Питання по ЗАКОНОДАВСТВУ

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ага! Почнемо, наприклад, з осуду використання глушника! Ну, це так - "на вскидку"! -:) На жаль, шановний, я так багато бачив в угіддях закононеслухняних, що розумію й наше законодавство у чомусь! Інша справа, що його частіше пишуть дилетанти з одного державного органу...
Так що згоден: давайте докладати зусиль!..
 

KFoR

Зброяр
Ага! Почнемо, наприклад, з осуду використання глушника! Ну, це так - "на вскидку"! -:) На жаль, шановний, я так багато бачив в угіддях закононеслухняних, що розумію й наше законодавство у чомусь! Інша справа, що його частіше пишуть дилетанти з одного державного органу...
Так що згоден: давайте докладати зусиль!..
А кого більше в загальній масі, тих на кого протоколи складали чи нормальних?
 

valeragonitel

Мисливець
Підтримую Яковлева В.А.
Правильно говорить , про поліцію , (риба гниет с головы).
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А кого більше в загальній масі, тих на кого протоколи складали чи нормальних?
Однако, могу и добавить, что ловят далеко не всех!.. По многим причинам.
И потом, то, что хорошо, воспринимается как должное. А то, что плохо, всегда требовало пресечения. Иногда - любыми доступными методами и способами. В том числе и жестокими, от которых и масса может иметь неприятности.
Вывод?..
 

KFoR

Зброяр
Однако, могу и добавить, что ловят далеко не всех!.. По многим причинам.
И потом, то, что хорошо, воспринимается как должное. А то, что плохо, всегда требовало пресечения. Иногда - любыми доступными методами и способами. В том числе и жестокими, от которых и масса может иметь неприятности.
Вывод?..
Порушення потрібно присікати жорстко! Не можна до всіх мисливців ставитись як до потенційних браконьєрів. тим більше що саме нормальні мисливці і найняли "єгеря" для контролю за браконьєрами і по факту являються його працедавцями. Тому ментальність міняти треба. І мисливцям і "єгерям"
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Змінюйте!
Але починати треба з...
А стосовно того, як до кого ставитися, то у даному випадку питання до законодавця. А там я бачив як вирішували такі питання: не хочете "по хорошему", так ось вам зась!
 
Останнє редагування:

KFoR

Зброяр
Змінюйте!
А стосовно того, як до кого ставитися, то у даному випадку питання до законодавця.
В першу чергу мисливець для "єгеря" є працедавцем, і ставлення має бути відповідне. Браконьєр не мисливець!
 
Останнє редагування модератором:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну, если так ставить вопрос, то начнем с того, что в нашем БЗ нет термина "браконьер", Зато есть термині "мисливство" и "полювання", а также есть определение, что является "незаконним полюванням". Так що ваш "браконьер" есть особой, виноватой в "незаконному полюванні". Или, ГРУБО говоря, "мисливцем", який вчиняє "дії, зазначені в пунктах 1-8 статті" 20 БЗ.
Щодо "працедавця", то офіційно цей термін звучит как "роботодавець", который, согласно ст. 14 Податкового кодексу України определяется таким образом:
"14.1.222. роботодавець - юридична особа (її філія, відділення, інший відокремлений підрозділ чи її представництво) або самозайнята особа, яка використовує найману працю фізичних осіб на підставі укладених трудових договорів (контрактів) та несе обов'язки із сплати їм заробітної плати, а також нарахування, утримання та сплати податку на доходи фізичних осіб до бюджету, нарахувань на фонд оплати праці, інші обов'язки, передбачені законами".
Посему не "мислицець" является "роботодавцем" егеря.
 

KFoR

Зброяр
Ну, если так ставить вопрос, то начнем с того, что в нашем БЗ нет термина "браконьер", Зато есть термині "мисливство" и "полювання", а также есть определение, что является "незаконним полюванням". Так що ваш "браконьер" есть особой, виноватой в "незаконному полюванні". Или, ГРУБО говоря, "мисливцем", який вчиняє "дії, зазначені в пунктах 1-8 статті" 20 БЗ.
Щодо "працедавця", то офіційно цей термін звучит как "роботодавець", который, согласно ст. 14 Податкового кодексу України определяется таким образом:
"14.1.222. роботодавець - юридична особа (її філія, відділення, інший відокремлений підрозділ чи її представництво) або самозайнята особа, яка використовує найману працю фізичних осіб на підставі укладених трудових договорів (контрактів) та несе обов'язки із сплати їм заробітної плати, а також нарахування, утримання та сплати податку на доходи фізичних осіб до бюджету, нарахувань на фонд оплати праці, інші обов'язки, передбачені законами".
Посему не "мислицець" является "роботодавцем" егеря.
Ви не відповіли на моє питання звідки УТМР отримує кошти на оплату Вашої праці? Тільки коротко і чітко без демагогії.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Запитайте у письмовому вигляді моє керівництво. Я на це питання відповідати не хочу та й не зобов'язаний. І якби я жив лише на цю заробітну плату, то я б точно вам нічого тут не відкривав про наше законодавство, бо стояв би із протягнутою рукою на паперті. Благо, мені ще держава сплачує пенсію державного службовця за 20 з лишком років стажу державного службовця, розумний ви мій!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Хлопці, температура зростає, вода скоро стане рідкою, пора починати готувати снаряддя лову для ультралайту. Всім ні хвоста, ні луски, а я на рибалку!
 

KFoR

Зброяр
Запитайте у письмовому вигляді моє керівництво. Я на це питання відповідати не хочу та й не зобов'язаний. І якби я жив лише на цю заробітну плату, то я б точно вам нічого тут не відкривав про наше законодавство, бо стояв би із протягнутою рукою на паперті. Благо, мені ще держава сплачує пенсію державного службовця за 20 з лишком років стажу державного службовця, розумний ви мій!
Ви то повинні розуміти що в держави своїх коштів немає. Є тільки кошти платників податків.
 

andryx1

Снайпер
мисливці і найняли "єгеря" для контролю за браконьєрами
Мисливці "наймають" голову Товариства, а вже він "наймає" єгерську службу, з розрахунку площі мисливських угідь. ст. 29 Закону України "Про мисливське господарство та полювання"
 

valeragonitel

Мисливець
Уважаемый Владимир Алексеевич,в нашем районном УООРе, выбрали на должность заместителя председателя районного УООРа, и одновременно избрали его в президию. Из кандидатов он был один.На собрании были присутствующие,члены президии, и председатели ПОК. В положении и инструкциии про выборы я ничего не нашёл. Скажите правильно ли проходили выборы заместителя, и как выбираются в президию Районного общества УООРа. Спасибо.
 

Старшина27

Новачок
Підкажіть будь- ласка чи можно офіційно купити зайця для поповнення популяції в угіддях і якщо можно то як? І може хто знає де придбати?
 

Derfrezer

Мисливець
Доброго дня, шановні форумчани! Читаючи останню версію закону про полювання (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1478-14 ) прочитав цікаве формулювання. Зокрема заборона використання звуковідтворювальних приладів:
Стаття 20. пункт 4. абзац 5
"звуковідтворювальних приладів та пристроїв"

Тобто забороняється полювати з манками? Чи як це розуміти? Хто може пояснити з точки зору закону?
 

Mykola STARyy

Снайпер
Манок в традиційному вигляді - пристій звукоімітуючий.
А звуковідтворювальний, це той наякому звук спочатку записується а потім відтворюється.
 

KFoR

Зброяр
Доброго дня, шановні форумчани! Читаючи останню версію закону про полювання (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1478-14 ) прочитав цікаве формулювання. Зокрема заборона використання звуковідтворювальних приладів:
Стаття 20. пункт 4. абзац 5
"звуковідтворювальних приладів та пристроїв"

Тобто забороняється полювати з манками? Чи як це розуміти? Хто може пояснити з точки зору закону?
Духові манки не є звуковідтворювальними пристроями.
 
Зверху