Рецепти від Петренка!

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
На Великдень тоже планую зробити дещо! Якщо встигну, будуть і фото і звіт! :) :) :)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Продовжую експерименти з гарячім коптінням риби!
Цього разу взяв морського окуня!

Три рибини близько кілограму!
1.5 літри - води
4 з горкою столових ложки - солі
0.5 столової ложки - цукру
10 горошин чорного перцю
2 горошини духм`яного перцю
10 можевелових ягідок
Спеції які вам до душі
Таке питання: ялівець ("можжевельник" рос.) у нас різний. Колись хотів робити джин, почав збирати ягоди з ялівця, а він виявився козацьким, а такий, кажуть, не можна... Ось у мене і запитання: а який ялівець (ягоди) Ви використовували?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму

В якості такої мотивації виступили два куски свинини з задньої ноги.
Часник, сіль, спеції та на добу маринуватись!
Я, зазвичай, мариную з вечора до ранку (ну. до часу початка готування). Тут, правда. товщина куска побільше!..
І ще: а що, цибулі зовсім немає у маринаді? Меня вчили, що цибулі побільше! Зазвичай його дрібно нарізаю побільше.
А нещодавно узнав ще одну мульку із застосуванням цибулі: її перетирають на блендері (кухонному комбайні), але обов'язково із доданням невеличкої кількості води, бо інакше цибуля погано буде дробитися, до отриманої "жижі" додають спеції та цим просто намащують шматок м'яса із усіх боків на кладуть до холодильника години на дві (можна й на ніч).
Але щоб без цибулі?..
Але, як каже моя жінка, "на колір і смак товариш не всяк!" ;)
 

LORDI

Новачок
Маринад зовсім не шашличний, а смак шашлика чи печеного м'яса?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
О то ж як жінка і сказала: мені цибуля у любому маринаді до вподоби.
А м'ясо хоч шашлик, хоч гриль, хоч печеня. Хоча шашлик у "оригінальному" варіанті (шматочки м'яса на шпажці) мені не дуже... Краще великі шматки на решітці.
ІМХО
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
Вбили всі!
ялівець ("можжевельник" рос.) у нас різний
В мене названіє МОЖЕВЄЛЬНІК! Його і використовував!
З цибулею єкспериментів було ... Дуже багато! Маринує швидко, але якщо не змивати - горить!
Тому! На любителя!


Я ніколи не пропагандую рецепти як догма!!!


Завжди говорю!
Експериментуйте, робіть що Вам до сповдоби!!!
 

Leodr

Снайпер
Есть у меня один рецепт шашлыка, от которого в восторге и семья и друзья, ( на шампурах и на сетке), к примеру на 3 кг мяса, 5 крупных луковиц кольцами, добавить в порезанное мясо, выдавить с лука сок и перемешать, поперчить, добавить специи, ( покупаю восточные, у одного человека уже лет 5 ть ). Перемешать, добавить 0,5 литра кефира, 0,1% . А вот солю за час до жарки.
Р. С. Мясо только свежее не замороженное.! Очень вкусный шашлык и ребра на сетке.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Вбили всі!
В мене названіє МОЖЕВЄЛЬНІК! Його і використовував!
З цибулею єкспериментів було ... Дуже багато! Маринує швидко, але якщо не змивати - горить!
Тому! На любителя!
Я ніколи не пропагандую рецепти як догма!!!
Завжди говорю!
Експериментуйте, робіть що Вам до сповдоби!!!
Не зрозумів, хто і чим Вас вбив, але ще більше - таку реакцію...
Не знаю, що у Вас за назва "МОЖЕВЄЛЬНІК", знаю по-русски можжевельник (або ще верес, тетеревиный куст), українською - ялівець. Але справа у тому (чому й написав), що ягоди ялівця козацького не можна додавати до горілки, бо можливий отруйних ефект, тому й перепитав. Може у Вас ялівець інший (його видів і сортів багато)?
Щодо цибулі, то я не люблю вареної, а горілу - залюбки!..
ПіСі. А хто, до речі, кого вбив? І де?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Есть у меня один рецепт шашлыка, от которого в восторге и семья и друзья... Перемешать, добавить 0,5 литра кефира, 0,1% .
А я использую айран - кефир сам по себе не люблю. Но это - мои проблемы... :)
 

Leodr

Снайпер
Айран или танайран, не подходит для мяса, это напиток использованый после употребления острой пищи.
 

Leodr

Снайпер
Кстати уточню насчет приправ для шашлыка, когда-то гада 4 ре назад, прислал мне дядя с Краснодара, Эдегейской Республики, приправы с Кавказа, вот это были приправы. Только запах валил с ног.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Айран или танайран, не подходит для мяса, это напиток использованый после употребления острой пищи.
Ну, а у меня к кефиру отвратительное отношение... И кто из нас больше прав? Повторить поговорку моей жены?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Кстати уточню насчет приправ для шашлыка, когда-то гада 4 ре назад, прислал мне дядя с Краснодара, Эдегейской Республики, приправы с Кавказа, вот это были приправы. Только запах валил с ног.
Наверное - Адыгейской?..
Кстати, вот чем могут Азербайджанская приправа отличаться от Грузинской? Но мне больше нравиться вторая... Но, наверное, кому-то - первая, а кто-то третью предложит...
ПыСы. Но таки ответа на мой вопрос о том, ягоды любого ли можжевельника (МОЖЕВЄЛЬНІКа, ялівця...) можно использовать для вышеуказанного рецепта, япока не получил...
Честно: отравиться боюсь, а еще больше - кого-то отравить! :(
 

Leodr

Снайпер
А как по мне, шашлык и мангал это мужское дело и женщина будь она самой любимой, не удел, извините если что то не так.!
 

Leodr

Снайпер
Азербайджан, Грузия, и Республика Эдегей это очень разные вещи, если так можно сказать. Хотя пользую все эти кухни. Все блюда и приправы разные. Но впечатления от приправ именно Северного Кавказа впечатлило!
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
Не зрозумів, хто і чим Вас вбив, але ще більше - таку реакцію...
Все нормально!
Українських назв не знав! Тому написав можжевєльнік!

Вбили, теж по доброму!!! :) :) :)
Зазвичай тільки "лайки", а тут заходжу і відразу скільки питань!

Ялівець звичайний, його використовував.
Ті сорти про які пишите Ви, це декоративні садові породи! Про їстівні властивості не підкажу!

Вибачте, якщо я Вас чимсь образив!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Та не образив (на таких воду возять! ;) ). Але я знаю, що "не всі ялівці однаково корисні!" :)!
До речі, звичайних ялівець - єдиний, шишки якого можна їсти (то у нього не ягоди, а шишки!).
Інші вважаються отруйними...
Успіхів у кухарській справі!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Азербайджан, Грузия, и Республика Эдегей это очень разные вещи, если так можно сказать. Хотя пользую все эти кухни. Все блюда и приправы разные. Но впечатления от приправ именно Северного Кавказа впечатлило!
У меня жена шашлыки не делает! Она их терпеть не могла, пока я ей не стал их делать.
А республику такую, извините, не знаю... Может, Республика Тыва? Там есть ансамбль Эдегей?
Ладно, пошли по теме, а я на рыбалку!
 
Зверху