ИЖ 54 глазами владельца

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
ІЖ-54 , це рушниця вкарбована в історію людства ,
Ну зачем же Вы так?! Я аж-но протрезвел...
Чай, не "дерринджер" из Театра Форда, не "Каркано" со склада школьных учебников в Далласе или, прости господи", не "Толстяк" с "Малышом"...
 
Останнє редагування:

Andrij1983

Мисливець
Змішались в купу - коні , люди...і залпи тисячних 'орудій' злилися у єдин гул .
Іж 54 перших років без 'брандтрубок' це будуть 1954 р.по 1958 р. В якому ще траплялися рушниці без ноу - хау.брандтрубок.
/ Паяні муфти...в історію людства.../
В історію людства увійшли зовсім інші рушниці та зброя. ;)
Не суперечу , в історію можливо , на смак всі різні ...Та в мене інша історія ...
 

Вкладення

Andrij1983

Мисливець
Круто , я в попереднього власника запитав , нахріна ....
Відповідь переконала ...
Вороніння арегіналтне , щоб не затерти ....Я так і лишив ...
Відео поклейки мультикаму пред'явили , все зроблено правильно ...
 

starvin

Мисливець
це рушниця вкарбована в історію людства , тисячами захоплених мимливців і власників , цієї зброї ...
А як бути з думками тих мисливців, які прийшовши до мисливського магазину і побачивши ряди новеньких ИЖ-54 плювалися і запитували: "А крім цих поліняк, у вас є гарні рушниці у продажу?"
 

old hunter

Снайпер
А як бути з думками тих мисливців, які прийшовши до мисливського магазину і побачивши ряди новеньких ИЖ-54 плювалися і запитували: "А крім цих поліняк, у вас є гарні рушниці у продажу?"
Те хай мороженое едят, фруктовое по 7 копеек.
И вспоминают как они лоханулись :D
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А як бути з думками тих мисливців, які прийшовши до мисливського магазину і побачивши ряди новеньких ИЖ-54 плювалися і запитували: "А крім цих поліняк, у вас є гарні рушниці у продажу?"
С этой модели начался экспорт советских ружей. Всего за рубеж было продано 69746 ружей ИЖ-54. А знатоки и ценители там, уверен, были почище Вас и ваших ,мыслывцив".
А як бути з думками тих мисливців.
.
Оставьте их при себе.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
С этой модели начался экспорт советских ружей. Всего за рубеж было продано 69746 ружей ИЖ-54.
А можно узнать куда именно?
А то с употреблением вот этого
довольно размытого словосочетания "за рубеж" непреднамеренно складывается впечатление, что что бюргеры, что пиндоссы дрались просто вусмерть с кольтами наперевес за два десятка 54-ок, завезенных в ихнее сельпо.
Вернее, одни с кольтами, а другие с вальтерами и маузерами.
А знатоки и ценители там, уверен, были почище Вас и ваших ,мыслывцив".
.
Вы хотите сказать, что за рубежом не было проблем с горячим водоснабжением и ихние "мыслывци", в отличие от наших, принимали душ ежедневно, а некоторые и вовсе по два раза?
 

HOWA

Слідопит
ІЖ-54 хороша була рушниця, на той час... Тільки чомусь її зняли з виробництва. Шкода але так є . А от ІЖ-27 (МР-27) до цих пір випускається. І всього їх виготовлено більш 1.5 млн шткук всіх модифікацій з 1973 року. Й на експорт пішло більше 200 тисяч . Погані були напевно?.. Тепер про зарубіжні рушниці у яких колодки з "алюмінію", мій наставник , майстетр спорту С., стріляв з МЦ-8 в якого колодка була з "алюмінієвого сплаву" (була середина 80-х). На той момент в нього було більш 130тис. пострілів ( спортсменів заставляли вести формуляр і він вівся) ніде нічого не "хиталось", "шаталось" ! Отакий він, "люмуній"...
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Тільки чомусь її зняли з виробництва.
Об этом уже томы написано, с детальным указанием причин, не читали? Информации более, чем достаточно в открытых источниках. Особое внимание уделите технологическому процессу и доли ручного труда в производстве ИЖ-54.
 

kef

Зброяр
ІЖ-54 хороша була рушниця, на той час... Тільки чомусь її зняли з виробництва. Шкода але так є . А от ІЖ-27 (МР-27) до цих пір випускається. І всього їх виготовлено більш 1.5 млн шткук всіх модифікацій з 1973 року. Й на експорт пішло більше 200 тисяч . Погані були напевно?.. Тепер про зарубіжні рушниці у яких колодки з "алюмінію", мій наставник , майстетр спорту С., стріляв з МЦ-8 в якого колодка була з "алюмінієвого сплаву" (була середина 80-х). На той момент в нього було більш 130тис. пострілів ( спортсменів заставляли вести формуляр і він вівся) ніде нічого не "хиталось", "шаталось" ! Отакий він, "люмуній"...
Зняли бо пішли шляхом здешевлення та економії . Тобто зпрощенням виробництва. На експорт навіть авто . 'Москвич' відправляли та інші моделі. Але вони всерівно залишались 'москвичами' з своїми вадами.
А на рахунок алюмінієвих колодок ,так то є сплав металів Ергаль 55 .А можливо і інший. Німці в часи 2 - ї світової війни експерементували сплави на основі різних металів у зразках військової техніки та зброї.
А рушниця ІЖ 54 кінця 50 х років напевно що сама міцна радянська рушниця серед свого класу. Але тоді і вибір був мінімальний серед моделей гладкоствольних рушниць валового виробництва.
Одноствольні 'іжи' та Тоз- БМ .МЦ .- 9 . І ще напевно Тоз А на .'зімсоновських' колодках.
 

pasa bobkin

Мисливець
Рушниця дійсно кріпка. От тільки на мою думку занадто важка. Я із двостволки стріляю 24-28 грам, мені 58го та 43 го фатае. Був не один 54 тий нічого особливого, у ньому нема. Окрім ваги. ІМХО.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я із двостволки стріляю 24-28 грам, мені 58го та 43 го фатае.
Надеюсь, у Вас ружья 16 или 20 калибров? Иначе какая целесообразность палить из "пушки по воробьям" такими мизерными навесками? Никогда этого не понимал, да и, пожалуй, не пойму.
К тому же, если для Вас вес ружья имеет такое критическое значение, то имеет смысл перейти на 16-20 калибр, если
ружья у Вас в 12 калибре.
ИЖ-54, отнюдь, не рассчитывалось под стрельбу снарядами 20 калибра! Это - смешно! И абсолютно нецелесообразно. Уж проще купить какую-нибудь "спринцовку" ( как называли в моем окружении старые охотники 20 калибр) и пулять из нее смешными навесками.
 
Останнє редагування:

Корнилов

Снайпер
Надеюсь, у Вас ружья 16 калибра? Иначе какая целесообразность палить из "пушки по воробьям" такими мизерными навесками? Никогда этого не понимал, да и, пожалуй, не пойму.
К тому же, если для Вас вес ружья имеет такое критическое значение, то имеет смысл перейти на 16-20 калибр, если

ружья у Вас в 12 калибре.
ИЖ-54, отнюдь, не рассчитывалось под стрельбу снарядами 20 калибра! Это - смешно! И абсолютно нецелесообразно. Уж проще купить какую-нибудь "спринцовку" ( как называли в моем окружении старые охотники 20 калибр) и пулять из нее смешными навесками.
А навіщо тоді, існують порохи на 24-28г.для 12к. Мабудь дурні люди))) На перепела 32г.забагато!!!!І шо, мені рушницю 20у.купляти)))
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Мабудь дурні люди)))
Будут таскать на охоте одно из самых тяжелых двуствольных ружей 12 калибра, чтобы стрелять из него навеской в 24 гр дроби.
Подчеркиваю: это тема ИЖ-54, в не 12 калибра вообще.
 
Останнє редагування:

old hunter

Снайпер
Був не один 54 тий нічого особливого, у ньому нема.
Так мы все об этом уже 132 страницы написали. А народ не верит.
У меня был ИЖ 43, так он вообще от 54-ки ничем не отличался.
Так же добротно все сделано, огонь а не ружье.
 

pasa bobkin

Мисливець
А Ви спробуйте, 24-28 грам. На голуба, на качку, лиску ві 6ки по 10ку. Я також колись сміявся, а потім хороший товариш каже спробуй. Уже років десять, так полюю. Підчеркую, на перо по пушному 32-34, бо дріб крупніша більшу навіску треба. ПС Не бачу смисла, бити пличе наприклад, на голуба 36 грам.
 

Корнилов

Снайпер
Надеюсь, у Вас ружья 16 или 20 калибров? Иначе какая целесообразность палить из "пушки по воробьям" такими мизерными навесками? Никогда этого не понимал, да и, пожалуй, не пойму.
К тому же, если для Вас вес ружья имеет такое критическое значение, то имеет смысл перейти на 16-20 калибр, если

ружья у Вас в 12 калибре.
ИЖ-54, отнюдь, не рассчитывалось под стрельбу снарядами 20 калибра! Это - смешно! И абсолютно нецелесообразно. Уж проще купить какую-нибудь "спринцовку" ( как называли в моем окружении старые охотники 20 калибр) и пулять из нее смешными навесками.
Смешно))) Это палить, по сидячему голубю, с навеской в 34г.дроби,с одного из самого тяжолого двухствольного ружья ИЖ 54))) А использовали бы навеску, в 24-28г.не так бы часто, пришлось бы ракушки обновлять)))
 
Зверху