Пуля Ширинского-Шихматова

Коцур

Мисливець
Доброго всем здоровья!Хотел бы спросить знающих людей!Существует ли такая пуля в 16кал???Если да-то где можно ещё приобрести?
drob.com.ua є така Куля в 16.Правда там вона без пижа,але це не проблема.Прикріпити пиж можна і самому.Вчора отримав від них кулі,якість нормальна.
 

KFoR

Зброяр
Кучність на 50м. з рук.JPG
Вихідне.JPG
Вхідне.JPG
дошка1.JPG
Дошка2.JPG
Закрутка.JPG

Сьогодні відстріляв свої перші кульові набої. Гільза 76мм нобель спорт з 686 капсулем, порох нобель спорт А0 1,75 грама, обтюратор, пробкова прокладка 3-мм і куля Ш-Ш-ш 40 грам від Валєри, закриття зірочкою. Відстріл проводився на жаль з рук на відстань 50 метрів, вимірював різкість на 20-ти літровій пластмасовій каністрі наповненій водою. Результати як на мене не погані. Трошки пізніше порівняю з такими як на останньому фото, закритих зірочкою не фотографував, не естетично закривались кулі(
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А, це також з 50 метрів?

 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Рахую,що нормально полетіла до 50 метрів,навіть дуже.В принципі,а далі повинна розкритись.Пробуй на більші дистанції,щоб знати як вона розкриється.!
 

KFoR

Зброяр
Сьогодні відстріляв кульові набої, тільки на цей раз закручений закруткою. Як сказати ніби може бути(стрільба з рук) але знайшов окремо три з чотирьох стабілізатори. Що на водить на думку що моя закрутка(в мене немає спеціальної кульової матриці) прокручує саморіз.
IMG_20170211_110823_HDR.jpg

IMG_20170211_105835_HDR.jpg

IMG_20170211_111010_HDR.jpg

IMG_20170211_111028_HDR.jpg

IMG_20170211_111044_HDR.jpg
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
то ти стріляти негоден. а чого ти рішив, що стабілізатор має прийти з кулею?!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Да, а шарик той там і нафіг не треба, та й вага 40 г - марна витрата свинцю та лишній удар по рушниці.
 

KFoR

Зброяр
Да, а шарик той там і нафіг не треба, та й вага 40 г - марна витрата свинцю та лишній удар по рушниці.
40 грам в зборі не така вже й критична вага, тим більше якщо запускати на повільному поросі. Хоча і 32 достатньо. правда ш-ш така є тільки в підкаліберному вигляді.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
є тільки в підкаліберному вигляді.
це взагалі чиста перевага - не паришся в який ствол пхати. ну тобі не ще не зрозуміти. заведеш двостволку - не будеш таскати свій кулемет по лісах.
запускати на повільному поросі.
ще одна незручність - треба мати кілька марок порохів, то для одного то для іншого. тай 40-г - у нас полювання на ведмедя заборонене, а ця кулька розроблялась для полювання ведмедя на барлозі на короткі відстані, як сильний стопер. таку саму функцію виконує "жереб"я" - циліндр з свинцю по діаметру ствола. а всі інші витребеньки - то особиста захцянка кожного.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Не реклама. На дроб.ком.юа есть в продаже пули Ширинского-Шихматова для 16 калибра. Ставим в контейнер и получаем подкалиберную для 12-го.
Еще один субъективный отзыв по Ш-Ш, только 20-го калибра. Дал я одному человеку несколько штук. Ружье "Север" 22ВМР/20х76. Он сотстрелял несколько таких пуль. Был просто в восторге, так понравилась ему эта пулька. Сказал, что стрелял по мишеням до 80 метров. Но зная его, сдается мне что стрелял он не по мишеням :) Добавлю ИМХО
 

krushinski00

Снайпер
Сьогодні відстріляв кульові набої, тільки на цей раз закручений закруткою. Як сказати ніби може бути(стрільба з рук) але знайшов окремо три з чотирьох стабілізатори. Що на водить на думку що моя закрутка(в мене немає спеціальної кульової матриці) прокручує саморіз.
Переглянути вкладення 253236
Переглянути вкладення 253237
Переглянути вкладення 253238
Переглянути вкладення 253239
Переглянути вкладення 253240
На фото кулі дуже м'які.(видно даже напис з пижа гуаланді)якщо трішки твердіша вона б розкрилася а недеформувалась як у вашому випадку
 
Зверху