СВЕТОФОР

ATIS

Снайпер
Чому в одних випадковість,а в других стабільний бій. Скільки думок стільки і висловлювань. Чому одні говорять що ті хто стріляє тільки тріо, це із за жадності до м'яса,а інші стріляють кулями бо люблять красиві постріли. Не забувайте що шріт теж дає рекошет від замерзлої землі, води,а також дерев. Тоді в цілях безпеки я пропоную відказатись від шроту,а перейти тільки на кулі , раді безпеки і красивих пострілів.
Не в красоті пострілу діло. Не люблю коли треба тварину добирати, люблю щоб лягала на місці. По моїм дослідженням з тріо 9 з десяти кабанів йдуть підранка та, з кулі один з десяти, якщо гарно стріляти. Пристроями ми колись те тріо з Кумом, ну все летить по мішенням вроді гарно, тут на наступному полюванні виходить кабан, кг 120 - .140, йде пішки, б'ю в бік по лопатці, спотикнувся і пішов далі. Дистанція 25 - 30 метрів. Добирали хв сорок, добова з полева 6, кабан заліг і при підході кинувся в нашу сторону. Стріляв метрів 10, впав на місці. При розтушуванні знайшли один тільки отвір в лопатці, де ділись інші ХЗ. Але від тріо ще не відказався, було ще декілька схожих випадків і в мене і в товаришів і всі, чомусь;), від тріо відмовились.
Навіть наші полешуки - бракоши тріо не використовують, або куля або картеч. Питання чому?;)
 

karpysha

Мисливець
Вы немного путаете рикошет к примеру 3-ки или 0-ля и картечи в 6-8 От ноля ну максимум были бы синяки !/QUOTE]
Повірте мені! При попаданні в голову,трьох дробин 3 -ки,точно такі наслідки як при попаданні картечинни. Що від того смерть наступає,що від того. А синяки хіба від поганої різкості бою
 

karpysha

Мисливець
Я уже писав! Я споряджаю ТРІО своїм способом. В мене все добре летить. Я теж стріляю кулями моноліт. Дивлюсь по ситуації. Кабана більше 140кг. б'ю кулею моноліт.
 

Каменяр

Слідопит
Дививсь відеоролик на ютубі про в'язану картеч. Це жесть...
Поясніть для чого в'язати картеч ниткою довжиною 1 метр, і так дев'ять штук? Я розумію що в'яжуть для кучності, але не метер діаметром .
 

Вова!!!

Снайпер
Я уже писав! Я споряджаю ТРІО своїм способом. В мене все добре летить. Я теж стріляю кулями моноліт. Дивлюсь по ситуації. Кабана більше 140кг. б'ю кулею моноліт.
Тут все мальчики взрослые , на цвет и вкус фломастеры разные ... Продолжайте . А мы по старинке пулькой. :)
 

ТАР

Снайпер
Дививсь відеоролик на ютубі про в'язану картеч. Це жесть...
Поясніть для чого в'язати картеч ниткою довжиною 1 метр, і так дев'ять штук? Я розумію що в'яжуть для кучності, але не метер діаметром .
Щоб нитка зачепилась за гілочку" тріск ніби троси рвуться", а потім розлетілась по сторонам взагалі не зрозуміло куди.
 

Вова!!!

Снайпер
https://reloading.com.ua/zariad-tri-shara-konteiner-s-kartechiu-12-i-kalibr

Чтобы не обидеть ни левых, ни правых:
Заряд "Три шара" (контейнер с картечью, 12-й калибр)
:):):)
Ой чувствую любители точной стрельбы крупной картечью :) ,сейчас найдут ссылку где будет формулировка "пуля трио " ...:D
 

Призрак 153

Слідопит
с
:) в "Козаках" эта хрень, как и заряд "Варвар" предлагаются к продаже именно в разделе "Пули" :)
..про =варвар=...цей заряд був придуманий під час громадянської війни 19ст.,у США,==Для Знищення Людей=,споряджався у дульнозарядні(шомполки)рушниці...коли стрілки витягувалися в декілька шеренг напротив супротивника і по черзі стріляли,і так само робили ті що напроти.....я так думаю що там калібри були трошки більші....
 

Ярослав Чечен

Слідопит
с

..про =варвар=...цей заряд був придуманий під час громадянської війни 19ст.,у США,==Для Знищення Людей=,споряджався у дульнозарядні(шомполки)рушниці...коли стрілки витягувалися в декілька шеренг напротив супротивника і по черзі стріляли,і так само робили ті що напроти.....я так думаю що там калібри були трошки більші....
Да он и сейчас наверное для знищення людей, которые будут идти в загоне или стоять на стрелковой линии. Неужели кто то охотится такой гадостью?
 

Вова!!!

Снайпер
А Ви зайдіть в інтернет і почитайте,чого різного звіра б'ють різними зарядами,від шроту до кулі.
:D:D:D:D Во-во , а то взяли моду пулей кабанов , коз дырявить , по начитаются охинеи в приказах О ЗАПРЕТЕ ПРИМЕНЕНИЯ КАРТЕЧИ И ПУЛЬ КРУГЛОЙ КОНСТРУКЦИИ !!! :)


Там же чётко прописано : кабанчик до 50 кг. №7 , до 60кг. №5 , до 80 кг. №1 , до 120 кг. 4/0 , 130 кг. то трио !!! :D , кабанЭць 140-150+ ДВА-ТРИ ! трио , бо нЭдай Бог не попадёшь, он Вам лекцию прочитает ... :) Где какую картечь применять !:D:D:D
 

karpysha

Мисливець
Там же чётко прописано : кабанчик до 50 кг. №7 , до 60кг. №5 , до 80 кг. №1 , до 120 кг. 4/0 , 130 кг. то трио !!! :D , кабанЭць 140-150+ ДВА-ТРИ ! трио , бо нЭдай Бог не попадёшь, он Вам лекцию прочитает ... :) Где какую картечь применять !:D:D:D
Вова! Дай силку де чітко це прописано. Інакше це буде виглядати що Ти балабол
 
Зверху