Закон про зброю

Igor_pol

Мисливець
Співробітник ДСР Нацполіції Манасян влаштував скандал у столичному ресторані: "Вы не представляете, кто мы...
Про які закони може йти мова ми живемо Ґандурасі
Не дивно що їх стріляють
 

Beowulf

Мисливець
Тобто, для тебе це нормальна ситуація, коли подонки розстрілюють людей, які виконують свій службовий обов'язок?
Якщо з тобою погодитись, то получається погодитись визнати ' подонками ' тих людей яких ти тут клеймиш ?! ))) ти не на той сайт забрів, ходи і дальше збивай бабло з людей і розказуй що виконуєш какй то там обовязок, якби ти міг зазирнути людям в душу то побачив би безвимовну ненавість до мусоров. Десь так.(
 

hnat

Мисливець
До органів ніколи жодного відношення ніколи не мав ні я, ні моя родина. А обов'язок я свій виконую і виконаю до кінця - не сумнівайся! Читаєш тут деяких персонажів - таке враження, що прямо із зони пишуть, у всіх бідах поліцейські в них винні. IMG-2cda4692408c8f1da669175d0a80fb38-V.jpg
 

Igor_pol

Мисливець
Тобто, для тебе це нормальна ситуація, коли подонки розстрілюють людей, які виконують свій службовий обов'язок?
Не нормальна... Але вони провокують свєю нахабністю, безкарністю, вседозвіллям.......
Я подивлюсь на тебе коли якісь поліціянти будуть кошмарити тебе, і зухвало плювати на тебе і Твої заслуги......
 

Igor_pol

Мисливець
До органів ніколи жодного відношення ніколи не мав ні я, ні моя родина. А обов'язок я свій виконую і виконаю до кінця - не сумнівайся! Читаєш тут деяких персонажів - таке враження, що прямо із зони пишуть, у всіх бідах поліцейські в них винні. Переглянути вкладення 879534
 

hnat

Мисливець
Не нормальна... Але вони провокують свєю нахабністю, безкарністю, вседозвіллям.......
Я подивлюсь на тебе коли якісь поліціянти будуть кошмарити тебе, і зухвало плювати на тебе і Твої заслуги......
Жодних проблем ніколи не було. Зупинили, показав, що просять, якщо порушив - заплатив і поїхав своєю дорогою, претензії тільки до себе.
 

Igor_pol

Мисливець
Ну ми з зони, а він - сам, все сам, показав, заплатив і поїхав.... Ніяких проблем..... Вони ж свій обов'язок виконують, плани там усілякі.....
Їх захищають такіж самі.....або ті хто ніколи з ними не зустрічався
 

hnat

Мисливець
А як ці відео корелюються з хлопцями, яких розстріляли? Ви ж їх мали на увазі, коли писали, що вам не дивно? Чи кидаємо клич "поліцію на вила"?
 

Igor_pol

Мисливець
Вони поліцейськи.... Коли допікає стається, як у басні.... А виноватий ти у тім, що хочеться мені жерти......
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А як ці відео корелюються з хлопцями, яких розстріляли? Ви ж їх мали на увазі, коли писали, що вам не дивно? Чи кидаємо клич "поліцію на вила"?
Примірно таке кричали в Луганську, Донецьку і не тільки в 14. Деякі довбойоби повірили, а хуйло просто підлив "бензину в багаття".

Допишу, а то людська пам'ять вона коротка. То потом з'явилося куча кацапських лозунгів. А почалося все з будівлі сбу в луганську. І кричали ті обдовбані теж саме, що я тут читаю від декого - "система прагнила", "силавики беспределят". Нічого нікому не нагадує???
 
Останнє редагування:
Зверху