Открытие на пушного зверя2018/19

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Доброго всем здоровья!!! Сезон 2018/19 закрыли. Коллективом 9 человек до обеда немного погуляли на рыжую. После обеда уха и жаркое))). На всех взяли 2 лисы. Видели много зайцев и коз, но их априори не трогали. В общем с нетерпением будем ждать новый охотничий сезон 2019/20. Всем НПНП и пусть не скучным будет межсезонье)!









0197ffe20789eceb28bc815aed76142f.jpg
 

Корнилов

Снайпер
Доброго всем здоровья!!! Сезон 2018/19 закрыли. Коллективом 9 человек до обеда немного погуляли на рыжую. После обеда уха и жаркое))). На всех взяли 2 лисы. Видели много зайцев и коз, но их априори не трогали. В общем с нетерпением будем ждать новый охотничий сезон 2019/20. Всем НПНП и пусть не скучным будет межсезонье)!









Переглянути вкладення 455411
Красота!!
 

Просто охотник

Мисливець
А я вчера ехал домой. Смотрю от дороги метрах в 100 около посадки лисичка молодая развалилась и греется на солнышке.:)
 

kef

Зброяр
Не так лисиці нищать зайців і куропаток та іншу пернату дичину як різні хижі птахи.Шуліки.Круки. Ворони. Навіть сільськи коти видушують більше зайченят та куропаток а ніж ті лисиці.Багато раз це бачив сам. Все залежить від погодніх умов і кількості тваринного світу.
 

ATIS

Снайпер
Не так лисиці нищать зайців і куропаток та іншу пернату дичину як різні хижі птахи.Шуліки.Круки. Ворони. Навіть сільськи коти видушують більше зайченят та куропаток а ніж ті лисиці.Багато раз це бачив сам. Все залежить від погодніх умов і кількості тваринного світу.
Повністю згідний, а ще лелеки. Лелека вибирає зайченят на ура.
 

ТАР

Снайпер
Гарний.
Маю теж такого друга. Але він ще малий.
Цікаво, як Ви свого виховували? Самі чи хтось допомагав з професійних кінологів?
Вибачте, але то не моя собака то Бретон товариша з колективу. По Вашому питанню можу дати відповідь,що у вихованні кінологи участі не беруть хозяїн виховує сам, на його думку,якщо у собаки хороші гени то вона буде працювати, все що він робить це постійно бере на полювання з самого малечку. З Пов.
 

mykolashka

Новачок
Вибачте, але то не моя собака то Бретон товариша з колективу. По Вашому питанню можу дати відповідь,що у вихованні кінологи участі не беруть хозяїн виховує сам, на його думку,якщо у собаки хороші гени то вона буде працювати, все що він робить це постійно бере на полювання з самого малечку. З Пов.
Дякую.
 

Dedushka

Снайпер
Сезон охоты закрыли. Теперь будем спать и видеть приближения охоты по перу. На реках где нет льда собираются утки которые оставались на зимовку и делают перелеты с одного водоема к другому. Весна не за горами.
Фото2161.jpg
 

kef

Зброяр
Мої теж перезимували .П'ятеро прилітають на старе джерело в лузі. .І на старій загаті бобровій теж постійно з іншого виводка прилітають.Колись там випустив молодняк .так вони і тримаються того місця вже років десять.
 

roz_koms

Слідопит
Сезон охоты закрыли. Теперь будем спать и видеть приближения охоты по перу. На реках где нет льда собираются утки которые оставались на зимовку и делают перелеты с одного водоема к другому. Весна не за горами. Переглянути вкладення 455696
Хорошая картина, могла бы быть ещё лучше если бы не горы мусора:(:mad:
 
Зверху