Помогите оценить год ружья и цену тоз -Б .

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Єдиною поправкою до останніх постів теми може бути лише зброя ЦКІБа і лише.Це дійсно невбиваєма,трудоспосібна і взагалі прекрасна зброя всіх часів!!Я не є великим пошановувачем вітчизняної зброї,але від цієї зброї я дійсно в захваті!!!І захват від неї "не висосаний" з пальця,а набутий від користування МЦ-6,МЦ-8 водночас з дуже багатьма іномарками.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Зауэром не владел - не знаю, но Зимпсон н;)е живучее ИЖ 54 или даже ИЖ 58:rolleyes:
Але,крім Зауера і Зімсона є ще добрих два десятка не менше відомих виробників зброї,а то і більш,які також не підлягають до порівняння з....!!!Щоб щось з чимсь порівнювати треба перепробувати,вивчити,порівняти все,не щось зі всього,а власне-ВСЕ і лише тоді робити кінцеве "резюме" !!!Лише в цьому випадку воно буде об'єктивне і не однобоке.Хочу замітити,що лише лінійка Зімсона складається з 28 моделей,а тому думаю що Ви не тримали в руках більше однієї,а тому Ваше
не знаю, но Зимпсон н;)е живучее ИЖ 54 или даже ИЖ 58:rolleyes:
не сер'йозне!!:oops:
 
Останнє редагування:
Але,крім Зауера і Зімсона є ще добрих два десятка не менше відомих виробників зброї,а то і більш,які також не підлягають до порівняння з....!!!Щоб щось з чимсь порівнювати треба перепробувати,вивчити,порівняти все,не щось зі всього,а власне-ВСЕ і лише тоді робити кінцеве "резюме" !!!Лише в цьому випадку воно буде об'єктивне і не однобоке.
Вы всех производителей сравнили и испробовали?:);)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ні і далеко ні,але відсотків 70 попробував,а це вже дає мені право робити деякі висновки!!
Немножко Вам тогда позавидую!;):)
Но турецкие полуавтоматы даже нет желания пробовать! Хватило увидеть фото ихнего УСМ:D:D:D
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Немножко Вам тогда позавидую!;):)
Но турецкие полуавтоматы даже нет желания пробовать! Хватило увидеть фото ихнего УСМ:D:D:D
Тим не менше "Бенеллі" і "иже с ними"майже 15 відсотків модельного ряду перенесли для комплектування саме туди,а це вже досить сер'йозна заявка для турецьких зброєвиготовлювачів!!І повірте цей відсоток не стоїть на місці,а неупинно рухається в плюсовому напрямку!!
 
Останнє редагування:
Тим не менше "Бенеллі" і "иже с ними"майже 15 відсотків модельного ряду перенесли для комплектування саме туди,а це вже досить сер'йозна заявка для турецьких зброєвиготовлювачів!!І повірте цей відсоток не стоїть на місці,а неупинно рухається в плюсовому напрямку!!
Вы не знаете сколько охотников мучаются с туркополуавтоматами?:D:D
Некоторые уже разбиты об деревья!:D:D
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Некоторые уже разбиты об деревья!:D:D
Зброю розбивають не із-за несправностей,а із-за.....!!!!:cool::pА про несправності знаю,але повірте,що цей косяк щезне при заміні ключових комплектуючих країни комплектування на ключові комплектуючі країни моделювання.Над цим питанням Туреччина педалює без вихідних і св'яткових днів!!
 
Зброю розбивають не із-за несправностей,а із-за.....!!!!:cool::pА про несправності знаю,але повірте,що цей косяк щезне при заміні ключових комплектуючих країни комплектування на ключові комплектуючі країни моделювання.Над цим питанням Туреччина педалює без вихідних і св'яткових днів!!
Разбивают из за хронических неисправностей:eek::D:D
Шо там педалировать?:D:D:D
Ресурса у турков совсем на немного заложено, чтобы в следующий сезон - с новым турком!:D:D:D:D
Дешева рыбка- хренова юшка:rolleyes:
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Дешева рыбка- хренова юшка:rolleyes:
І тим не менше!!!!
чтобы в следующий сезон - с новым турком!
Зміна цієї аксіоми і педалюється!!Хто в темі той знає. Вам для деякої зміни погляду в цьому напрямку раджу трохи частіше знайомитись з новинками в зброєбудуванні власне Туреччини!!Повірте, Ваш світогляд на цей напрямок поміняється в кращу сторону.Я не дуже хвалю турецьку зброю,але все таки поважаю сміливі новації,симіливі новітні зміни і рішення!!Рух це життя,а стояти на місті-це на місці стояти!!
 
Останнє редагування:
І тим не менше!!!!

Зміна цієї аксіоми і педалюється!!Хто в темі той знає. Вам для деякої зміни погляду в цьому напрямку раджу трохи частіше знайомитись з новинками в зброєбудуванні власне Туреччини!!Повірте Ваш світогляд на цей напрямок поміняється в кращу сторону.
Туркокитай обхожу стороной!:rolleyes: Я тундра, новинка боись! Шайтанама!:D;) С Новым годом!
 
Личноя видел своими глазами как новое Ата Армс новенькое так закалыхало охотника.
Три патрона работа штатно а потом началось одни утыки закусы он начал по одному папрону досылать так этот фрукт умудрялся пустыии гильзами давится.
Извиняюсь что не по теме.
Но и он такой неодин хотите верте хотите нет.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Три патрона работа штатно а потом началось одни утыки закусы он начал по одному папрону досылать так этот фрукт умудрялся пустыии гильзами давится.
Якість роботи інерційної системи перезаряджання залежить не лише УСМ,а і від самого боєприпасу(комплектуючих,якості зібрання,виготовлювача),утримання механізму,а головне правильності експлуатації зброї в цілому. Злагодженість роботи УСМ це багатофункційна складова.По чомусь одному ключові висновки не робляться!!
 
Останнє редагування:
Якість роботи інерційної системи перезаряджання залежить не лише УСМ,а і від самого боєприпасу(комплектуючих,якості зібрання,виготовлювача),утримання механізму,а головне правильності експлуатації зброї в цілому. Злагодженість роботи УСМ це багатофункційна складова.По чомусь одному ключові висновки не робляться!!
Патрон применялся Рио 36 гр. Не хочу давать оценку но говорю что видел.
 

tyrist 1945

Тигр
По темі бм... у порівнянні з курківкою раєр. Вага бм - 3.250. вага німця- 2.800. Є різниця? І бій зауера мабуть не гірший:). До речі чаплю можна купити далеко дешевше чим названі тут ціни за бм. Моя думка.
 

Ярослав1966

Новачок
Или к примеру за косарь можно купить в идеале ранюю репарацию Зимсон или Зауэр, куда той курковке...
Пане . Ці Ваші порівняння " що можна купити за косарь " тут ні до чого . Якщо Ви вважаєте що дана рушниця не коштує " косарь " то навіщо тут розпинатися . Придивляйтеся до тих які коштують 7000 гр . І буде Вам щастя .

P.s : Дивуюся , що Вам в темі продажу МЦ-6 ще до цих пір не вказали , що можна купити за 4 "косаря" :D:D:D
 
Останнє редагування:
Зверху