Target 15-87 Classic 12/76

Mykola STARyy

Снайпер
Проведіть відстріл і покажіть.
Пробігся по 23 сторінках цього бестселлера, не замітив результатів ваших відстрілів.
Можу запропонувати за демократичними цінами кілька стодольних мішеней і парочку дощенят. Продемонструйте нам переваги свого топґана,
бо
Без доказу -ви балабол.
:p:p:p;)
 

Сергийко

Слідопит
Это про диаметр дроби,а не про влияние двух одинаковых по характеристикам,но разных производителей ружей.
Мы говорим про одинаковые сверловку,дс,длину стволов и одинаковые патроны,но на ружьях разных производителей.Там,что осыпь,что проникновение,что скоростьбудут одинаковые,если изменить любую из данных величин,то показания изменятся на какоето значение.
 

Сергийко

Слідопит
Пробігся по 23 сторінках цього бестселлера, не замітив результатів ваших відстрілів.
Можу запропонувати за демократичними цінами кілька стодольних мішеней і парочку дощенят. Продемонструйте нам переваги свого топґана,
бо


:p:p:p;)
Треба для порівняння рушниці з однаковими початковими данними і,звісно,однаковими набоями.Я не говорив,що проводив випробування,це писав Вадимм,я казав,що за рівних початкових умов покази однакові,але Ви заперечили таку ймовірність між Таргетом та іншим стволом.Якщо умові рівні,то і покази однакові,якщоні,то і покази різні.
АЛЕ,навіть з різними чоками проникненея відрізняється,про то писав,але без цифр,бо перевіряли сірником.
 

сергей1975

Слідопит

Сергийко

Слідопит
С виду,на ощупь ,по бюджету разница очевидна.Мы не про эту разницу,не виляйте.
 

Mykola STARyy

Снайпер

Mykola STARyy

Снайпер
Ви, Сергійку, вже зробили висновок що краще гнила Паджера ніж неперевершена Волинянка. Настане час, зрозумієте те саме і про зброю.
До речі, знайшли щось за півтори тисячі? Чи скільки ви її цінили?
Тільки зброї на лівих реєстраціях нема.
 

Сергийко

Слідопит
Взагалі то і існує думка,що газовідвід дещо м'якіший постріл має,але ми про швидкість і ппобивеу властивість.
 

Сергийко

Слідопит
Ви, Сергійку, вже зробили висновок що краще гнила Паджера ніж неперевершена Волинянка. Настане час, зрозумієте те саме і про зброю.
До речі, знайшли щось за півтори тисячі? Чи скільки ви її цінили?
Тільки зброї на лівих реєстраціях нема.
Террано 2.Доречі,туди куди її продав,знаю бо переганяв сам,Ніва там не проїждала.Прохідність у Волинки супер,самі їздили то знаєте,але совєтскій автопром є совавтопром.Ті хто вкладає гроші в неї,а саме заміна двигуна,рульової і гальмівної,мають гідні екземпляри.Я своюбрав на тернопільщині,в нмюих було дві на продаж,друга правда і досі ще не продана,але там поназаміняли багато чого і машинка там дійсно класна.Але за її ціну краще іномарку-тепло,комфортно.Та й початкові характеристики в них різні.В мене голф3, дизель1.9,так вот навіть з цією кубатурою потужності і максимальна швидкість різні,три варіанти типів двигунів,хоч всі і 1.9 tdi.,в мене модель двигуна AFN,коробка CYP,110к.с.,максималка 195км/год.
 
Останнє редагування:

Сергийко

Слідопит
Ну і ще за ЛуАЗ.Перебрав з заміною основних(ЦПГ,Головні пари,електрика,покраска,поварка) за 200у.о.,робив сам.
 

Буга

Снайпер

Alex30

Новачок
Алекс, ало посилка прибула а Ви не забираєте. Якщо до завтра не вийдете на зв'язок то прийдеться повертати матриці.
Пули (вирусы) свистели над головой, но таки забрал. )) Спасибо!
Уже опробовал. Закатал звездой картечь 7.2 мм.

Что сказать, однозначно матрица такого типа (на фото справа) лучше чем стандартная проволочная. В этой матрице гильза не застряёт, в проволочной застряёт. Иногда немного, иногда сильно, зависит от гильзы.
Насчёт второй матрицы (которая с наклоном, на фото слева), идея правильная, но нужно доводить. У меня она недожимает конус, после неё невозможно закрыть звезду.
Металлические линейки закупил, теперь буду думать, как их присобачить в стандартную УПС-овскую матрицу. :)
 

vadymmm

Слідопит
Пули (вирусы) свистели над головой, но таки забрал. )) Спасибо!
Уже опробовал. Закатал звездой картечь 7.2 мм.

Что сказать, однозначно матрица такого типа (на фото справа) лучше чем стандартная проволочная. В этой матрице гильза не застряёт, в проволочной застряёт. Иногда немного, иногда сильно, зависит от гильзы.
Насчёт второй матрицы (которая с наклоном, на фото слева), идея правильная, но нужно доводить. У меня она недожимает конус, после неё невозможно закрыть звезду.
Металлические линейки закупил, теперь буду думать, как их присобачить в стандартную УПС-овскую матрицу. :)
Матриця з косими для нових гільз як ном1 після неї поправляв матрицею з прямим так нові гільзи запакований добре. Гильзи бу зразу робив матрицею з прямим.
 

vadymmm

Слідопит
Погоджуюсь як і з Миколою так і з Сергієм, рівняти Таргет і Меркель як виріб не варто - зовсім різні категорії виробу. На рахунок результуту відстрілю то я за Сергія, поки не побачу результати меркеля не повірю, результати таргета, бенелі, Мц-21-12 я бачив і їм вірю!. На рахунок висновку про якість рушниці з привязкою до її ціни я теж не вірю, сам працюю в торговій компанії і завіряю Вас основна частина ціни в товарі це Маркетинг і Логістика, сировина і виробництво не завжди займає велику частку в собівартості. Якщо говорити що дорога брендова рушниця принесе більше трофеїв на полюванні, то це бред!!! Подивіться ролики з чим на полюваня ходять промисловики в тайзі - якби кожному з них прийшлося купити Бенеллі то їхні діти залишилися б голі босі, і їхні дешеві одно-дво дулки виконують основну функцію - стріляють і попадають! Якщо полювання для когось це - показник статусу в оприділеному соціальному пласті то звичайно з тагретом там засміють! А якщо хтось простий мисливець в якого ціль полювання це трофей і відпочинок Вам підійде будь яка рушниця яка Вам особисто сподобається і яку Ви можете дозволити собі фінансово !
На разі проведений мною відстріл одинаковими патроними показав що таргет стріляє так само як бенелі, а от Мц21-12 стріляє краще за них. На рахунок тривалості життя рушниці із цих трьох ,то поки що перемагає мц-21-12 вона з 78р.в і досі стріляє.
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
поки не побачу результати меркеля не повірю,
Да ,кудиш тому Меркелю братися з його постійними (чоками ,звуженнями стволів).З нього, ні кулею, ні картеччю не встрілиш,хіба що по пташках .А от Таргет,то такий дідько,-що як даси серію, то і доброго бука можна зрізати...:eek::D.
-Скільки моделей рушниць ,якими володіють власники зброї-стільки буде і думок і побажань.А рушниця ,це така штука,чим рідше її міняєш,тим краще.Всі рушниці стріляють ,а як саме -то це справа самого власника-......
 
Зверху