зайців і я такий не один,так шо я думаю всеж і половини поголів'я зайця на яких було виписано сезонки не вибито))) так що ніхто не браконьер! Ми є єдиним колективом))) УООР!!!,а отже на кожний вихід кожному мисливцю " який на хвилинку заплатив кошти" по зайцю не вийшло! )))
 

Коля 1982

Новачок
Шановне товариство всіх хто був на полювані і добув трофей з полем. Дійсно полювання на зайця повинно завершуватись до десятого січня, так як зайчихи дійсно вже порісні .Цього можна і не побачити на раній стадії.ИМХО. Але один з товаришів добув зайчиху в неділю і в неї було 4 маленьких зародків, як голубині яйця завбільшки, це тобто мінус 3 зайці в угіддях. От вам і маточне поголівя і не тільки. У нас після декількох таких випадків більшість мисливців зачохлили зброю. Або полюють лиса з підходу та з норними.
 

kef

Зброяр
Шановне товариство всіх хто був на полювані і добув трофей з полем. Дійсно полювання на зайця повинно завершуватись до десятого січня, так як зайчихи дійсно вже порісні .Цього можна і не побачити на раній стадії.ИМХО. Але один з товаришів добув зайчиху в неділю і в неї було 4 маленьких зародків, як голубині яйця завбільшки, це тобто мінус 3 зайці в угіддях. От вам і маточне поголівя і не тільки. У нас після декількох таких випадків більшість мисливців зачохлили зброю. Або полюють лиса з підходу та з норними.

Оце я і мав на увазі .А не кількість впольованих зайців.Природа змінюється ,як і повадки звірини.Складається таке враження з деяких повідомлень, що якщо не добув зайця,то це вже наче сімейна драма ;):).
За весь сезон полювання моїм трофеєм стало 5 зайців.Лиса взагалі не бачив,лише одинокий слід.Куропатки більше стало.Хоть і шуліки її вибивають.Але полювання на неї у нас в Рівненській обл. заборонено.
 
Зверху