Ціна на рушниці, або .....в кого які запаси

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
колись пан Віктор Вальньов, який довгий час працював в Іжевську зброярем, і з яким я певний час спілкувався, не в захваті від ІЖ-54, в чому трохи переконав мене. до речі він більше схиляється до ІЖ-58, який до речі має сам, от не пам"ятаю чи МА чи МАЕ
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Мне кажется что тема изначально тупиковая,потому как от нашего обсуждения ничего не изменится и смысла что то обсуждать я не вижу...ИМХО
 

север

ветеран форуму
надійна команда
колись пан Віктор Вальньов, який довгий час працював в Іжевську зброярем, і з яким я певний час спілкувався, не в захваті від ІЖ-54, в чому трохи переконав мене. до речі він більше схиляється до ІЖ-58, який до речі має сам, от не пам"ятаю чи МА чи МАЕ
Да мы не ружья обговариваем-это отдельная тема. И у каждого из нас- свои предпочтения.
А вот рациональную ( обоснованную) цену на них хочется знать.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
  • Like
Reactions: kef

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А вот рациональную ( обоснованную) цену на них хочется знать
це точно, але як розібратись у їх градаціях? того самого ІЖ-54, і що краще - новий рядовий ІЖ-54, чи пошарпаний ІЖ-54 Ш1 (а ще вгадай Ш. Ш1, Ш2), а як підвернеться новий ІЖ-54 але 730 мм? як оцінювати таку кількість варіантів??? наприклад я як бачу брандтрубки - нудити починає!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
а як підвернеться новий ІЖ-54 але 730 мм?
Это совсем другое ружье, с совершенно другими характеристиками и боем-такие мне уже предлагали, и в очень достойном сохране. Отказался. Они ничем не лучше ИЖ-26 по стволам, да и по всему остальному тоже.
По внешним брандтрубкам...Дело не столь в них, а в том, что курки подобных ружей уже с отбоем, в отличие от предыдущих ружей, что, конечно, намного лучше. Да и лоб колодки не так подвержен прогарам-для этого они и внедрялись. Как по мне, лучшая модификация ИЖ-54 это ружье с длинными (750) стволами и уже с внешними брандтрубками и отбоем курков.
По годам выпуска это 1958-1962 гг.
По цене 500 у.е. с +, ИМХО.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
В небольших районах типа моего нет пока таких цен на ружья. Но и ружья все больше пострелявшие, переходят из рук в руки от отца к сыну и т.д. В общем, сказал бы так - пока ружье "от хозяина" и "не добралось" до интернета, это примерно "- 100-150 долларов" от цены в барахолках. Но и стоит признать, что ружья не "залеживаются" - только прошел клич, что кто-то что-то продает в мало-мальски приличном состоянии, то сразу находятся страждущие и ружье подгребается.
 

kef

Зброяр
Один плюс Іжа 54 це те що він пережує всі набої від кулі до шроту...але з таким же самим завданням добре зправляються і інші моделі ІЖІВ...а те що має якусь надпотужну силу бою то все вигадки....Головне якісний патрон та стан рушниці....
Я користувався 54 як з 73 см.трубами.так і 75 см.особливої різниці не замітив....
А коли перейшов на старі німецькі рушниці в 12 к.та 16...що в моїх є темах і фото....то різницю по бою відчув суттєву...
Навіть номери шроту з меншим діаметром типу номерів 3...2....1...
Справляються набагато краще .ніж нулі в іжах різних моделей...
Бо особисто полював з рушницями ІЖ...47..54..26..58...12...27....43...18...
Вся цінність 54 лише в тому .що їх в добротному стані лишилося мало...А не в чудо бою .тому і накручують ціну хто як хоче...
 
Зверху