Порох пироксилиновий сп спорт

ATIS

Снайпер
А що там пробувати, не одна рушниця, що в мене є не дасть такого результату. Скажіть, чого сімка не просипається через отвір? Чим фіксували?
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
Шановний Александр Васин я особисто вас запрошую на Всеукраїнський форум !!! Який відбудеться 21-22 липня на базі мск " Сокіл " ! Зустріну на вокзалі звожу на цей форум забезпечу ночлєгом !!! Від Вас потребується тількі Ваша присутність і розуміється Ваш " Чудо боєприпас " !
 

Александр Васин

Мисливець
А що там пробувати, не одна рушниця, що в мене є не дасть такого результату. Скажіть, чого сімка не просипається через отвір? Чим фіксували?
А чому Ви важаєте що не просипаєтся,Я тримав набой угору, вона шо повинна була вистрибувати?Так ,ризик висипання був,і де кілька випало, але перед пострілом впевнився шо все гаразд.Ні чим не фіксував, притоптав сірником і все.Дякую.
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
ну певно сірник залізний ! І тут Штірліц провалився !:eek::eek::eek: ! А тепер візміть сірник в рукі і попробуйте зробити зказане :mad::mad::mad:
 

Trigal

Снайпер
А чому Ви важаєте що не просипаєтся,Я тримав набой угору, вона шо повинна була вистрибувати?
на 24 секунде видео Вы переворачиваете патрон капсюлем вверх перед досыланием в патронник.
или Вы патрон юбкой вперед в патнонник вставляете? )) Не думаю.
 

Александр Васин

Мисливець
на 24 секунде видео Вы переворачиваете патрон капсюлем вверх перед досыланием в патронник.
или Вы патрон юбкой вперед в патнонник вставляете? )) Не думаю.
Бінго Шановний!Саме цим жестом Я впевнився шо все гаразд.Дякую.
 

ldkukr

Снайпер
А я не верю в парафин, как в супер клей.
Вы видели какой перекос пыжа на опилках, градусов 40. И воск был бы явно виден.
Буфер может давать плотную кучу но не настолько да ещё мелкой
Придётся Вам Александр Васин снять ещё видео более подробное;):cool:
 

Александр Васин

Мисливець
А я не верю в парафин, как в супер клей.
Вы видели какой перекос пыжа на опилках, градусов 40. И воск был бы явно виден.
Буфер может давать плотную кучу но не настолько да ещё мелкой
Придётся Вам Александр Васин снять ещё видео более подробное;):cool:
Не бачу сенсу.Все одно хтось прискіпаєтся.І так скільки часу змарновано на пріреканія.Наполягаю,запрошую до себе.Єсть же хто близько живе?Та і яке відео дроб засипать та не закривать?
 

ldkukr

Снайпер
Не бачу сенсу.Все одно хтось прискіпаєтся.
Сенс завжди є.
Не надо думать, что все кто не верит Вам «Вороги», мне интересно как пример из передачи «очевидное, не вероятное».
Если есть возможность перед картонным пыжом-чашечкой положите два пороховых. Альтернатива разбить Ваш большой пыж из опилок тремя пороховыми прокладками. Разница Вас удивит.
 

Александр Васин

Мисливець
Если есть возможность перед картонным пыжом-чашечкой положите два пороховых. Альтернатива разбить Ваш большой пыж из опилок тремя пороховыми прокладками. Разница Вас удивит.
Так є можливість.Добре при нагоді зроблю.Дякую.
 

Lex12310

Мисливець
Уважаемый Александр Васильевич, лично я ни в чем Вас не обвиняю, просто- я снаряжаю патроны на СП-У, СП-спорт, у меня дробь летит как должна лететь - не пулей, а россыпью, и вот такой результат он вызывает ВОПРОС, как блин может лететь дробь такой кучей если ни чем не защита?????? И почему при такой дырище в звезде, дробь не выкатилась по стволу, вообще не понятно, как с такой кривой зборкой, чего-то куда-то может лететь, да ещё как пуля!! С УВ.
 
Зверху