ТОЗ-34 (Відгуки власників, обговорення недоліків та їх вирішення)

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець

Корнилов

Снайпер
Дякую!;)
сьогодні заміряв, то ніби нижній 0.8 верхній 1.2. Хоча міг чуть помилитись.
З Повагою!;)дякую за відгук;)
Для ТОЗ 34 нормально!!! Теперь надо научиться не торопиться ну и отпускать подальше))) Или -деспирсант.
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Для ТОЗ 34 нормально!!! Теперь надо научиться не торопиться ну и отпускать подальше))) Или -деспирсант.
Так як я трохи завжди люблю панікувати, то буде мені це важко вдаватись, відпускати дальше:Dале всьому свій час;)
 

ATIS

Снайпер
Так як я трохи завжди люблю панікувати, то буде мені це важко вдаватись, відпускати дальше:Dале всьому свій час;)
Є порада на цей випадок, при полюванні, наприклад на зайця, носіть рушницю на плечі. При підйомі зайоца поки знімете рушницю якраз він і відбіжить на комфортний постріл.;)
 

Корнилов

Снайпер
Є порада на цей випадок, при полюванні, наприклад на зайця, носіть рушницю на плечі. При підйомі зайоца поки знімете рушницю якраз він і відбіжить на комфортний постріл.;)
А можно и в чехле:D:D:D
 

Лис74

Мисливець
Є порада на цей випадок, при полюванні, наприклад на зайця, носіть рушницю на плечі. При підйомі зайоца поки знімете рушницю якраз він і відбіжить на комфортний постріл.;)
Дивлячись в яких умовах відбудеться зустріч з зайцем..........:) Якщо в чистому полі (на ріллі) то так, а якщо в густій траві, бур"янах та інше........, то може тільки мелькнути..... і знімати рушницю з плеча буде вже не потрібно....... Буває на полюванні всього один підйом зайця і якось втрачати цей шанс не хочеться..........;)Якось так....
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Можливо не по темі, але питання стосовно ТОЗ-34.
Може хтось знає, яка загальна довжина самих чоків в мм і яка довжина плавного "переходу" від ствола у чок? Чи там строгий чок (тобто різкий переход). Дякую!
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
Є таке питання, якщо щось не правильно думаю, то поправте!
І так, я маю рушницю ТОЗ-34 ЕР (Орнаментне/84-року). По паспорту заявлено гарантійний настріл 12 000 пострілів (я так зрозумів, це при стрільбі мисливськими набоями з навісками 32-36 грам). А сам стріляю в основному 24-28 грам, максимум 32 грами (і то тільки зимою на хутрового, більше 32 не стріляю), а так тільки 28 грам, це спортивні набої "РИО" і "B&P", вони розвивають тиск 500-550 Атм. Так що мене цікавить, спортивними набоями рушниця довше проживе, чим при стрільбі мисливськими набоями? І переживе 12 000 настріл і більше, чи так само "ушатається" як і мисливськими?
Переживет и теми и этими, не изв0льте беспокоится, у меня друг, да не мастер, а всего лишь КМС по стендовой стрельбе, так его ТОЗ-34 с 1980-го стрелял и на стенде и по сей день на охотах радует и иногда удивляет.
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
Друзі, придбав собі ось таку рушничку:)Буде особисто моя перша рушниця:)що скажете?
Отличная, перша рушныця, но правильный охотник должен начинать с одностволки, а если у нее еще и шейка приклада стянута проволокой и перемотана изолентой, то охотник получится настоящий :)
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Друзі, підкажіть будь ласка, з яких років почали випускати Тоз-34 з такою насічкою?
І чи не змінився там принцип визначення року випуску рушниці згідно номеру(перші дві цифри)
 

Вкладення

Stanislav Fursa

Снайпер
У меня тоже вопрос? Пулей Майера можно стрелять с нижнего ствола? Сужения 0.6
Штангелем поміряйте нижній ствол, щоб знали точну цифру (так-як у ТОЗа чоки "грають") і поміряйте саме тіло кулі (без ребер), якщо діаметр кулі менший Вашого дульного звуження, стріляйте сміло! А ребра зітруться при проходженні!
П.С. Сам стріляв з Штучного Тоза, в якого нижній ствол був 1.1 мм (зріз 17.4мм), а тіло кулі було начебто 16.5 мм, куля летіла на ура!
 

Stanislav Fursa

Снайпер
У мене таке питання, от на ТОЗі вибите клеймо 65МПа, а сам почав стріляти на пороху Нобель, який дає тиск до 680 бар + деякі заводські набої є (стандартні), які теж дають тиск від 660 до 750 бар, так чи можна такими набоями стріляти, чи краще не перевищувати тиск більше чим 650 бар?
Скажем так, погрішність як би не велика, більша на 50-100 бар від нормального робочого тиску, но все ж якось мене це насторожує, чи варто заморочуватись і не розіб'ю замки?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Это с паспорта ружья:
Среднее значение максимального давления газов, развиваемого
патронами при эксплуатации оружия, МПа (кгс/см2), не более
12 кал - 65(663)
16 кал - 68(694)
20 кал - 72(734)


А это формула, если есть желание пересчитать на калькуляторе
1 бар = 1,01972 кгс/см2
1 МПа = 10 бар, т.е. 65 МПа = 650 бар
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Друзі, підкажіть будь ласка, з яких років почали випускати Тоз-34 з такою насічкою?
І чи не змінився там принцип визначення року випуску рушниці згідно номеру(перші дві цифри)
з нових років - нумерація має відображувати рік випуску. які перші цифри? на колодці має бути курка двоголова
 

Корнилов

Снайпер
Штангелем поміряйте нижній ствол, щоб знали точну цифру (так-як у ТОЗа чоки "грають") і поміряйте саме тіло кулі (без ребер), якщо діаметр кулі менший Вашого дульного звуження, стріляйте сміло! А ребра зітруться при проходженні!
П.С. Сам стріляв з Штучного Тоза, в якого нижній ствол був 1.1 мм (зріз 17.4мм), а тіло кулі було начебто 16.5 мм, куля летіла на ура!
Это я знаю))) У Майера есть еще ободок спереди, он тоже сомнеться?
 
Зверху