Профессиональный точильный станок для ножей

Behmen

Мисливець
Доброго вечора. Олександру велике спасибі за роз'яснення, оперативність, ціну і якість. Успіхів
 

Patso

Снайпер
Підкажіть будь-ласка, яка ціна повного комплекту зараз?
 

Alex111

Мисливець
Підкажіть будь-ласка, яка ціна повного комплекту зараз?
Приветствую! Точилка 1280грн, узел точной регулировки угла заточки 150грн, шесть бланков 6х15грн, камни 6шт (пять водных и один 3000 (масляный) 600грн. Комплект 2100грн. Моя поклейка камней на бланки.
С ув.
 

Dune

Мисливець
Доброго дня. Відео ще не зняли? Перед покупкою хотілося би глянути процес наочно. З повагою.
 

Dune

Мисливець
Вітаю! Спробую відзняти на наступному тижні.
Доброго! Реально зацікавлений придбати даний апарат. Являюсь повним профаном в заточній справі, тому наглядне відео просто необхідне. Резерв на повний комплект, до появи відеоролика. З повагою.
 

UHIM

Мисливець
Замовляв в даного продавця точілку по повній передоплаті, все чесно. Точілка дуже якісна (просто бомба граната). Відповідальний продавець, який іде на зустріч клієнту.
РЕКОМЕНДУЮ!!!
 

Alex111

Мисливець
Любопытно послушать о минусах. Вы не могли бы озвучить, тезисно, для общей информации ? Спасибо .
Стоимость хорошего поворотника на ЧПУ от 90$ , без стоимости платформы , направляющих и шарнирного узла. Увеличивается минимальный угол заточки, внутренности поворотника как правило латунь с металическим шплинтом и в этом месте со временем образовывается люфт.
 
Останнє редагування:

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Хочу поділитись дуже корисним відео по роботі на анологічному станку, сам так користуюсь виходить добре, нехай пробаче мене продавець.
і ще обов'язково
 
Останнє редагування:

Alex111

Мисливець
Хочу поділитись дуже корисним відео по роботі на анологічному станку, сам так користуюсь виходить добре, нехай пробаче мене продавець.

Вітаю! Дякую. Дуже корисне відео. В свому точильному станку цілеспрямовано не робив відміток по куту заточки. Невілююче кільце вважаю не зовсім коректною нульовою паралеллю, але для базового комплекту підходить. Всіх своїх клієнтів налаштовую на придбання відразу вузла точного регулювання кута заточки (значно полегшує попасти в десяту від градуса під час заточки). Бланки на каменнях теж роблю на 5мм довшими від загальноприйнятого стандарту, щоб 5ти дюймовий смартфон міг розміститись на бланку (вважаю коректнішим розміщювати кутомір на бланках ніж на направляючій).
До всіх з повагою, Олександр.
 
Останнє редагування:

bur55

Новачок
Добрый день. Хотел бы заказать полный комплект. Стоимость на сегодняшний день?
 

Alex111

Мисливець
Добрый день. Хотел бы заказать полный комплект. Стоимость на сегодняшний день?
Вітаю! Ціна поки не змінилась. Повній комплект 2100грн. Завтра зможу відправити. Напишіть куди, на кого, вкажіть зручну для Вас форму оплати (в приват).
З пов. Олександр.
 

bur55

Новачок
Добрый вечер, давайте номер карты, сделаю оплату, спасибо!
 
Зверху