Полювання на голуба

КДН

Слідопит
Сьогодні бачив табун більше 60-70 голів ! На пшениці ! Половина поля зібране,половина ні. Піднялися якраз на межі.:cool::p;)
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Голуб літав добре і помічник справлявся на відмінно,погода і природа зробили колективу подарунок. На полі з багатьма сонцями настрій на висоті. Ось одне сонце, маленьке)
 

Вкладення

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Mazaj 2018

Слідопит
Спасибі! Можна було взяти норму ,але чорна дощова хмара яка насувалась,заставила терміново закінчувати полювання,тому що виїжати доводилось по грунтовій дорозі пару кілометрів.
То богиня Діана піклується про ваше майбутнє. Щоб на наступний рік щось лишилось для збільшення кількості виводків припутня ;). Тому і хмару прислала.
 

mulyavchik

Снайпер
Зато, таким образом, очень легко привлечь охотников за...браконьерство!
А кто будет привлекать?Вы много встречали проверок ?Я например за 12 лет одну или две.И то не усебя в области а на Житомирщине.Как думаете это нормально?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вы много встречали проверок ?
Представляете-не мало! Притом, как-то не систематично: за первые лет 10 охоты только один раз нарвался на истинного самодура с удостоверением охотинспектора ( мне тогда было 19 лет!). А в последнее время-да, наезжают-то районные егеря, то-областные экологи. Крайний раз был проверен ( по полной программе) 2 года назад.
 

mulyavchik

Снайпер
Не буду зарекатся и говорить на перед но у нас я еще не попадал. И ето я щитаю самый главный бич нашего УООРа.Конечно всех не провериш и каждого не словиш но все же как то нужно работать.
 

Жека иж12

Мисливець
Представляете-не мало! Притом, как-то не систематично: за первые лет 10 охоты только один раз нарвался на истинного самодура с удостоверением охотинспектора ( мне тогда было 19 лет!). А в последнее время-да, наезжают-то районные егеря, то-областные экологи. Крайний раз был проверен ( по полной программе) 2 года назад.
В прошлом сезоне был проверен 2 раза.
 
Зверху