Ціна на рушниці, або .....в кого які запаси

tyrist 1945

Тигр
не факт ,что за эти деньги купили...может предложили цену,а человек согласился...
так как и мой товарищ продал свое ружье.Позвонил человек,сказал ,что есть столько денег и ни гривной больше,зеленка на руках,готов хоть сейчас купить.Приятель согласился!Вот и весь хрен до копейки!!!
Надіюсь, бо я грішним ділом подумав що світ перевернувся:D:D:D
 

kef

Зброяр
Ага. ..бувало що і кредит під зарплату брав на роботі....Раді чергової труби....
Добре що дружина мене в цій справі розуміє...Правда часом щось і скаже....але і було таке .що коли в мене була скрутна ситуація.То придбала мені Іжа штучного 58 в 12к...
Лише сказала. Бери дозвіл...
Такі вони жінки...
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Ага. ..бувало що і кредит під зарплату брав на роботі....Раді чергової труби....
Добре що дружина мене в цій справі розуміє...Правда часом щось і скаже....але і було таке .що коли в мене була скрутна ситуація.То придбала мені Іжа штучного 58 в 12к...
Лише сказала. Бери дозвіл...
Такі вони жінки...
Во жизнь удалась! И я хочу такую женушку!!!:(:):):)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
12 тис з торгом на походок
от бачите як воно ціна гарна і можна було би продати за ці гроші навіть з торгом - доларів за 400, але потрапила ці рушниця мені за великого випадку і геть не за таку ціну, тому у придбанні особливо таких, скажімо давніх, рушниць, аналогів яких уже немає грає роль бажання покупця та апетит і здоровий глузд продавця. а з приводу тієї таблички по ТОЗ я можу написати лише граничну суму, яку я особисто можу дати за кожну модель в відмінному стані, бо інший мене не цікавить, при чому через рисочку вказавши ціну за штучник даної модельки.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
так тут треба не так, якщо я зрозумів логіку:
ТОЗ:
ТОЗ-Б - 250-350
ТОЗ-БМ - 200-300
ТОЗ-63 - 250-500 (у білій колодці з "шотландкою")
ТОЗ-25 - 300-500
ТОЗ-66 - 250-400
ТОЗ-54 - 200-300 (мав таку - можу перелічити всі недоліки за 9 років експлуатації)
ТОЗ-80 - 300-600
ТОЗ-34 - не куплю ні за які гроші
ТОЗ-120 - а хоч би судом присудили, то ще доплатив, щоб забрали

п.с. - всі в ідеалі та через тире - ціна за штучник
п.п.с - для Т-66, 54, 80 - не вказана ціна за варіант з короткими стволами
п.п.п.с.- ну вказував ціну для Т-54 та Т-80 на двох парах (там може ціна і подвоїтись)

все це ІМХО
 

север

ветеран форуму
надійна команда
У меня вопрос к знатокам: все согласны с этим ценником, а то уже длительное время ищу себе такой и готов оплатить озвученную цену, а вот- нет таких в продаже и край!
Или цена-действительно занижена на эту модель?:confused:
П.С.Естественно, интересует ружье только в достойном состоянии.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
У меня вопрос к знатокам: все согласны с этим ценником, а то уже длительное время ищу себе такой и готов оплатить озвученную цену, а вот- нет таких в продаже и край!
Куме давайте по чарці, так у Вас же собака, так отж..........
И тут так в идеале очень мало осталось, проще в магазине взять.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
а то уже длительное время ищу себе такой
не ружо треба шукати - ружів достатньо! а треба знайти людину, яка згодна буде віддати потрібний Вам руж за означену Вами суму... випадок, випадок і ще раз випадок!!!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
не ружо треба шукати - ружів достатньо! а треба знайти людину, яка згодна буде віддати потрібний Вам руж за означену Вами суму... випадок, випадок і ще раз випадок!!!
А все же- какую цену за эту модель можно считать приемлемой: не полагаясь на счастливый случай? ( ИЖ-54 со 750 мм стволами).
Т.е. какую сумму нужно предлагать потенциальному продавцу за его товар?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А все же- какую цену за эту модель можно считать приемлемой: не полагаясь на счастливый случай?
так зверніть увагу, я написав табличку цін по ТОЗах, а ІЖ навіть не намагався трогати...;)
 

tyrist 1945

Тигр
А все же- какую цену за эту модель можно считать приемлемой: не полагаясь на счастливый случай? ( ИЖ-54 со 750 мм стволами).
Т.е. какую сумму нужно предлагать потенциальному продавцу за его товар?
Не більше 600 дол. Більше я не б не дав. Хіба штучник, але це вже друга тема:)
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
А все же- какую цену за эту модель можно считать приемлемой: не полагаясь на счастливый случай? ( ИЖ-54 со 750 мм стволами).
Т.е. какую сумму нужно предлагать потенциальному продавцу за его товар?
Думаю, за новый 54 с 750 люди готовы выложить, как за б/у Аутлендер от беретты или же, как за ес100.
 
Зверху