Ata Arms SP Black Light

Sashok Hunter

Мисливець
Підкажіть будь ласка реальну вагу даної моделі!
Бо заявлені ваги на сайтах, не завжди відповідають реальним!
з повагою!
Надіюсь максимально доступно,вкручені дві стандартні насадки,та поміняна мушка на оптоволокно. А так рідна вага для 12 кал.рахую навіть дуже непогана
 

Вкладення

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Так не легкосплавные с 76 стволами весит 3333г
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
То ему просто забыли инжектор прочистить и зажигание более раннее выставить:D. Человек далёк от оружия, тоз БМ - его всё!
Но жать на крючок то он может а ружье не стреляет. Если бы турки делали БМку то не факт что турецкая БМка такие глюки неловила бы.
 

Mishas

Новачок
Доброго вечора. Вiтаю з покупкою. Сам хочу таку рушничку але роблю вибiр мiж SP Light та Hygly Eagle. Що хто може порадити?
 

Fonex

Снайпер
Доброго вечора. Вiтаю з покупкою. Сам хочу таку рушничку але роблю вибiр мiж SP Light та Hygly Eagle. Що хто може порадити?
Я тримаючи наглядно обидві в руках, обрав СП-шку. Зайдіть в магазин, помацайте, поскидуйте одну і іншу, а ще розберіть і зберіть обидві.., а там душа зрозуміє сама, чого хоче.)))))
 

Fonex

Снайпер
Не за что, на здоровье!Хуглу неплох, но когда рядом два ружья: Хуглу и Ата, то Ата производит впечатление более добротного ружья, особенного при сборке-разборке, хуглу по сравнению с Атой кажется немного "игрушечным" что ли...Но это мои впечатления, повторюсь, что обе фирмы хороши!
 

Mishas

Новачок
А ви дивились саме хуглу модель игл, чи якусь iншу? А що можете сказать про покриття столiв одного та другого. У хуглу игл якесь матове покриття, у СП помоэму глянець.
 

Sashok Hunter

Мисливець
Доброго вечора. Вiтаю з покупкою. Сам хочу таку рушничку але роблю вибiр мiж SP Light та Hygly Eagle. Що хто може порадити?
Дякую,на рахунок Hygly Eagle нічого неможу сказати,так як нею навіть і не цікавився,вибір для мене був очевидний,так як маю НЕО 12,а також замовляв тут на сайті КОМП ЕНД ЧОКИ на її,сьогодні прийшов третій- 0,30 дюйма (0,75 мм.) тож на даний момент маю дві одиниці АТА ARMS та три компа (0,38;0,63;0,75) вони повністю перекривають всі мої полювання,що стволами так і звуженнями;).От і вийшло що ружбай - вертикалку купив під КОМПИ ))))).
Так що скоро думаю виставити на продаж повний,новий набір з ключем та 5-ма звуженнями від СПишки,так як маю КОМПИ,та набір точно такий від П/А....
А вам рекомендую порівняти ружики в живу,подивитися обзори(на СПешку ЛАЙТ йх змістовних просто НЕМА НІДЕ в неті:(:(:().
Та беріть яку полюбили з першого погляду,якось так.;)

P.S. Мав ще ТОЗ-34У ЕР - в ідеальному стані,брав за 680$,продав через півтора роки за 700$,в такому стані як брав,настріл був не великий,що мій що до мене(я був другий власник,першому в свій час подарували її,а він був не мисливець...) Після перших пострілів з СПешки я зрозумів що ТОЗик я продам(хоть до цього не хотів ні за що продавати ТОЗ-34)
Так до чого я веду,це як дві машини,на одній просто їдеш (ти їздиш на ній,міняєш масло,заправяляєш-вона вірно служить тобі,ти розумієш що так треба,так має бути),а інша це ти їдеш,та отримуєш ще від того задоволення (150-200 вистрелів,польот НОРМАЛЬНИЙ;))
 
Останнє редагування:

Mishas

Новачок
Дякую,на рахунок Hygly Eagle нічого неможу сказати,так як нею навіть і не цікавився,вибір для мене був очевидний,так як маю НЕО 12,а також замовляв тут на сайті КОМП ЕНД ЧОКИ на її,сьогодні прийшов третій- 0,30 дюйма (0,75 мм.) тож на даний момент маю дві одиниці АТА ARMS та три компа (0,38;0,63;0,75) вони повністю перекривають всі мої полювання,що стволами так і звуженнями;).От і вийшло що ружбай - вертикалку купив під КОМПИ ))))).
Так що скоро думаю виставити на продаж повний,новий набір з ключем та 5-ма звуженнями від СПишки,так як маю КОМПИ,та набір точно такий від П/А....
А вам рекомендую порівняти ружики в живу,подивитися обзори(на СПешку ЛАЙТ йх змістовних просто НЕМА НІДЕ в неті:(:(:().
Та беріть яку полюбили з першого погляду,я
P.S. Мав ще ТОЗ-34У ЕР - в ідеальному стані,брав за 680$,продав через півтора роки за 700$,в такому стані як брав,настріл був не великий,що мій що до мене(я був другий власник,першому в свій час подарували її,а він був не мисливець...) Після перших пострілів з СПешки я зрозумів що ТОЗик я продам(хоть до цього не хотів ні за що продавати ТОЗ-34)
Так до чого я веду,це як дві машини,на одній просто їдеш (ти їздиш на ній,міняєш масло,заправяляєш-вона вірно служить тобі,ти розумієш що так треба,так має бути),а інша це ти їдеш,та отримуєш ще від того задоволення (150-200 вистрелів,польот НОРМАЛЬНИЙ;))
Сам вчора продав 34-го, чекаю зеленку А з рушничкою ще не визначився. Яке покриття стволiв у СП, що воно собою являэ?
 

Sashok Hunter

Мисливець
Сам вчора продав 34-го, чекаю зеленку А з рушничкою ще не визначився. Яке покриття стволiв у СП, що воно собою являэ?
Стволи глянцеві,блискучі,гладенькі,колодка не така,вона як матова.Після першого полювання бризгав зверху водою,та залишав в чохлові на добу,в віторок вийняв з чохла.....і......НЕ малійшого натяку на ржу,траву рукою протер і все гут,доречі з НЕО 12 теж саме,та попадала і під дощ,і болотах полазила зі мною(тільки ствол там МАТОВИЙ),але результат аналогічний.
В мене ще товариш до дощу шутив-НЕ ВОРОННІННЯ,КРАСКА ЯКАСЬ,та мені все одно,головне не покривається ІРЖОЮ !!! ЯК в ДЕКОГО;););)
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Сам вчора продав 34-го, чекаю зеленку А з рушничкою ще не визначився. Яке покриття стволiв у СП, що воно собою являэ?
На сколько мне известно в сп блек стволы не вороненые, а покрытые черным хромом. Спрашивал у владельцев ружья, сказали покрытие держится надежно.
Сам хочу взять себе сп блек.
 

Mishas

Новачок
Доброго дня всім,от і збулася моя мрія,став щасливим власником - АТА Аrms SP Black Light кал. 12/76
Хотів би подякувати форумчанину - ATIS,та його кумові які допомогли мені у найкоротший термін та з приємним БОНУСОМ купити рушницю (Сергій та Ігор ДЯКУЮ ще раз),також продавцям-консультантам магазину САПСАП(Луцьк),за повну та гарну консультацію на рахунок ружбайки.
Буду періодично порівнювати з ТОЗ-34,так як іншої вертикалки не мав...
Отже вернуся до рушниці безпосередньо:легка,маневрина,вкладка та обхват шийки прикладу просто як для мене зроблена.Коробка хоть і легкосплав,але як би яне знав,то сказав би що залізна.Збирається та розкладається легко,хоч і є маленьке зусилля при маніпуляціях(ружжо нове то природньо).Порівняно з ТОЗ 34 легша,та збалансованіша,в ТОЗа трохи стволи при вскидуванні "клюють"в перід.
Віддача повністю комфортна (стріляв навіскою 32г.),думав що легкосплав то буде відчуватися сильніше....ні,затильник мякий резиновий,так що повністю поглинає віддачу,знову порівнюючи з ТОЗиком то різниці у віддачу зовсім не відчув.
Ежектора працють добре,викидає не погано,знову у порівнянні з ТОЗом може чуть меньша відстань,бо з ТОЗа викидає ЗА ХМАРИ :)
Дерево явно не таке як на ТОЗі-горіх,приємне на ощуп,на SP воно більше як "штучне,ламіноване" не рахую це як недолік,просто ще не привично,покрите лаком.Покриття хоть і на вигляд делікатне,але два дні в жорсткому,сухому очереті (а вчора ввечері ще й качку збиту з ним пішов шукати) показало що стійке до царапин,сьогодні зранку чистив то слідів царапин чи що інших змін не побачив
Метал,так як і вже казав на вигляд сталюка сталюкою,щоб не взяв би в руки то думав що як обичне ружжо 12 кал.,десь до 3,500г.,але коли береш в руки і отримуєш певний когнітивний дисонанс...ВОНО ЛЕГКЕ,реально легеньке...Вороніння на стволах гарне,глянцеве блискуче,на колодці є матові вставки.Вчора зробив маленький експеримент,ввечері пішов дощ,я ще стояв на вечірньому льоті,дощ сильнішав-ружжо навмисно не затуляв,хотів щоб максимално промокло на дощі....Десь годинку по мірі посилення дощу я постояв,потім біля машини-розрядив,спіустив бойки та не витираючи поклав в чехол,приїхавщи додому (десь годину йхали) дістав з чохла та розклавши положив на підстилочку до ранку....:eek:
Рано як встав то в першу чергу подивився чи нема ніяких слідів від води(іржа,жовті цяточки,і т.д....) І я був приємно вражений відсутністю таких слідів,ружжо було сухе та з засохшим пухом від очерету під прицільною планкою,та за курком.Так що тим ЗНАТОКАМ що кажуть що ВСІ турки то нікчемне,лажове вороніння...Ні,не всі.(маю ще Нео там те саме тільки матовий ствол -ПОРЯДОК) В ТОЗика вже не то,якби я не витер цого то появилися б "НАМЄКИ" на крапочки ржі,пробував зимою після снігу....
Відстріл по осипу та кулям буду проводити як появиться вільна днина,а так вчора взяв перший трофей,як цілився-так і попав,з першого вистрілу впала,фото додам нижче.На даний момент за дві неділі експлуатації,можу сказати що ружиком ДОВОЛЬНИЙ;),так що товаришші,якщо захотіли щось-обовязково йдіть до МЕТИ :)!!!
Життя одне....,відмовляти собі,то навіщо жити ?
Також сьогодня став власником такой рушницi
 
Зверху