порох Крук

andremon

Мисливець
Пролистал и 30-40е и 130-140е и по ссылке Копатыча не смог прочесть о п/к именно на крук ...
Одеські п/к на 32-36 існують, на скільки я знаю, 2х розмірів, звичайний на 38мм. та на 43мм. він же "Сильвер" для відповідного пороху, заряджати круком можна обидва, якщо релігія не дозволяє :D класти прокладку на порох... можна спокіно зіграти наважкою дробу, ну буде не 32гр. а 35, чи 36... думаю гірше від цього не стане, пороху можна +0,1гр. а можна і 2,1 залишити (це вже треба пробувати згідно до свого ружа)
З.И. Можна зрозуміло і прокладку класти під дріб... але імхо, краще зайвих пару - трійку грам шроту!
 

Trigal

Снайпер
можна спокіно зіграти наважкою дробу, ну буде не 32гр. а 35, чи 36... думаю гірше від цього не стане, пороху можна +0,1гр. а можна і 2,1 залишити (це вже треба пробувати згідно до свого ружа)
З.И. Можна зрозуміло і прокладку класти під дріб... але імхо, краще зайвих пару - трійку грам шроту!
Я в шоке :)
А как же давление?
Люди навески пороха и дроби с точностью до 0.01г вывешивают, а тут 3 грамма влево - 3 грамма вправо, нормально! :)
 

andremon

Мисливець
Я в шоке :)
А как же давление?
Люди навески пороха и дроби с точностью до 0.01г вывешивают, а тут 3 грамма влево - 3 грамма вправо, нормально! :)
:) На інструкції до банки написано 2,2 гр. на 36гр. шроту. То які проблеми? Особисто я користуюсь калькулятором з андроід програми "Пантронтаж" при наважках шроту меньших ніж на інструкції. Доречі, наважку шроту до 0,01 гр. зробити майже неможливо :D
 

Копатыч

Зброяр
Нате;)

Внимательно читайте два последних предложения.:)
Сергей, вот почему вам, НЕ сложно, отлистать 20, 30 стр назад, а остальным "лень".
Народец, с ленцой пошел, надо разжевать, да еще и в рот, положить ........
Я понимаю, что 30, 40 % сообщений в теме, простая ботва, но если задаться целью, потратить час, своего времени, то найти что то полезное, не составит труда.........
 

сергей1975

Слідопит
Сергей, вот почему вам, НЕ сложно, отлистать 20, 30 стр назад, а остальным "лень".
Народец, с ленцой пошел, надо разжевать, да еще и в рот, положить ........
Я понимаю, что 30, 40 % сообщений в теме, простая ботва, но если задаться целью, потратить час, своего времени, то найти что то полезное, не составит труда.........
Серега, будем думать что он читал, просто невнимательно.:);)
 

Вова!!!

Снайпер
отлистать 20, 30 стр назад, а остальным "лень".
Народец, с ленцой пошел, надо разжевать, да еще и в рот, положить ........
Я понимаю, что 30, 40 % сообщений в теме, простая ботва, но если задаться целью, потратить час, своего времени, то найти что то полезное, не составит труда.........
Народец привык вправо-это вправо , влево-это влево , а не вправо -это не туда куда вправо , а туда куда я показываю! Вы указали у ту сторону , а у той стороне 190 стр. , не мешало бы указать точно где именно искать , а не кому нужно перелопатит ... Ну да ладно . Весенний токсикоз , на охоту не ходим , так хоть копья поламаем ...:)
 

huntumy

Зброяр
Если бы 444 было бы понятно. :)То наверное уже другая тема раз 190:D
Зачитался Владимир.
Вот бы открыли охоту на гуся крук был бы дамках. Сегодня знакомый видел первый ключ. На удивление рано.
Разговаривал с нач.полиции области. Ждут они когда гусь пойдет. Контроль будет мегажестокий.
 

Вова!!!

Снайпер
Если бы 444 было бы понятно. :)То наверное уже другая тема раз 190:D
Зачитался Владимир.
Вот бы открыли охоту на гуся крук был бы дамках. Сегодня знакомый видел первый ключ. На удивление рано.
Разговаривал с нач.полиции области. Ждут они когда гусь пойдет. Контроль будет мегажестокий.
Да ,да ,да... Заискался ...
А каким боком гуси к круку будут ?
 

alexnowar

Мисливець
Наприклад, підклав картон у стаканчик пижа-контейнера, то тепер стовпчик дробу вище країв стаканчика. Не звертати увагу, що вище?
 

mykro

Мисливець
В заводських патронах спеціально частину шроту лишають вище контейнера, мотивуючи це тим, що краще відкривається контейнер і краї осипу чуть ширші, не знаю як правильно написати...
 

CHEM

Новачок
ПІДСКАЖІТЬ БУДЛАСКА НАВІСКУ ПОРОХА КРУК ТА ДРОБІ ДЛЯ 28 КАЛІБРУ ТОЗ 34
ДО ЦЬОГО СТРІЛЯВ 32 КАЛІБРОМ 1 ГР КРУКУ 17 ГР ДРОРБІ ВСЕ ПАДАЛО)
 

CHEM

Новачок
а в чом перерасход? пробую на дааный момент навеску порха 1.4 гр дробь 3 22-24-26-26 гр . по старинке на газете) с чока с увеличением веса кучность ушла с получока наоборот возрасла)
мож ктото другую точку отправки подскажет
тему всю прочитал
 

CHEM

Новачок
28 гр тожпробывал снаряжаю латунь так какойто металический капсуль ( незнаю какое кв ибо насыпом без пачкино сильнее чем латуный) порох 2 прокладки 2 мм каждая войлок прокладка из линолеума 2 мм дробь прокладка 2 мм и воск
 

Копатыч

Зброяр
а в чом перерасход? пробую на дааный момент навеску порха 1.4 гр дробь 3 22-24-26-26 гр . по старинке на газете) с чока с увеличением веса кучность ушла с получока наоборот возрасла)
мож ктото другую точку отправки подскажет
тему всю прочитал
А не много 1.4 ??????
Если посчитать и прикинуть, то 12 / 2 = 24 калибр, у вас 28 ....... Грубо, за отправную точку берем половину навески 12 калибра ....... 2.2 / 2 = 1.1 пороха, 35 / 2 = 17.5 дроби ....... , а у вас, какие то "конячие" навески ....... 20 калибра.
 
Зверху