Target 15-87 Classic 12/76

Сергийко

Слідопит
Ні,в мене немає.Знаю,що власник магазину у Львові "Чотири сезони" має до неї пряме відношення.Також наш форумчанин Centuria доТаргета докупив ще і її,ще не полюввв з нею,але начинка і все решта як у Таргета,я теж на неї задивлявся,може і візьму,але хочу в 20кал.,наразі в них немає п/а в цьому калібрі.
 

TOZ БМ

Мисливець
Доброго вечора панове!
Ось отримав свій комп н чок 0.15дюйма(0.38мм)
Качиство супер нічим не вступа закордонним виробникам!
Перша вкрутка була туга аж трошки задьоргались руки від переживань но повторна вкрутка з маслом по різбі стало легенько і наче рідне;)
В Неділлю перший отстріл по плакату і побачем шо воно такеo_O
За аналог було взято такі рушниці!
Рекомендації від хлопців з магазину Stvol:)
Для вашої рушниці підійдуть дульні звуженя : Beretta A300, Bellmonte I, Armsan A612
 

Вкладення

TOZ БМ

Мисливець
Сьогодні зробив постріл з 0.15 (038мм)
Дробь 7/32гр самокрут 40шагів від мішені!
Другий заводським B&P 28грам #7 відстань 45 шагів і також вражає!
 

Вкладення

alex4513

Новачок
якщо не секрет, де замовляв, хочу собі 0.25, і від чого можуть підійти чоки до таргета, дякую
 

TOZ БМ

Мисливець

alex4513

Новачок
хто яким звуженням стріляє з таргета, а то в мене шось на 30 метрах циліндр краще осипає чим получок.І де можна придбати звуження 0.25 для таргета?
 

TOZ БМ

Мисливець
Можите в магазінах пошукать чоки з турків Мобіл чок! Но я вас завіряю що чоки таргета чимось відрізняюця від інших турків своїм боєм то ні!
Можете з суженіям поіграцця.
Но для того щоб підібрать дробь і осип для кожного чока потрібен індивідуальний підхід! Так що поки ви не підберете дріб і чок для себе можите і не заглядаця на Комп чок Кікси! Бо ви так і не поймете роботу патрона яким стреляєте чи самі споряджаєте для даной рушниці!
 

Mazaj 2018

Слідопит
хто яким звуженням стріляє з таргета, а то в мене шось на 30 метрах циліндр краще осипає чим получок.І де можна придбати звуження 0.25 для таргета?
А в комплекте что 0.25 нету? Таргет с пятью сужениями всегда был?
 

alex4513

Новачок
Можите в магазінах пошукать чоки з турків Мобіл чок! Но я вас завіряю що чоки таргета чимось відрізняюця від інших турків своїм боєм то ні!
Можете з суженіям поіграцця.
Но для того щоб підібрать дробь і осип для кожного чока потрібен індивідуальний підхід! Так що поки ви не підберете дріб і чок для себе можите і не заглядаця на Комп чок Кікси! Бо ви так і не поймете роботу патрона яким стреляєте чи самі споряджаєте для даной рушниці!
стріляв одним патроном з різних чоків, 5 в контейнері, 30 гр
 

TOZ БМ

Мисливець
А в комплекте что 0.25 нету? Таргет с пятью сужениями всегда был?
З 2017 року Таргет випускався модернизований і в комплекті ішли по 3 чока! Так як виробник взяв за основу отзиви власників Таргетів і в результаті будо убрано саме те чого нехвата!
 

TOZ БМ

Мисливець
стріляв одним патроном з різних чоків, 5 в контейнері, 30 гр
Попробуйте ліпестки розірвать в Контейнері і зарядить 28г дробі на 1.5-1.55г пороху Нобеля 206v
І попробуйте стрельнуть з 0.5 і циліндра
А на зімній патрон
Нобель 206s 1.75
Контейнер ліпестки розірвані!
Насипать туди не 30грам а 32 дробі
Капсуль не 686 а 688
Закрить це все діло зіркой і до катать ручной закруткой
І гляните різницю між тим чим ви лупите і шо ці показують!
А ви шо 5 весе время полюїте і на зайця:D:D пробуйте 7. 6. 5. 3. 1.0.00
Поки не найдите свій патрон і номер дробі ви нічого не добєтесь з даной рушниці
 

alex4513

Новачок
Попробуйте ліпестки розірвать в Контейнері і зарядить 28г дробі на 1.5-1.55г пороху Нобеля 206v
І попробуйте стрельнуть з 0.5 і циліндра
А на зімній патрон
Нобель 206s 1.75
Контейнер ліпестки розірвані!
Насипать туди не 30грам а 32 дробі
Капсуль не 686 а 688
Закрить це все діло зіркой і до катать ручной закруткой
І гляните різницю між тим чим ви лупите і шо ці показують!
А ви шо 5 весе время полюїте і на зайця:D:D пробуйте 7. 6. 5. 3. 1.0.00
Поки не найдите свій патрон і номер дробі ви нічого не добєтесь з даной рушниці
та ні, просто лишилися заводська 5ка, тахо, 30гр, ось і вирішив попробувати по мішені, до цьог не відстрілював по мішені
 

TOZ БМ

Мисливець
та ні, просто лишилися заводська 5ка, тахо, 30гр, ось і вирішив попробувати по мішені, до цьог не відстрілював по мішені
Мій вам совіт! Не купляйте більше тих кончених патронів! Не патрони а лайно якесь роблять, краще розкрийте всі заводскі і перепакуйте так як я вам казав і побачете різницю!
 

alex4513

Новачок
Мій вам совіт! Не купляйте більше тих кончених патронів! Не патрони а лайно якесь роблять, краще розкрийте всі заводскі і перепакуйте так як я вам казав і побачете різницю!
добре, попробую, еле 0.25 всьо таки хочеться
 

Mazaj 2018

Слідопит
Парни. До сех пор не могу лишится проблемы моего таргета 1587 периодической неподачи патрона в патронник после выстрела? Перепробовал все. И отверстие пружины лотка россверлил и чищу смазывают постоянно и патроны проганяю через маг. и патронник. На другом полуавтомате работают безупречно. Раз из трёх по пять выстрелов не подача. Грешю уже на поршень, может иногда не хватает давления при перезаряде. Не всегда после последнего выстрела затвор стает на задержку. Прошу поделиться опытом.
 
Зверху