Рецепти від Петренка!

Leodr

Снайпер
Всем доброго вечера, сегодня приготовил дичь, в частности горлиц, голубей. И так, птичку вымачили, посолили ,поперчили, начинали подчеревком, кусочком яблочка, долькой чесночка. Затем сделали тесто: вода, мука, яичко. Раскатать тесто и заматать в него дичь. Помазать противень маслом и выложить заготовки. Духовка должна быть разогрета до температуры 180-200 градусов. Запекать 1.30-1.40. После часа запекания запах стоит такой, что слюна течет как, я не знаю у кого. И так фото.
P70923-183705.jpg
P70923-183727.jpg
P70923-184639.jpg
P70923-191151.jpg
P70923-205201.jpg
Коллеги, готовте и наслаждайтесь той пищей которую добыли. Да так чтобы и семья и друзья остались довольны. Всем приятного аппетита.
 

Leodr

Снайпер
Выпили с кумом,по сто грамм, коньячка, а он и говорит, как в известном фильме, а под дичь это не пьют. А что пьют, а это фффшшш. Федя еще по сто пятьдесят шампанского и все!!!
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
Просол з риби, або "сєльодка" по селянськи :) !

Основною умовою усіх моїх рецептів є бажання! Якщо захотів - зробив, не захотів - не зробив! :) :) :)
Зараз бажання було, організм крикнув так, що здригнули руки! І крикнув він, ХОЧУ СЄЛЬОДКИ - ДОМАШНЬОЇ!
Ну, раз так, то треба робити! :) :) :)

Так, головне щоб риба була піймана своїми руками! ЦЕ САМЕ ГОЛОВНЕ!
Якщо йдете на базар то попросіть продавчиню кинути її вам через прилавок, ось тут не баріться і ловіть!
Тепер ніхто вам не скаже, що ви цю рибу не спіймали своїми руками!
З тонкощами власноручного лову риби ми розібрались! Тепер перейдемо далі!

В моєму випадку, була використана риба, піймана власними руками! І були це білі амури!
Рибу необхідно почистити, гарно вимити і відділити голову, хвіст, пера, та плавники!
Все відрізане потім використаємо для навару ухи!

Далі нарізаємо такими шматками!

Потім ріжемо їх навпіл! І продовжуємо до тих пір, доки не скінчиться риба, яку ви запланували приготувати!

Беремо підходящу ємність і викладуємо наші шматки, попередньо іх гарненько просоливши з усіх сторін!

Шар за шаром, ми повторюємо цю дію!
Ось вже й повна!


Час тримання, в мене стояла рибка в холодильнику дві доби!
Через дві доби дістали! Все нормально, але їсти ще рано!

Беремо цибулю, ріжемо кільцями!
Взяв банку!
На низ ложку столову оцту і ложку столову олії! Далі шар цибулі і шар рибки.

Знову столову оцту і ложку столову олії! Далі шар цибулі і шар рибки.

Знову... Повторюємо цикл до "відмови программи командою -РИБА СКІНЧИЛАСЬ"!

В холодильник, на дві доби, а потім...
А потім забув навіть зробити фото готового продукту під 100 грам!
Але я виправлюсь!
Бо чую, що поки писав, мій організм почав несамовито верещати про "СЄЛЬОДКУ"!

Всім смачного!
P.S.
Рибка вийшла не силльно солоною і не сильно зі смаком оцту, тому якщо ви хочете
солонішу, або кислішу. Методом експерименту!
 

Leodr

Снайпер
Анатолій, навіщо так знущатися над людьми,:) обід вже минув а вечеря ще далеко. Слина то тече, і сто грам захотілося, да з мундіркою із вашим оселедцем. :):):)
 

Leodr

Снайпер
Анатолій, навіщо так знущатися над людьми,:) обід вже минув а вечеря ще далеко. Слина то тече, і сто грам захотілося, да з мундіркою із вашим оселедцем. :):):)
 
  • Like
Reactions: kef

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
В холодильник, на дві доби, а потім...
ем.... Толя, а коріандру, духмяного перцю, півлистка лаврового?!
цибулю би не рекомендував класти, якщо планується тривале зберігання продукту навіть в холодильнику... краще дістати пару шматочків на тарілку і туди вкришити півцибулини... імхо.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
головне щоб риба була піймана своїми руками!
а коріандру, духмяного перцю, півлистка лаврового?!
Ну то і я добавлю , для такого посолу годиться риба амур як писав Толя , краще товстолоб , короп , лящ і на мій смак не перевершиний карась , тільки не менше грамів з чотириста
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
На дух не переношу!
Маринована цибулька для мене супер делікатес!

товстолоб , короп , лящ і на мій смак не перевершиний карась , тільки не менше грамів з чотириста
Можна погодитись! Коли були свої ставки, використовував товстолоба або коропа вагою понад 6 кг!
Зараз, маємо те шо маємо!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
На дух не переношу!
Маринована цибулька для мене супер делікатес!


Можна погодитись! Коли були свої ставки, використовував товстолоба або коропа вагою понад 6 кг!
Зараз, маємо те шо маємо!
Толя согласен с тобой...У каждого свой вкус и готовит каждый так и по такому рецепту который по вкусу именно ему.
 

Leodr

Снайпер
У каждого свой вкус, Анатолий дал рецепт, а кому и как его усовершенствовать, это дело каждого. :)
 

Leodr

Снайпер
Вот и Monya со мной согласен. Еще раз повторюсь, у каждого свой вкус.!!! Или я сним, неважно.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Хотя и другое мнение тоже всегда полезно выслушать,а иногда и поучится у других людей полезно.
 

Leodr

Снайпер
Всем доброго времени суток, сегодня с кумом запекли горлиц, но уже в слоеном тесте, получилось еще вкуснее.
P71203-135538.jpg
, запекали сначала в тесте, потом разрезали и еще 20 минут в открытом виде. Смакота.
 

Leodr

Снайпер
Следующим на очереди блюдом, будет фазан запеченный на мангале. Фото отчет будет как обычно.
 

kef

Зброяр
Сало для полювання та в дорогу....Сало свиняче мелене ,сіль,перець,часник,можна і свіжого кропу добавити....Все добряче вимішується ,пакується в банки або іншу ємкість.Зберігається в холодному місці дуже довго...
Смачно та швидко.....
20171213_105051.jpg
 

Leodr

Снайпер
Теж таке роблю, як на полювання, так і для вживання, вдома! Дійсно дууже смачно. ;):D
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Сало для полювання та в дорогу....Сало свиняче мелене ,сіль,перець,часник,можна і свіжого кропу добавити....Все добряче вимішується ,пакується в банки або іншу ємкість.Зберігається в холодному місці дуже довго...
Смачно та швидко..... Переглянути вкладення 330286
Теж таке роблю, як на полювання, так і для вживання, вдома! Дійсно дууже смачно. ;):D
Люблю и готовлю такое сало,все мои едят его с огромным удовольствием.Вот как это делаю я...http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Любимые-блюда-которые-готовим-сами.49853/page-30
 
Зверху