Мц 21-12 или Ata Neo???

Статус
Закрита.

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

barbos6

Слідопит
Ні. Просто треба вміти хоч якось стріляти і мати хоча уявлення про то як це робити правильно.

Будь такого не може! Все там добре.


Ви хоча б знаєте причину випадання набою під лоток? А конструкцію цього вузла ати?
Це у мц випадало випадає по сей день і завжди буде випадати.


Вибачте, пишете хрен зна що. Хоча б в руках тримали його?
Я за свої слова відповідаю повністю і написав про те свідком чого був з багатьма майстрами я в гарних відносинах тому знаю що таке ата...
Хрен зна що я не написав( фільтруйте свою писанину! Ок?!)
 

Roman1310

Мисливець
І що ми бачимо?
Що з ати треба стріляти з привідкритою планкою і не кожен зрозуміє як то робити і не всім вона лягає і не завжди хороша кучність і клинів вона теж дає пристойно і патрон вилітає на землю через лоток( до чого я, браку в них є теж дуже багато просто більшість мовчить про це нова рура а не стріляє толком) кожна зброя має мінуси і мц теж ,до неї треба мозґи...
Я за мц.
Не знаю про що ви ,але в мене АТА з коробки перезаряжала 24 гр. без будь яких проблем. Вже 6 рік в користуванні. Топилася і в болоті і мокла під дощем та снігом і все що завгодно,та досі стріляє без проблем. Ніяких заморочок з приводу відкритих чи закритих планок в мене немає. Контролюю все ж таки ціль, а мушкою не користуюсь. Після ІЖА 58 все стало падати та добуватися набагато вдаліше! Думаю за рахунок кращої прикладистості ,як для мене, тим паче є проставки в комплекті, та її універсальності при виборі полювання та дульних звужень. У вас на скільки мені відомо Франчі, та в користуванні Ати не було. В моїх знайомих також проблем з Атою немає. А брак попадається не тільки в турків ,але й більш іменитих брендів зброї. Рахую, що Ата своїх грошей коштує , на відміну від багатьох інших . Зараз в більшості полюю з італійською двохстволкою, але якщо буду міняти Нео 12, то явно не на совок ,а все ж таки на італійця .
 

barbos6

Слідопит
А бачимо ми плачевну картину!!!
Цілиться не способні, хоть так цілиться весь цивілізований, то винуваті турки :D
Не всім лягає, в комплекті є проставки, для настройки приклада, але немає ума їх застосувать - опять винні кляті турки:D
Всунув по дешевше патрон, не підібрав звуження - опять ті турки:D
Клине, випадає, не стріляє толком, та ще і нове, а хлопці плачуть і мовчать - то вже не тих тоді турками назвали:D:D:D
Я вмію користуватись всім чим ви написали і патрон якісний зібрати теж вмію під певний вид полювання.
І підбирав хлопцям не одну ату, собі ату не візьму.
 

barbos6

Слідопит
Не знаю про що ви ,але в мене АТА з коробки перезаряжала 24 гр. без будь яких проблем. Вже 6 рік в користуванні. Топилася і в болоті і мокла під дощем та снігом і все що завгодно,та досі стріляє без проблем. Ніяких заморочок з приводу відкритих чи закритих планок в мене немає. Контролюю все ж таки ціль, а мушкою не користуюсь. Після ІЖА 58 все стало падати та добуватися набагато вдаліше! Думаю за рахунок кращої прикладистості ,як для мене, тим паче є проставки в комплекті, та її універсальності при виборі полювання та дульних звужень. У вас на скільки мені відомо Франчі, та в користуванні Ати не було. В моїх знайомих також проблем з Атою немає. А брак попадається не тільки в турків ,але й більш іменитих брендів зброї. Рахую, що Ата своїх грошей коштує , на відміну від багатьох інших . Зараз в більшості полюю з італійською двохстволкою, але якщо буду міняти Нео 12, то явно не на совок ,а все ж таки на італійця .
Супер
Товариш має нео то На протязі всього сезону мав неперезаряд з другого на третій набій.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда

mulyavchik

Снайпер
Как я Вас понимаю, мц это или да или нет. У меня да уже 19 лет, с 14 лет я с ним. Все мои ружжа стоят с лева на право, по своим заслугам.
Ну тут Вы,право загнули,закинув Меркель на последнюю позицию.Как по мне.
 

mulyavchik

Снайпер
Молодым надо идти в ногу со временем, их путь: инерционки, современные газоотводы
Всего лиш банальная дань моде.ИМХО.Вот у меня было 3 МЦшки,несамых плохих лет,стреляли отлично все,исключительно своим самокатом,ни одного втыка или клина небыло,работало все штатно.Продал все, а теперь временами и жалею.Но хочу себе А5 и все.Зацепил меня "горбатый" и все .И пусть он старый и ссистема перезарядки устаревшая,но все равно хочу.Хотя и от МЦшечки правильного года неоткажусь если подвернется.Как то такС ув. ко всему обществу.
 

huntumy

Зброяр
Мужики, все эти споры и доказухи пустая трата времени для каждого из нас. Пока человек не подержит в руках "много или все" пока не будет более менее объективного мнения!
 

Охотник77

Снайпер
Сейчас у меня МР-153 С 2007 года.Хорошее ружье и самое главное более универсальное от 24гр.до 50гр дроби (перепел-гусь)все работает.Но!На на большие растояния с более резким и равномерным снопом дроби это МЦ
Відстрілювали з десяток мр153 то не одна непоказала кучного бою на відстані 40+ метрів. Даже таргети кучніше стріляли)
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Мужики, все эти споры и доказухи пустая трата времени для каждого из нас. Пока человек не подержит в руках "много или все" пока не будет более менее объективного мнения!
А если человек такой что хоть кол на голове теши! А лучшего чем в советском союзе не делали и не делают! Что тогда?
Волга когда то тоже была классная машина, но сейчас даже новый китаец в разы лучше Волги с небольшим пробегом! Что делать в таких случаях?
Тоже самое и по поводу мц и аты!
Понятно что каждое из этих ружей имеет свои недостатки, были косяки и есть везде, но в целом я за ату.
 
Останнє редагування:

LEART

Мисливець
А если человек такой что хоть кол на голове теши! А лучшего чем в советском союзе не делали и не делают! Что тогда?
Волга когда то тоже была классная машина, но сейчас даже новый китаец в разы лучше Волги с небольшим пробегом! Что делать в таких случаях?
Тоже самое и по поводу мц и аты!
Чем то весь это разговор напоминает что лучше ТОЗ-34 или ИЖ-27 )))
 

Серж Іванович

Мисливець
І деж ті чудо китайські машини ділись. В 2008 році Бум був на Чері амулет де вони згнили вже а це менше 10 років потім емгради китайські круті були з сіденіями з мімбрани і моніторами теж ділись.
 

Altay1972

Снайпер
Хотелось поинтересоваться у ТС: ну как, советы знающих форумчан и бурное обсуждение, помогло ему определится с выбором? :)
 
Статус
Закрита.
Зверху