Самозаряд

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Тільки не кидайте тапками..
В папкову гільзу на порох, що краще, пластиковий обтюратор чи картонна прокладка?
Якщо пластикового обтюратора немає - картонну прокладку. Але кількість порохового заряду під пластиковий обтюратор трошки зменшити треба.
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Наоборот, под картонную прокладку порох сыпать нужно норму, под пластиковые обтюраторы или контейнера с обтюратором - меньше
Я это и имел ввиду - спасибо, Гена! Просто перемудрид что-то... Сильно глаз болит от компа! С завтрашнего дня "ухожу в монастырь" - на рыбалку, осточертело одно и то же полвторять самоуверенным товарищам...
 

aleks_321

Новачок
Шановні форумчани підскажіть хто споряджав картеч по дві штуки в ряд, хрест-нахрест які результати по кучності на 30-35м, хочу спробувати 8мм картеч у 16кал. (вроді при такому споряджені є ефект розклинювання і кучність ніяка)
 

ATIS

Снайпер
Шановні форумчани підскажіть хто споряджав картеч по дві штуки в ряд, хрест-нахрест які результати по кучності на 30-35м, хочу спробувати 8мм картеч у 16кал. (вроді при такому споряджені є ефект розклинювання і кучність ніяка)
Не знаю як в кого а в мене в такому спорядженні летить найкраще, і не тільки в мене, правда в 12 кал. Споряджаю в пластиковому стакані розрізаному пополам. Картеч правда має бути тверда а не Кіровоградський пластилін.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Шановні форумчани підскажіть хто споряджав картеч по дві штуки в ряд, хрест-нахрест які результати по кучності на 30-35м, хочу спробувати 8мм картеч у 16кал. (вроді при такому споряджені є ефект розклинювання і кучність ніяка)
Для 16 кал підібрати картеч дуже важко, майже неможливо (що до великої). Узгоджена (согласованная) картеч для 16 кал. - десь 7,5 мм. Картечини повинні кластися стовпчиком одна на одну. Фактично виходить десь два стовпчики.
Але, у той же час, фактично картеч на полюванні заборонена майже на все, практично залишається картеч на вовка (6,2 мм).
Інші добуваються краще кулями чи шротом дрібнішим.
 

huntumy

Зброяр
Не знаю як в кого а в мене в такому спорядженні летить найкраще, і не тільки в мене, правда в 12 кал. Споряджаю в пластиковому стакані розрізаному пополам. Картеч правда має бути тверда а не Кіровоградський пластилін.
Вопрос был по 2 шт 8 мм. Это без контейнера. Себе снаряжал в контейнере по 2 шт в ряд. Только на 12 к. Очень кучно.
Столбиком не понравилось.
Пс. Твердую картечь применять опасно. Это не твердая дробь. Лучше средней твердости
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Пс. Твердую картечь применять опасно. Это не твердая дробь. Лучше средней твердости
ИМХО - мелкая дробь лучше твердая, а "ноли" и крупнее - излишняя твердость не нужна.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Согласованная, насколько помню, должна в установленном (уложенном) состоянии вписыватться в круг, диаметром дульного среза. Если дульный срез по диаметру меньше, то картечины будут сминаться и лететь как попало.
Повторюсь: для 16 кал. очень сложно подобрать согласованной крупную картечь.
ПыСы. Да и зачем она Вам?
 
Останнє редагування:

ATIS

Снайпер
Я
Вопрос был по 2 шт 8 мм. Это без контейнера. Себе снаряжал в контейнере по 2 шт в ряд. Только на 12 к. Очень кучно.
Столбиком не понравилось.
Пс. Твердую картечь применять опасно. Это не твердая дробь. Лучше средней твердости
Якщо картеч узгоджена з дульним зрізом то твердість їй точно не завадить, все вилетить без шуми і пилу:D
 

huntumy

Зброяр
Почти так. Только картечь улаживаете в гильзу а вылетает с канала ствола. А разница между гильзой?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Почти так. Только картечь улаживаете в гильзу а вылетает с канала ствола. А разница между гильзой?
Не забывайте, что патронник несколько больше по диаметру, чем ствол, особенно в дульном срезе
 

ATIS

Снайпер
Почти так. Только картечь улаживаете в гильзу а вылетает с канала ствола. А разница между гильзой?
В гільзі узгоджується буфером чи пластиком ( стаканчиком ) головне щоб була узгодженна на виході із чокового звуження.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
В гільзі узгоджується буфером чи пластиком ( стаканчиком ) головне щоб була узгодженна на виході із чокового звуження.
Іноді ставлять дерев'яні чи пластикові стовпчики, якими вирівнюють картечні стовпчики (щоб картечини були одна над одній, а не хрестоподібно). Є спеціальні пластикові стаканчики
 

ATIS

Снайпер
З пластиковими стаканчиками в мене не зрослось, розкидає так що краще просто насипом засипать :D, а от виставить стовпчиком і засипати буфером то є гут ;)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
З пластиковими стаканчиками в мене не зрослось, розкидає так що краще просто насипом засипать :D, а от виставить стовпчиком і засипати буфером то є гут ;)
Согласен на 100%. Картечь в контейнере мне тоже не подошла.
Да и вообще считаю целесообразным применение ее накоротке, т.к. добиться приемлемой кучности, даже на 35 метров от нее очень сложно. По крайней мере, для меня.
Как там говорится: "раз на раз не приходится".
Стабильности нет и все тут. А нет стабильности- нет и уверенности в результате выстрела. Синоним картечи, ИМХО- "авось".
 
Зверху