Які документи необхідно мати для полювання з мисливською собакою?

Статус
Закрита.

STANISLAV

Мисливець
Яковлев В.А.;10880 сказав(ла):
Колеги, прохання писати свої запитання дещо докладніше
Пане Яковлев вітаю.Вся надія на Вас.Розказую докладніше.28 жовня 2010р я привіз з Росії 2-х місячну суку ЗСЛ.Через неділю пішов в УТМР запитати якими мають бути мої подальші дії,сказали кінолог приймає один раз на тиждень і буде через два тижні.Прийшов через два тижні зустрівся з кінологом,він взяв у мене копію родословної факсом відправив у Київ сказав результат буде до місяця(у Києві повинні провірити родословну)і тут новорічні свята.Приходжу я після свят за результатом,виявилось що Київ вже нічого не вирішує.Мені розяснили так:всі документа на собаку повинні зробити росіяни,що Київ вже цим не займається.За собаку заплатив гроші не малі.Підкажіть як бути далі?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Так, "нафтовий" наш, по-перше, все-таки. напиши, до якого УТМРу ти зайшов?

Із "Киевом" я розберуся. Але мені потрібні Ваші прізвище, ім"я, по батькові, відомості про собаку. А то що я буду тут шукати? Можна на "мило": ywadei@ya.ru

ПіСі. Можна без "пана": ми на полюванні всі у "трусах"...
 

fox

Мисливець
Почему-бы не зареестрировать всех собак без родословных, и дать им пользовательские паспорта? Какая разница лисе, в нору зашла такса или ягд с паспортом или без, выжлец с паспортом гонит зайца дольше и лучше, чем без паспорта? Очень предвзятое отношение к этому вопросу.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
fox;11199 сказав(ла):
Почему-бы не зареестрировать всех собак без родословных, и дать им пользовательские паспорта? Какая разница лисе, в нору зашла такса или ягд с паспортом или без, выжлец с паспортом гонит зайца дольше и лучше, чем без паспорта? Очень предвзятое отношение к этому вопросу.
Действительно!!! Нафига человечество столько веков дурью мается: кур, коров, овец,.. собак породных выводит? как отловили бизона и волка, так и надо их каждый раз было ловить, а не заниматься фигней вроде селекции. Или, если лень каждый раз за бизоном в степь бегать, то уж разводить в стойле как попало: пусть сами осеменяются, когда хотят размножаются, пусть чертзнаетчто у них выраживается, а мы их - кормить будем по-полной!
Правильно?
 

роман

Мисливець
Яковлев В.А.;11260 сказав(ла):
fox писал:
Почему-бы не зареестрировать всех собак без родословных, и дать им пользовательские паспорта? Какая разница лисе, в нору зашла такса или ягд с паспортом или без, выжлец с паспортом гонит зайца дольше и лучше, чем без паспорта? Очень предвзятое отношение к этому вопросу.
Действительно!!! Нафига человечество столько веков дурью мается: кур, коров, овец,.. собак породных выводит? как отловили бизона и волка, так и надо их каждый раз было ловить, а не заниматься фигней вроде селекции. Или, если лень каждый раз за бизоном в степь бегать, то уж разводить в стойле как попало: пусть сами осеменяются, когда хотят размножаются, пусть чертзнаетчто у них выраживается, а мы их - кормить будем по-полной!
Правильно?
Шановний Яковлев Володимир А., а чому не розділити мисливське собаківницто на племіне і користувальницьке(без права вязки)? Ви самі чудо розумієте, яка в нас зараз з цим ситуація, більша части собак з якими полюють - без документів(особливо в сільській місцевості). Походження цих собак - це не планові вязки, вибракувані експертами цуценнята і т.д. Так як раніше на право вязки потрібен був тільки родовід, а зараз в додаток ще і польові дипломи. Алеж не кожен мисливець має змогу звозити свого собаку на випробовування. Я розумію, що хотіли покращити селекційний відбір, алеж обмежили просто мисливця у праві вибора, і тим самим зробили більшу кількість собак без документів. Одним словом "хотіли як краще, а вийшло як завжди". З повагою.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
роман;11340 сказав(ла):
Шановний Яковлев Володимир А., а чому не розділити мисливське собаківницто на племіне і користувальницьке(без права вязки)? Ви самі чудо розумієте, яка в нас зараз з цим ситуація, більша части собак з якими полюють - без документів(особливо в сільській місцевості). Походження цих собак - це не планові вязки, вибракувані експертами цуценнята і т.д. Так як раніше на право вязки потрібен був тільки родовід, а зараз в додаток ще і польові дипломи. Алеж не кожен мисливець має змогу звозити свого собаку на випробовування. Я розумію, що хотіли покращити селекційний відбір, алеж обмежили просто мисливця у праві вибора, і тим самим зробили більшу кількість собак без документів. Одним словом "хотіли як краще, а вийшло як завжди". З повагою.
Сподіваюся, Админ прочитав!
Сайт ще молодий, сподіваюся, виправиться!
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Яковлев В.А.;11733 сказав(ла):
роман писал:
Шановний Яковлев Володимир А., а чому не розділити мисливське собаківницто на племіне і користувальницьке(без права вязки)? Ви самі чудо розумієте, яка в нас зараз з цим ситуація, більша части собак з якими полюють - без документів(особливо в сільській місцевості). Походження цих собак - це не планові вязки, вибракувані експертами цуценнята і т.д. Так як раніше на право вязки потрібен був тільки родовід, а зараз в додаток ще і польові дипломи. Алеж не кожен мисливець має змогу звозити свого собаку на випробовування. Я розумію, що хотіли покращити селекційний відбір, алеж обмежили просто мисливця у праві вибора, і тим самим зробили більшу кількість собак без документів. Одним словом "хотіли як краще, а вийшло як завжди". З повагою.
Сподіваюся, Админ прочитав!
Сайт ще молодий, сподіваюся, виправиться!
Админ то прочитал. Вопрос не в молодости сайта, а о непро- (недо)информированности, и подраздел-то называется ВОПРОСЫ ОТ НОВИЧКОВ.
Для этого и даётся возможность членам УООР на страницах форума задавать вопросы и иметь возможность получать на них аргументированные ответы представителей ВС УООР, областных организаций УООР.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Admin;11772 сказав(ла):
Яковлев В.А. писал:
роман писал:
Шановний Яковлев Володимир А., а чому не розділити мисливське собаківницто на племіне і користувальницьке(без права вязки)? Ви самі чудо розумієте, яка в нас зараз з цим ситуація, більша части собак з якими полюють - без документів(особливо в сільській місцевості). Походження цих собак - це не планові вязки, вибракувані експертами цуценнята і т.д. Так як раніше на право вязки потрібен був тільки родовід, а зараз в додаток ще і польові дипломи. Алеж не кожен мисливець має змогу звозити свого собаку на випробовування. Я розумію, що хотіли покращити селекційний відбір, алеж обмежили просто мисливця у праві вибора, і тим самим зробили більшу кількість собак без документів. Одним словом "хотіли як краще, а вийшло як завжди". З повагою.
Сподіваюся, Админ прочитав!
Сайт ще молодий, сподіваюся, виправиться!


Админ то прочитал. Вопрос не в молодости сайта, а о непро- (недо)информированности, и подраздел-то называется ВОПРОСЫ ОТ НОВИЧКОВ.
Для этого и даётся возможность членам УООР на страницах форума задавать вопросы и иметь возможность получать на них аргументированные ответы представителей ВС УООР, областных организаций УООР.
Вот так, коллеги! Учитесь сами задавать вопросы в нужном разделе! Нечего ждать милостыни от приро... администрации сайта: она вам такую возможность дала!
Кто не умеет задавать вопросы - спросите в личку, поможем
 

роман

Мисливець
А що я не вірно написав? Я хотів почути Вашу думку по поводу цього питання. А те що більшість собак в угідях без документів - це вже нікому не таємниця.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Пане Ромене!
Я можу тільки повторити, що сказано про таке у Законі та висказати свою думку, яка може Вам не сподобатися.
Таким чином:
Усі пам"ятають, що полювання без відповідного дозволу Законом заборонено. Таким дозволом для полювання із мисливською собакою є паспорт на собак мисливських порід у разі їх використання під час полювання.
У статті 34 Базового Закону (далі - БЗ) сказано, що видача паспортів на собак мисливських порід, розроблення та затвердження нормативної
документації з мисливського собаківництва здійснюються спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань лісового і мисливського господарства та полювання. Стаття 6 БЗ визначає,що встановлення порядку видачі паспортів на собак мисливських порід відноситься до повноважень спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань лісового і мисливського господарства та полювання.
"Порядком видачі паспортів на собак мисливських порід" , ЗАТВЕРДЖЕНИМ наказом Державного комітету лісового господарства України від 12.03.2004 N 31, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12 березня 2004 р. за N 318/8917, (пункт 2.2) визначено, що "для отримання паспорта власник собаки подає організації довідку про походження собаки або родовід, видані в установленому порядку".
На жаль, а ні у БЗ, а ні у якомусь іншому документі не встановлено, щоб видавати якійсь "користувальницькі паспорти".
ПіСі. Хлопці, навіть розуміючи наші важкі часи, змушений нагадати, що полювання - дуже дороге задоволення. Крім того, навіщо ж людство віками створювало племінне розведення домашніх тварин? Що, дурніші за нас жили весь час?
Думаю, що повернення до подібних питань - безглузде. Україна не для того отримувала незалежність, щоб опуститися до рівня племені Тумба-Юмба, що проживало років із 2 тис тому.
Щодо перевірок використання на полюванні собак без паспортів. Я виконував такі перевірки весь час та притягав порушників до відповідальності, встановленої Законом. Якщо хто не виконує свої посадові обов"язки, то це - наша біда та, десь, недоопрацювання.
Успіхів!
 

$voron

Мисливець
Уважаемый Яковлев а как же ваше стремление в европу и равнятца на неё, я с достоверных источников знаю что в европе для Охотничей собаки родословная ненужна,
 

роман

Мисливець
Яковлев В.А.;12536 сказав(ла):
Пане Ромене!
Я можу тільки повторити, що сказано про таке у Законі та висказати свою думку, яка може Вам не сподобатися.
Таким чином:
Усі пам"ятають, що полювання без відповідного дозволу Законом заборонено. Таким дозволом для полювання із мисливською собакою є паспорт на собак мисливських порід у разі їх використання під час полювання.
У статті 34 Базового Закону (далі - БЗ) сказано, що видача паспортів на собак мисливських порід, розроблення та затвердження нормативної
документації з мисливського собаківництва здійснюються спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань лісового і мисливського господарства та полювання. Стаття 6 БЗ визначає,що встановлення порядку видачі паспортів на собак мисливських порід відноситься до повноважень спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань лісового і мисливського господарства та полювання.
"Порядком видачі паспортів на собак мисливських порід" , ЗАТВЕРДЖЕНИМ наказом Державного комітету лісового господарства України від 12.03.2004 N 31, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12 березня 2004 р. за N 318/8917, (пункт 2.2) визначено, що "для отримання паспорта власник собаки подає організації довідку про походження собаки або родовід, видані в установленому порядку".
На жаль, а ні у БЗ, а ні у якомусь іншому документі не встановлено, щоб видавати якійсь "користувальницькі паспорти".
ПіСі. Хлопці, навіть розуміючи наші важкі часи, змушений нагадати, що полювання - дуже дороге задоволення. Крім того, навіщо ж людство віками створювало племінне розведення домашніх тварин? Що, дурніші за нас жили весь час?
Думаю, що повернення до подібних питань - безглузде. Україна не для того отримувала незалежність, щоб опуститися до рівня племені Тумба-Юмба, що проживало років із 2 тис тому.
Щодо перевірок використання на полюванні собак без паспортів. Я виконував такі перевірки весь час та притягав порушників до відповідальності, встановленої Законом. Якщо хто не виконує свої посадові обов"язки, то це - наша біда та, десь, недоопрацювання.
Успіхів!
Ось що я хотів від Вас почути, особливу Вашу думку по цьому питаню, закони ми знаємо(правда лишній раз повторити - не завадить нікому), а то у попередніх постах Ви почали "кидати каміння у мій город". Ось і пан $voron мене випередив і задав питання, на яке і мене цікавить відповідь. А у нашому законодавстві є ДУЖЕ багато спорних моментів, таке враження що воно писалося без крапок і ком. І ще одне, яке вирішення Ви, шановний Яковлев В.А., бачете у цій проблемі - полювання з собаками без документів?
P.S.А ми з своєю незалежністю і своїми "умними" законами не далеко втікли від племені Тумба-Юмба.
 

Poltava_hunter

Новачок
В паспорте на охотничью собаку указывается Владелец собаки. Имеет ли право охотится с этой собакой (имея естественно паспорт с собой) другой человек??? Т.е. передавать для охоты другим охотникам?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Poltava_hunter;13021 сказав(ла):
В паспорте на охотничью собаку указывается Владелец собаки. Имеет ли право охотится с этой собакой (имея естественно паспорт с собой) другой человек??? Т.е. передавать для охоты другим охотникам?
Бачите, пане Романе, не всі знають закони.
Полтавчанину:
Частина третя ст. 16 Базового Закону:
" Полювання може здійснюватися з мисливським собакою, що належить іншій фізичній чи юридичній особі, за наявності у мисливця паспорта на такого собаку. "

Роману: На Ваш запит: "Яке вирішення Ви бачете у цій проблемі - полювання з собаками без документів?" - можу відповісти так: "Краще працювати інспекторам, а також повернути право складання протоколів єгерям та й останнім боротися із полюванням із собаками без паспортів! Відповідальність законом встановлена
 

игрок

Мисливець
Документы хорошо, но есть и заводчики недобросовестные
Купил щенка Курцхаара, долго мечтал о нем. Документы ККУ
Щенку з виду около двух месяцев, а щенячку прислали через неделю что ему 4 месяца. Щенок по экстерьеру чистый курцхаар, пегий в скрап.
Я думаю что было две вязки одна плановая а другая нет. Вот и зарабатывают так деньги.
Что делать я даже и не знаю.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А что такое ККУ? Может КСУ?
В любом случае, сходите туда с собакой и документом и попросите объяснить показавшуюся Вам разницу.
ПыСы. Насчет двух вязок: у одной суки две вязки в два месяца разницы врядли возможно. Значит сука другая. Зачем Вам "липовая" собака?
 

drat

Мисливець
Що це за клуб ККУ?Чи мають право на полювання собаки з їхніми документами?Які в них стосунки з ФМСУ?
 

игрок

Мисливець
drat;13480 сказав(ла):
Що це за клуб ККУ?Чи мають право на полювання собаки з їхніми документами?Які в них стосунки з ФМСУ?
есть ККУ http://www.ukc.org.ua/home
и сет КСУ http://uku.com.ua/
Это что-то вроде Януковича и Ющенка я так понял одни и другие племенной работой занимаются, где то видел договор у них на сайте с ФМСУ.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
То: Игрок
Спасибо! Буду знать, сколько их развелось.
Нашего кинолога нет сейчас, завтра уточню. Но все равно, алгоритм тот же: идешь к издателю выданных документов, то бишь - в ККУ, и просишь разъяснить ситуацию. Далее - по обстоятельствам, держи нас в курсе.
 
Статус
Закрита.
Зверху