Target 15-87 Classic 12/76

vadymmm

Слідопит
Кажуть що ата теж на 100 баків подешевшала. Нові партії заїжджають дешевші через зниження ціни долара і через те що партії цього року в 3-4ри рази більші. Полюбили в Україні турецькі рушниці.
 

Сергийко

Слідопит
Кажуть що ата теж на 100 баків подешевшала. Нові партії заїжджають дешевші через зниження ціни долара і через те що партії цього року в 3-4ри рази більші. Полюбили в Україні турецькі рушниці.
Я месяца два назад уже предполагал,что будут они дешевле,потому и бушки должны падать,а мне ответили,что не падают,а ижи и подавна не упадут.Только рынок диктует свои условия и новый ружбай будет 100$,а на форуме есть ижи27 и по 1000$.На каждый товар свой покуаатель,однако смотрю что большинство новичков сейчас выбирает дешевле,новеп,с гарантией и п/а.Я тоже подумывал надпокупкой тоз34,но думаю,что возьму чтото в 20кал,легкое,новое,со сменными д/с и с ценой приемлемой для охоты с легавой,ну и плюс легаша,хотя и так нормально.
 

Seruy.ukr

Новачок
Розібрав свій таргет витирав від заводськоі смазки хто підскаже чи мае тут бути зазор
 

Вкладення

vadymmm

Слідопит
У мене теж зазору нема і на короткому стволі і на довгому, може дійсно ствол не до кінця вставили або затвор не до кінця закрився!
 

Seruy.ukr

Новачок
Та вроді все так і 2 раз розбирав теж подумав що щось не так так само все збираеться от тепер і думаю вчому причина вроді зразу вплотну все було. Щоб поршень після пострілу нерозбивало
 

Seruy.ukr

Новачок
Все вроді зібрав добре зразу подумав про затвор але там інакше незбереш його і ствол сів добре.
 

Сергийко

Слідопит
Не вздумайте так стрельнуть-клепанет,т.н.эффкэект хлыста!Либо недосажен ствол,либо усм.
 

vadymmm

Слідопит
Затвор у мене не до кінця може закритись як що я супроводжую його закриття рукою, такого робити не можна через це навіть осічка може бути, він має добре влетіти в зацеп із стволом. Думати що супроводжуючи закритя ми бережемо рушницю теж не правильно при стрільбі його ще не так човпе!
 

vadymmm

Слідопит
Не вздумайте так стрельнуть-клепанет,т.н.эффкэект хлыста!Либо недосажен ствол,либо усм.
Не думаю що це буде проблемою, в беретти поршень з коротким ходом він вдаряє тягу затвора і повертається на місце, а тяга з затвором далі летить інерційно, при чому в берети а400 поршень б'є по пластиковому опору тяги затвора.
 

Morozyaka

Мисливець
И у моего есть зазор....
Покупал в этом году.. Настрелял пока патронов 100
 

Вкладення

Зверху